Sayfa 635/746 İlkİlk ... 135535585625633634635636637645685735 ... SonSon
Arama sonucu : 5963 madde; 5,073 - 5,080 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by axaray Yazıyı Oku
    Şöyle düşünün cüneyt bey aile şirketi olduğunda ve aile niyeti bozduysa karları cukkalamak için illaki bir yol bulunuyor. Veya kullanılan krediler veya şirket tarafından yaratılan nakit anlamsız yerlere harcanabiliyor. Ancak Nuhta bu saydıklarımızın olması için tüm bu ortakların aynı anda niyeti bozması gerek,,,

Şimdi Nuh bedelli sermaye artırımı yapsa bedelliye katılırken en ufak endişe duymam ama örneğin bedelliyi alışkanlık haline getiren katmerciler yaptığında akıllarda ister istemez soru işareti kalır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    hocam şirketin temeli çok sağlam. aile şirketinden de sağlam. teyfikten sonra yönetim daha da profesyonelleşti... bu arada bedelli yapacak bir durum yok.....sermaye artırımı olursa da bedelsiz olur. bence.

Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir. Zarar Edebilirsiniz.
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
    [IMG][/IMG]

son iki aylık aracı dağılımı
    adam malı dağıtmış biraz haliyle geri almadan da götürmem diyor sanki.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

3.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    [IMG][/IMG]

son iki aylık aracı dağılımı
    adam malı dağıtmış biraz haliyle geri almadan da götürmem diyor sanki.
    hsbc robotu citye mal topluyor global de deutsche olabilir bugun ben de ilave 5000 alım yaptım deniz yatırım.
    şu gunlukculer defolup gitse mesela ziraat gidecek kagıt
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    3,920
     Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    hsbc robotu citye mal topluyor global de deutsche olabilir bugun ben de ilave 5000 alım yaptım deniz yatırım.
    şu gunlukculer defolup gitse mesela ziraat gidecek kagıt
    inşallah
    bereketli olsun

5. Şimdi bizim bu speğin hiç yoksa 1 milyon lotu vardır hani yazıyoya arada tavana kadar. Özetle şimdi 49 milyonu var hisse 51 olsa 51 milyonu 60 olsa 60 milyonu vay babam vay....

Adamın harbi büyük derdi var her bir TL de 1 milyon TL. Son gelen yatırımcılarda sözüm meclisten dışarı habeş maymunu gibi sarıldı lotlara onlarıda dökemiyo aşağı verse milyon milyon düşüyo yukarı gidecek toplayamadığı lotlar aklında aynı zamanda bilanço yaklaşıyor.

''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    3,920
     Alıntı Originally Posted by axaray Yazıyı Oku
    Şimdi bizim bu speğin hiç yoksa 1 milyon lotu vardır hani yazıyoya arada tavana kadar. Özetle şimdi 49 milyonu var hisse 51 olsa 51 milyonu 60 olsa 60 milyonu vay babam vay....

Adamın harbi büyük derdi var her bir TL de 1 milyon TL. Son gelen yatırımcılarda sözüm meclisten dışarı habeş maymunu gibi sarıldı lotlara onlarıda dökemiyo aşağı verse milyon milyon düşüyo yukarı gidecek toplayamadığı lotlar aklında aynı zamanda bilanço yaklaşıyor.

55 tl de alayı tapi hacı bakma mala yapiştiklerına
    iki kademe gören veriyor
    mal tutma yok bunlarda:

7. 53 TL üzerinde kalıcı olsa süper olur.

8. Yahu tavana 370.000 lot yazmak nedir

''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

Sayfa 635/746 İlkİlk ... 135535585625633634635636637645685735 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •