Sayfa 609/746 İlkİlk ... 109509559599607608609610611619659709 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 4,865 - 4,872 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Bu Gemide 10-15 TL den bilet alıp haalen seyahat eden,Gemiden inmeyen sabırlı yolcu var ise,Gerçekten onları tebrik ediyorum..
    Çok değil,3-4 ay önce Bin Lot kağıdı 19 tl.lerden zor bela satmış ve kurtulduğuma sevinmiştim..Şimdi gelinen noktada asıl sevinen,O Günlerde Kağıtları toplayanlar oldu...
    Ülke ve Ekonomilerin karmaşık ve Zor günlerinde ,Zarar da beklemek zor,Güzel ve düzgün olduğu zamanlarda da Kaar da Beklemek daha zor..Bunu bir kez daha anladım..
    10 TL’den de aldım, kağıt çöküp 6 lara geldiğinde de...bu süreç boyunca 3 kere de kar payımı cebime koydum. Yüzümüzü güldürdüğü için Nuh Çimentoya ve yönetimine teşekkür ediyorum...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,922
     Alıntı Originally Posted by Philabonites Yazıyı Oku
    10 TL’den de aldım, kağıt çöküp 6 lara geldiğinde de...bu süreç boyunca 3 kere de kar payımı cebime koydum. Yüzümüzü güldürdüğü için Nuh Çimentoya ve yönetimine teşekkür ediyorum...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

evet allahları var
    hattan pandemide bile öne çekip ödediler paraları

ben bir genel kurula gittim
    ve orda o ambiyansı görünce

ben hayatımda böyle nizami genel kurul görmemiştim
    dedim bu şirket iş yapar

beğenmedim yönede iğneleme yapmıştım

ihracata yeni sorumlu elemanlar alınacak mı diye sormuştum.

Bu noktadan sonra düşsede çıksada yatırımcıya yapabileceği her şeyi yaptılar.

Bu noktadan sonra

KENDİ düşen ağlamaz.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

Var var ben 8 liralardan beri 30 a kadar aylık 3-5 alıyordum 14 maliyetle bekliyorum ben burdayken benden önce burda olanlar da var asıl nokta alırken iyi araştırmak ederini biliyorsan alırken de satarkende korkmazsın aynısını jantsada yaşamıştım 25 tl lerden 80 e kadar devamlı aylık alırdım 58 maliyetim vardı sonra hisse fırladı 220 den hepsini verdim fırlamasaydı satmazdım şirketin ederi açıkladığı bilancolara göre değişir. şirkette işler iyiyse fiyatın düşük kalmasına pek takılmamak lazim elbet ederini bulur.

SM-A205F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Önce 20 li fiyatlara alıştırdı ardından 30 lu ama 40 da durmadı hemen 50 ler buldu ..40 li fiyatlara alistiramadan es geçti. .ytd

5. Devre kesti sanırım.... YTD Yatırım Tavsiyesi Değildir....

SM-A750F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by cüneytt Yazıyı Oku
    29,50 den sonraki yaptığı ve yapacağı hareketleri tahmin etmiştik. dediğimiz gibi hareket çekiyor.. bu da memurların taktası oldu. bu memurlardan kurtulmak için küçük bir kırklama lazım..yoksa yok. asıl hareket (dökmeden sonra) 48...52 seviyeleri aşılınca, kimse almaya cesaret edemedikten sonra başlayacaktır bana göre.

Asla Yatırım tavsiyesi değildir. Zarar Edebilirsiniz.
    Cümleten Hayırlı İşler, bol kazançlar. Tabi Ya.

Asla Yatırım tavsiyesi değildir. Zarar Edebilirsiniz.
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

7.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Bu Gemide 10-15 TL den bilet alıp haalen seyahat eden,Gemiden inmeyen sabırlı yolcu var ise,Gerçekten onları tebrik ediyorum..
    Çok değil,3-4 ay önce Bin Lot kağıdı 19 tl.lerden zor bela satmış ve kurtulduğuma sevinmiştim..Şimdi gelinen noktada asıl sevinen,O Günlerde Kağıtları toplayanlar oldu...
    Ülke ve Ekonomilerin karmaşık ve Zor günlerinde ,Zarar da beklemek zor,Güzel ve düzgün olduğu zamanlarda da Kaar da Beklemek daha zor..Bunu bir kez daha anladım..
    Benim maliyet 0 (Yazı İle SIFIR) hatta eksi.....yani 1 lot satsam, lotu alana da üste para versem yine kardayım çok şükür.

NOT: bugün tavandan (53,40) 2000 tane daha verdim. Gapı doldurmaya niyetlenirse (43-46 lara gelirse) bakarız bir hal çaresine.

Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir. Zarar Edebilirsiniz.
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

8. Tufan abi beni trenden 200 lot 200 lot sattira sattira attılar para kazandık diye sevindik de çıktık bir de

10 bin lot mal vardi iyi paraymis valla, 5 binini bari tutsak olacakmış

Neyse gittiğimiz yerler de bunun kadar olmasa da kof çıkmadı Allah'tan, sizler bol bol kazanın Allah artirsin sen yaş tahtaya basmazsın zaten...
     Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    şirket kendine harcadığı piyasa değerine bile gelmedi henüz
    bu tahtadakilerin para ile işi yok
    vur kaç tahtası değil burası
    vur kaça gelenide öperler burada bence.

gördüğüm nacizane.
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 609/746 İlkİlk ... 109509559599607608609610611619659709 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •