Sayfa 614/746 İlkİlk ... 114514564604612613614615616624664714 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 4,905 - 4,912 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1. akşam karanlık odaya 47,34 den 1000 alış yazdım...gelmedi. 47,42 den (Kapanış fiyatı) 50 tane alabildik..

Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir. Zarar Edebilirsiniz.
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

2. Her şey uçtu bu hisse 100ü geçse yeridir.

3. Teknik ve Taktik tıkır tıkır işliyor. Olumlu haberlere ihtiyaç var.

4. işteki sat sat bitiremedi. ne baskıymış.

5. devre kesti....

50 lik desteğim devam ediyor ama niye aldın der gibi her alımdan sonra 20-30 kademe aşağı basıyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by cüneytt Yazıyı Oku
    akşam karanlık odaya 47,34 den 1000 alış yazdım...gelmedi. 47,42 den (Kapanış fiyatı) 50 tane alabildik..

CÜNEYT Bey;Dünki talebini duymuşlar ve seni kırmamak için Çimento da İndirim Kampanyası yapmışlar..:-))
    Buyrun..45.24.TL.

7.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    CÜNEYT Bey;Dünki talebini duymuşlar ve seni kırmamak için Çimento da İndirim Kampanyası yapmışlar..:-))
    Buyrun..45.24.TL.
    Kar_adam hocam; Çok sağlıklı hareket ediyor anlayana.

Bir ara egeen 92 lira ben buna teşhisi koymuşum uzun vade (2-3 yıl) 500 olur demişim. sonra 45 liraya almadığım egeeni 92 liradan almam dedim... sonuç ortada. egeen 1700 leri gördü.

Aynısını yakın zamanda çimbetonda da dedim 44 lirayken....2021 nisan da 450-500 arası fiyat verdim kafamda...topiğine bakabilir orda gardiyan diye biri var dedim mi demedim mi ona özelden sorabilirsin. çimbeton yolu yarıladı bürüte girmese belki daha da hızlanırdı.

Neyse niye anlattım bunları; hiç bir takta yapıcı gel ben bu taktayı uçuracağım, sen de bir vole vur demez.

araştırılacak: bilançosu, hikayesi, karı, zararı, girdisi, çıktısı, grubu, gömlekçisi, speği; sonrada riske girersen paranda varsa merhaba ben geldim denilecek. çaktırmadan.

8. Biz daha yeni yeni olması gereken fiyatlara geldi diye seviniyoruz, diğer tarafta piyasa defter değerinin 15-20 katı üzerinde fiyatlanan bir dünya hisse var, nasıl toplamışlarsa artık sürdükçe sürmüşler yukarı 😀

Sayfa 614/746 İlkİlk ... 114514564604612613614615616624664714 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •