Sayfa 452/746 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 3,609 - 3,616 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,922
     Alıntı Originally Posted by reis35 Yazıyı Oku
    he çok pişmanım.ağlıyom kaç gündür selam arkadaşlar.çok yazamıyacağımı söylemiştim bir ara.

ota pohaa(gübre) çok takılmamak lazım sayın teamsah..borsada işler böyle yürür..strateji işi bu..yoksa pişman olmak istedikten sonra ne hisseler aldık sattık..çok daha tecrübeli arkadaşlar var aramızda..sayın kentuf,sayın cüneytt..yazsalar roman olur önümüze bakalım..paramıza para katmış mıyız..katmışız..onu sattım bunu aldım o öyle gitti bu böyle geldi..şahsen çok takılmıyorum bunlara..kalın sağlıcakla arkadaşlar..
    reis boşver satmışsan 15 den koy yerine 1 lotunuda muhabbete gel.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

2.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    reis boşver satmışsan 15 den koy yerine 1 lotunuda muhabbete gel.

sayın kenfut hisseyi 5 liradan beri takip ediyorsun bende o vesileyle alıp 12,40 satmıştım bakıyorum siz elinizdekileri satmadınız, valla helal olsun beklentiniz yüksek her halde.

3.  Alıntı Originally Posted by burhangirgin Yazıyı Oku
    sayın kenfut hisseyi 5 liradan beri takip ediyorsun bende o vesileyle alıp 12,40 satmıştım bakıyorum siz elinizdekileri satmadınız, valla helal olsun beklentiniz yüksek her halde.
    Sayın kentufu bilmemde kendi adıma 2,70 maliyetli gubrf larını 3,10 lardan sattım kağıt şimdi 29 lira ve dünde tavan oldu, şimdi gelde 8 lira maliyetli Nuhu buralardan sat, çok bekler tahta yapıcı.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,922
     Alıntı Originally Posted by burhangirgin Yazıyı Oku
    selam

senin mallarıda ben almış olabilirim burhan kardeşim .

ben üç dört yıl buralardayım
    Son düzenleme : kentuf; 23-06-2020 saat: 10:17.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

5. 15 üzeri kapanışlar olumlu fakat bir türlü hızlanamadı, bu hızlanana kadar endeks bozar, bakalım o zaman ne yapacak. Bizim için hava hoş, satılacak mal yok ekleme yapılacak nakit çok 😀

6.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    selam

senin mallarıda ben almış olabilirim burhan kardeşim .

ben üç dört yıl buralardayım
    bu güzeldi..

hayırlı işler bol kazançlar hocam.

7. Up uzun vadeli dirençi 14,70 üzeri (artı kritik seviye 15,00 üstü) 2 kapanış yapması hisse yatırımcıları açısından olumlu karşılanmalı.
    Ancak; agrasif iştahlı hareketler yapması, daha öncede belirttiğim gibi trendin sağlıklı yürümesi için işlem hacminin artması gerekmekte ve yeni yatırımcılar gerekmektedir. kısaca hissenin el değiştirmesi lazımdır. Burda devreye yönetimin girmesi şirket hakkında yazılan yeni hikayeleri, beklentileri haber babında piyasaya sürmesi lazım. Bu hep böyle olmuştur.

Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir. Zarar Edebilirsiniz.

8. Adam azimli, hala buralardan mal toplayabileceğini sanıyor, tamam o zaman çek şöyle 10-12 aralığına bizde yardımcı olalım 😀

Sayfa 452/746 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •