Sayfa 650/746 İlkİlk ... 150550600640648649650651652660700 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 5,193 - 5,200 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Nuh Çimento'nun vergi dairesine sunulan 2019 yılı 12 aylık net karı 124.716.769 TL

***Açıklanan kar/zarar rakamı Geçici Vergi Beyannamesi'deki tabloda yer
    almaktadır. Tablo SPK mevzuatına uygun hazırlanmamıştır. SPK mevzuatına
    uygun rakamlar ayrıca açıklanmaktadır.***

Bu da geçen senenin ki.Belki karşılaştırma için lazım olanlar vardır.

Nuh Çimento'nun vergi dairesine sunulan 2020 yılı 12 aylık net karı 354.204.587 TL

***Açıklanan kar/zarar rakamı Geçici Vergi Beyannamesi'deki tabloda yer
    almaktadır. Tablo SPK mevzuatına uygun hazırlanmamıştır. SPK mevzuatına
    uygun rakamlar ayrıca açıklanmaktadır.***
    geldigi gibi 3 kat yazmıstım whatsapptan arkadaşlara
    eline saglık abimmm
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

2. tavana veren akla alıştaki ak farklı alıştaki ak yabancı dolayısyla su an kaba hesaplamalarla boa global ve ak 300 bin den fazla mal çekti
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

3.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    tavana veren akla alıştaki ak farklı alıştaki ak yabancı dolayısyla su an kaba hesaplamalarla boa global ve ak 300 bin den fazla mal çekti
    ak ların farklı olduğunu nasıl bilebiliyorsunuz. (tabi içerden öğrenmediyseniz.)

4.  Alıntı Originally Posted by rabıta Yazıyı Oku
    ak ların farklı olduğunu nasıl bilebiliyorsunuz. (tabi içerden öğrenmediyseniz.)
    4 gundur ak uzerinden robot alınanlar yabancıya gidiyor ak tavan tek tuş verdi karşısındaki ak da robot işlemlerle geri aldı.25 yıllık tecrube diyelim.
    Herkese bol şans ve kazançlar etkilememek adına şimdilik yazılarıma son veriyorum.bu arada 1 lot mal vermedim
    @borsavizyon

Alıntı Originally Posted by TürkiyeTürkiye Yazıyı Oku
    Destek ata ata paramı bitirdim yahu. : ))
    Allahtan önce goltas sonra erbos a uğrayıp gelmiştim. Ytd
    80 ler gibi kısmet olurda çıkarsam şalomun ygosundan bakmayı düşünüyorum. Tabi bunlar sadece kendi fikirlerim. Gelecek neyi gösterir hiç bilemem. Nasıp. ytd.
    Attigim destekler iyi geldi nuha da bana da. 10 doları istemem ama 15 te dinlenmeden olmaz gibi bana cumaya 12 dolar yeter. Hayal işte benim. Ytd.ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Patlamaya hazır bir bimba olarak görüyorum.Insallah yukarı doğru patlatır Tahtacı Bey.50 inin altına çok bırakmaması,takaslar,Uzun süredir düzeltmede olması ve daha da asagi atarsa Tufan Bey e malı belki de kaptıracak korkusu olumlu düşünmeme sevk eden gelişmeler.Olumsuz olarak pandemiden sonra yaklaşık 8 kat gitmis.İzleyelim bakalım hayırlısı..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..
    Bu ay icin beklediğim sert hareket yukarı yönde gerçeklesti ancak sağlikli yükselişler ve gözümün arkada kalmaması için kademeleri doldura doldura gitmesini tercih ederdim.Bugunkü onay almadan gap li paldır küldür yükselişi hoşuma gitmedi ama canı sagolsun vardır tahtaci abimizin de bir bildiği..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

7. Satıştaki 500.000 lotun kimin olduğunu söylememe gerek yok demi vay babam vay

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

8.  Alıntı Originally Posted by axaray Yazıyı Oku
    Satıştaki 500.000 lotun kimin olduğunu söylememe gerek yok demi vay babam vay

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Kime ait hocam, yazman sorun olurmu

Sayfa 650/746 İlkİlk ... 150550600640648649650651652660700 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •