Sayfa 255/746 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305355 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 2,033 - 2,040 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by mf2hd Yazıyı Oku
    haklısınız. bu sebepte etkili oldu. iki çimentom olmalı dedim. biri bucim diğeri de bu oldu. hayırlısı bakalım.
    Hayırlı olur inşallah, beraber aynı çimentolara ortağız, kendi adıma sevindim. Bende trkcm, agyo ve tskb de var ayrıca

Alıntı Originally Posted by visitor Yazıyı Oku
    Hayırlı olur inşallah, beraber aynı çimentolara ortağız, kendi adıma sevindim. Bende trkcm, agyo ve tskb de var ayrıca
    tesekkürler. benimde elimde petun,petkm,bucım ve nuhcm var. yanına bir hisse daha ekleyeceğim. sonra da bekleyeceğiz. nasibimiz var ise kazanırız inşaallah.

birde trade yaptığım ykbnk var. ya tutarsa

3.  Alıntı Originally Posted by emre444 Yazıyı Oku
    Tam teslimiyet.akışına bıraktım.bakmıyorum bile.unut gitsin.
    Alım zamanı gelmiş diyebilir miyiz o zaman?

4. Sabrına bağlı kardeş.bu tahta sabır dergahı.biz bu burada hamdık piştik yandık.

5.  Alıntı Originally Posted by teamsah Yazıyı Oku
    Son 12 yılda toplam 400 milyon $ kar payı dağıtmış, şu anki piyasa değeri 185 milyon $
    Dolar bazında bir koyan üç alıyor 10 yılda 😀
    Sayın Teamsah bir yerde hata yapıyorsunuz. son 12 yılda ülke medyan ortalama yüzde 6 büyüdü. Borsalar geçmişi değil geleceği satın alır. Siz geçmişin hesabına göre hesap yapıyorsunuz. Şimdi yüzde -2 küçülüyoruz. Seneye ne olacak biliyor muyuz ? Hayır. Ülkede ekonomiye güven kalmadı. Ekonomi rasyonel yönetilmiyor. Ülke de olumlu beklentiler olmalı ki sektörler canlansın. Ayrıca dış konjüktörde çok bozuldu. ABD nin helikopter Bernenke ile para dağıttığı ve aizlerini sıfıra çektiği bir dönemde , bizdede rasyonel
    ekonomi yönetimi vardı ve AB beklentileri Irak, Suriye, Libya, Mısır ihracatlarına sipariş yetişmiyordu. Şimdi İran yaptırımları S-400 ler Suriyeli sığınmacılar vs. bir çok problerler var ve nasıl sonuçlara evrilecek ? Biliyor muyuz? Unutmayalık ki piyasalar geçmişi değil geleceği fiatlar. Faizler yüzde 30 a tırmanma eğiliminde ; yani faizin F/K sı kaç ? 3.3 . Yani anapara kendini 3.3 yılda katlıyor. Piyasa yapıcı bu dönemi neden malda ,yani hisse de beklesin ? 1 milyon liranız var ve ev alıyorsunuz kirası 3 bin . L. Banka yüzde 30 yani ayda 30 bin Tl veriyor. Ev fiatları enflasyona rağmen düşüyor. Alıcılar bu faiz ortamında krediye ulaşamıyor. Selamlar.

Dünyada çimento nerede kullanılıyorsa oraya limanından mal gönderebilen, dağdan kırdığı kayayı yercekimiyle işleyip hemen yine yerçekimiyle gemiye yükleyen, nakit ve gayrimenkul zengini bir nuh cimento var karşınızda.🧐

Not: Genel kurula gelip de tozdan rahatsız olan yatırımcılar için şimdiden bir gemi bağlamışlar denize. Seneye genel kurul gemide.... beaa! 😂

tamindir, yatırım tavsiyesi deeldir.... beaaaa!

7. İç piyasa daralsa ihracat var, en önemlisi malın bir değeri var. Daha birkaç yıl önce 9 lira altı almak neredeyse imkansızken (üstelik dolar 2-3 liralardayken) şu an 6,90 lar (dolar 6 liralardayken) gerçekten çok komik, beklemeye biriktirmeye devam.

KAP: NUHCM [ ] NUH ÇİMENTO SANAYİ A.Ş. Finansal Durum Tablosu (Bilanço)

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/763310
    Dosyalar:

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...6aa1cab56b78e2

Net Dönem Karı veya Zararı 16.062.605

Sayfa 255/746 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305355 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz