Sayfa 401/746 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 3,201 - 3,208 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1. Evett 9.xx lere gelmek üzereyiz ENAYİ SİPEĞİMİZ güzel iş çıkarıyor başlayalım alımlara

2. Cumhurbaşkanı :"Kanalistanbul en kısa zamanda ihaleye çıkıyor. " dün yapılmış açıklama..
    *sermayesinin üstünde kar yazıyor..
    *ihracatı 3 e katlanmış..
    *iştirakleri say say bitmez..
    *limanı var..
    *kanalistanbul için en avantajlı çimentolardan
    Artılarını defalarca yazdık.. Tek eksiği fiyatı..
    Speği enayi olsun bakalım.. Dke Dke akıllandırırlar..

3. Brksn sattım tavan bozmasaydi satmazdim ama nuhuma takviye yaptım kazanacagimdan şüphe yok inşaallah ytd...

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım tamamen kendi düşüncelerimdir kimseye al tut sat yat gibi tavsiyeler değildir...

4.  Alıntı Originally Posted by mustiktu Yazıyı Oku
    Brksn sattım tavan bozmasaydi satmazdim ama nuhuma takviye yaptım kazanacagimdan şüphe yok inşaallah ytd...

Azar azar al sıkma tüm kurşunları ben hala 250. 250 alıyorum aşağıya geldikçe nasılsa 9 şu seviyeleri çok seviyor ENAYİ SİPEĞİMİZ

5. Almayın kardeşim, 8,50 lere gelsin diye bekliyoruz, ortalama yapacağız, acele etmeyin.

6. Ben o seviyeleri gorecegini düşünmüyorum 30 milyon lot var artık zamanı yaklaşıyor bence zaman çok yakın sadece tahmin ytd...

Yazdıklarım tamamen kendi düşüncelerimdir kimseye al tut sat yat gibi tavsiyeler değildir...

7. Corona kabusu bitmeden borsalar kendine gelemez, Avrupa ve ABD de hızla yayılıyor, iyice panik havasına dönüştü, bizim spek bu durumu kullanacaktır, daha önce gelmez denilen yerlere geldiğini çok gördük, ha dönerse amenna, eldekilerle yetiniriz, para kolay kazanılmıyor, çoluk çocuğunuz rızkını kaptırmayın bu üç kağıtçılara.

8.  Alıntı Originally Posted by mustiktu Yazıyı Oku
    Ben o seviyeleri gorecegini düşünmüyorum 30 milyon lot var artık zamanı yaklaşıyor bence zaman çok yakın sadece tahmin ytd...

Zaman manan yok ENAYİ SİPEK mal gibi hareketler sergiliyor toplanıyor olsa tahtanın hareketlerinden belli eder tahtayı kendi hallerine bırakmışlar düşsün az dahada 11.40 üzerinden verdiklerimin fazlasıyla geri alayım 😀

Sayfa 401/746 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •