Sayfa 165/746 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265665 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 1,313 - 1,320 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

***NUHCM*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( Pay Alım Satım Bildirimi

***NUHCM*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( Pay Alım Satım Bildirimi )

Yapılan açıklama düzeltme mi? Hayır
    İlgili Şirketler NUHCM

Açıklamalar Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: II, No: 15.1 Sayılı Tebliği kapsamında Ahmet Eskiyapan Holding A.Ş. tarafından Kuruluşumuza gönderilen pay alım satım işlemlerine ilişkin açıklama ekte yer almaktadır.
    Bildirimlerin MKK tarafından KAP'a aktarılarak kamuya duyurulmuş olması, içeriğinin MKK tarafından incelendiği, teyit ya da tekeffül edildiği anlamına gelmez.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/705404

BIST

(28/08/2018 - 12:52:54)

2. Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste.. Bakalım bunların helikopter, jet haberlerini ne zaman görcez!!!

3. Sn:Reis35 ** Beddua tarzı bir yazı biraz maksatı aşmış gibi** Beddua iyi birşey değil.
    Siz kendinize yakıştırmayın bu tarz yazıları.
    Zaten bunlar bir sürü insanın ahını alıyorlar.İnsan Hissesine,Şirketine ve onlara inanan insanlara karşı biraz
    sorumluluk hisseder.
    Bu hissedeki insanların zarar ettiklerini bildikleri halde 3-5 lot işlem diye Kapa bilgi vererek bir basitlik yapıyorlar.
    Marifetmiş gibi dalga geçiyorlar.
    Siz yinede bu ş..sizlere yine söylenin ama işe evlatları ile ilgili kötü şeyler temennide bulunmayın..
    Onların hatasını-kötülüklerini,evlatlarına yüklemeyin..

Şirketler halka açılırken gerekli prosedürleri yerine getirip onay alıyorlar.Tamam da bu onayı verenler bu şirketleri
    bir şekilde denetlemeleri gerekli.Halka açılım için onay veriyorsan halk içinde bu şirketleri denetlemelisin.
    2008 mayısında 8,70 olan bir hisse bu gün 9,70..Bu şirket hayrına çalışmıyor herhalde..
    Sabırlar diliyorum.

4. tahtaya bak.. Hey yavrum hey.. evlatlarının aq..

5.  Alıntı Originally Posted by Ggören Cht Yazıyı Oku
    Sn:Reis35 ** Beddua tarzı bir yazı biraz maksatı aşmış gibi** Beddua iyi birşey değil.
    Siz kendinize yakıştırmayın bu tarz yazıları.
    Zaten bunlar bir sürü insanın ahını alıyorlar.İnsan Hissesine,Şirketine ve onlara inanan insanlara karşı biraz
    sorumluluk hisseder.
    Bu hissedeki insanların zarar ettiklerini bildikleri halde 3-5 lot işlem diye Kapa bilgi vererek bir basitlik yapıyorlar.
    Marifetmiş gibi dalga geçiyorlar.
    Siz yinede bu ş..sizlere yine söylenin ama işe evlatları ile ilgili kötü şeyler temennide bulunmayın..
    Onların hatasını-kötülüklerini,evlatlarına yüklemeyin..

Şirketler halka açılırken gerekli prosedürleri yerine getirip onay alıyorlar.Tamam da bu onayı verenler bu şirketleri
    bir şekilde denetlemeleri gerekli.Halka açılım için onay veriyorsan halk içinde bu şirketleri denetlemelisin.
    2008 mayısında 8,70 olan bir hisse bu gün 9,70..Bu şirket hayrına çalışmıyor herhalde..
    Sabırlar diliyorum.
    2008 yılından bugüne kadar verdiği temettüleri ilave edilecek olursa kaç lira olur ve getirisi nedir acaba?

6. Kurtlar herzaman "çakalları skr"!!

7.  Alıntı Originally Posted by reis35 Yazıyı Oku
    Kurtlar herzaman "çakalları skr"!!
    Bu gün de düşüyrsa pes ötesi ytd ytd

8. O lafı burda salağa yatan çakallara söyledim.. Akılları sıra milletin aklına girecekler de şirketi masum gösterecekler.

Sayfa 165/746 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265665 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •