Special Days Image
Sayfa 436/746 İlkİlk ... 336386426434435436437438446486536 ... SonSon
Arama sonucu : 5963 madde; 3,481 - 3,488 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1. Biz gemiyi terketmeyeceğiz..diyoruz amma..gemide terkedelim diye elinden geleni yapıyor yaw...

2.  Alıntı Originally Posted by cüneytt Yazıyı Oku
    Biz gemiyi terketmeyeceğiz..diyoruz amma..gemide terkedelim diye elinden geleni yapıyor yaw...

Tam sabır küpü neden İsrar ettiğimide bilmiyorum o kadar çok kağıt kaçtığı bunun yüzünden tam bir yatırımcı düşmanı satın kurtulun der gibi ama yok öyle yağma fabrikanduruyor yerinde ortak oluruz en fazla

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
    Tühh piyasaların alışa geçeceği tuttu ne güzel 11.20 den alcaktık yahu.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
    İşin iyi tarafı ucuz kağıt kalmayınca piyasada millet sağlam doviz bazlı ucuz kağıtlara saldıracak
    belki daşşaklı birine rastlarızda tahta yol alır belkim.
    yoksa bu tahta yapıcı için her yer ayı piyasası nerde çoçukluğu geçmişse
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

5. Tahta 13.50 yi geçmesin diye bi taraflarını yırtıyorlar, gübre fabrikalarıda böyleydi, 2.90-3.20 aralığı git gel git gel sonra 2.40 lara bile çekmişlerdi ne oldu bir yılda 26 lara geldi, peki ne değiştide 10 kat arttı, şirket aynı şirket, demek ki malı iyi toplamışlar, nedense ömrümüz bu toplama ve yıldırma dönemleriyle geldi geçiyor, artık yılmak yok, ortağız, hedefimiz belli, yok öyle hepsini ben yiyeyim artık.

6.  Alıntı Originally Posted by teamsah Yazıyı Oku
    Tahta 13.50 yi geçmesin diye bi taraflarını yırtıyorlar, gübre fabrikalarıda böyleydi, 2.90-3.20 aralığı git gel git gel sonra 2.40 lara bile çekmişlerdi ne oldu bir yılda 26 lara geldi, peki ne değiştide 10 kat arttı, şirket aynı şirket, demek ki malı iyi toplamışlar, nedense ömrümüz bu toplama ve yıldırma dönemleriyle geldi geçiyor, artık yılmak yok, ortağız, hedefimiz belli, yok öyle hepsini ben yiyeyim artık.
    Teamsaah kardeşim Nuh’un spekülatörü ya bu işi çok iyi biliyor yada hiçbir şeyden anlamıyor birazda tahta yapıcı ile alakalı bu işler diye düşünüyorum
    Kentuf hocamın görüşleri ve vizyonu da yol gösteriyor aslında

7. Al ata al. Ata nuhu al. Sat ata sat tavandan nuh sat.
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

8. 10 kat prim yapmış gubrf bugünde %4 primli biz yine eksi, hayırlı işler tahta yapıcı 🤬

Sayfa 436/746 İlkİlk ... 336386426434435436437438446486536 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •