Sayfa 636/746 İlkİlk ... 136536586626634635636637638646686736 ... SonSon
Arama sonucu : 5963 madde; 5,081 - 5,088 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1. 100.000 , 100.000 nalla gitsin 370.000 nedir yani

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
     Alıntı Originally Posted by axaray Yazıyı Oku
    Yahu tavana 370.000 lot yazmak nedir

param olsa kenarda tek kalem çizerdmi çeyize koyardım ufaklığında yok şuan o kadar.
    ağzımın suyu aktı malı görünce.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

3.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    param olsa kenarda tek kalem çizerdmi çeyize koyardım ufaklığında yok şuan o kadar.
    ağzımın suyu aktı malı görünce.
    Walla bende elime hesap makinasını aldım sonra geri bıraktım. Ben malı almak için değil tabi kademede kaç liralık mal var onu görmek için

''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
     Alıntı Originally Posted by axaray Yazıyı Oku
    Walla bende elime hesap makinasını aldım sonra geri bıraktım. Ben malı almak için değil tabi kademede kaç liralık mal var onu görmek için

AĞAYA çerez yazıyorsun al sana 100 bin lottta alış istersen ver dediler.
    resmen tahtada savaş var sankim.
    bakalim ihale kime kalacak
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

5. bu adamlar salak.global yabancı full robot merill zaten robot hsbc robot adamlara minimum 300 k verdiler bi günde.
    teknik olarak çok iyi kapadı Tufan abinin dediği gibi bence 2 ya da 3 grup var bu tahtada.biri daha once yazdıgım gibi ak digeri tacirler ekurisi bi bu h****tor garantiyi çozemedim en b.ktan işlemleri ordan geçiyorlar.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

6. Nuh un Gemisi kalkmıştır İnşaAllah. Limanda kalanlara selam olsun. Adında asalet, içinde bereket var.

7. Her zamanki Nuh, borsa rekorlar kırarken yerinde sayar, geri geri gider, milleti bıktırır, borsaya düzeltme gelir bu tavana gider

8. bilançonun 11 marta kadar süresi var.... sert ve agrasif hareketlere erken başladı sanki. acelesi var gibiydi. Hayırlısı bakalım.

Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir. Zarar Edebilirsiniz.
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

Sayfa 636/746 İlkİlk ... 136536586626634635636637638646686736 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •