Sayfa 565/576 İlkİlk ... 65465515555563564565566567575 ... SonSon
Arama sonucu : 4605 madde; 4,513 - 4,520 arası.

Konu: NTHOL - Net Holding

1.  Alıntı Originally Posted by carkos Yazıyı Oku
    Nöbet saatlerini takip edemedim nobetcide saatleri bildirmedi. kısaca ayağınızı denk alın malları fazla gezdirmeyin yorulmasinlar der yoksa ben sizi ..... öperim.
    Temel analizin kralını yapıyoruz sanırım 😀
    Zira teknik işlemiyor bunda.

Kısaca “ At terli.” diyorsunuz yani. Katılıyorum.

At terli. Güzel yorum.

2. Yorumlardan anlaşılan ky psikolojik olarak çökmüş agresiflesmis 😂ağa bunu değerlendirir 1.30 da soluğu aldırır ky kaçar arkasını tuta tuta😂. Uzun bir düşüş trendi de bu trendin dibini görmeden zıplama olmaz iyice ayağı yere değecek zemini saglamliyacak kimin ayağı yere değiştir bakması lazım Ağa'nın.😂

3.  Alıntı Originally Posted by Jakob!Jersen Yazıyı Oku
    İşte o biraz zor... Çünkü maçası yetmez. Parasının yetmediği çoktandır belli zaten. Adamım diye boşuna dolaşıyor.
    Dediğini yapabilecek ne gücü ne de yüreği var anlayacağın.

Onun da tepesine vurmayı bekleyen daha okkalı bir billur var çünkü. Yaptığı anda billurun tadına baktırırlar kendisine.
    Bahsettiğiniz 'okkalı' ile ilgili ipucu verebilir misiniz?Hisse epeydir ilgi alanımda değildi,bir şey mi kaçırdım? Bir de Ağaoğlu ile olan Milas anlaşmasının süresi çoktan doldu.Bu konuda herhangi bir adım atıldığına dair haber çıkmadı sanırım? Not:Yaklaşık 10 yıl öncesinde NTHOL Yönetimi ile birazcık uğraşmışlığım var..NTHOL, NTTUR,Turizm Yatırım Holding başta olmak üzere iştirakler ve bağlı ortaklıklar arasındaki,yıllarca süren,yüksek hacimli, anlamsız zararlara! neden olan hisse alım satımlarının neye hizmet ettiğini ve sonuçlarını 9-10 sayfalık dokümanla SPK'na ve Holding Yönetimi'ne bildirmiş ve takip eden günlerde gördüğüm üzere,sonuç alabilmiştim.
    Son düzenleme : ellocu; 24-05-2019 saat: 06:40.

4.  Alıntı Originally Posted by ellocu Yazıyı Oku
    Bahsettiğiniz 'okkalı' ile ilgili ipucu verebilir misiniz?Hisse epeydir ilgi alanımda değildi,bir şey mi kaçırdım? Bir de Ağaoğlu ile olan Milas anlaşmasının süresi çoktan doldu.Bu konuda herhangi bir adım atıldığına dair haber çıkmadı sanırım? Not:Yaklaşık 10 yıl öncesinde NTHOL Yönetimi ile birazcık uğraşmışlığım var..NTHOL, NTTUR,Turizm Yatırım Holding başta olmak üzere iştirakler ve bağlı ortaklıklar arasındaki,yıllarca süren,yüksek hacimli, anlamsız zararlara! neden olan hisse alım satımlarının neye hizmet ettiğini ve sonuçlarını 9-10 sayfalık dokümanla SPK'na ve Holding Yönetimi'ne bildirmiş ve takip eden günlerde gördüğüm üzere,sonuç alabilmiştim.
    Anlaşmalı hesaplardan birbirlerine al gülüm ver gülüm yapıyorlar şimdilik. Güya yabancı satıyormuş gösteriyor.
    Yabancı sattı. Petkimde ve thy de sattı. Nasıl sattıklarını gördük. Bunda bıyıklı yabancı satışı görünüyor. Ya zaten malları gerçekte alan yabancı vb Pine değildi ki. Adamlar holdingin parasını nasıl iç ederiz diye alış satış yaptılar güya özel emirlerle. Piyasadan toplanan mallar satılmadı yani. Ödünç verilen mallar sahibine dönüyor diyelim şimdilik.
    Ama büyük bir fonun sahip olduğu bir blok hisse var ve bunun kuyruğuna basarlarsa o zaman işler değişir.

Ayrıca bazı arkadaşlar KY nin psikolojisinin çöktüğünü vb iddia etmişler. Yaw KY işin gırgırında. At hırsızları ne zaman KY tarafında olmuş da şimdi olsunlar. Yok 1.30 a basarmış. Basamaz. Ters manyel yapıyorlar. Hadi bassınlar.
    Kim nereye basıyor. Basalım derken kendilerine basılacakları noktaya çok yakınlar. O işler öyle değil yani.
    KY nin durumu batık bitik değil bence. Tam aksine BIST zaten şu aralar tatsız. Elindekini zararına satıp başka hisselere macera aramaya gitmez. Hele arkasını tuta tuta hiç kaçıp gitmez. Goygoy yapar bizim gibi

Yengenin boşanmasını diline dolar. Kızının mürüvvetini diline dolar. Tüylü tavuskuşunu (OK) diline dolar.
    İflas etmiş gibi fiyatlanan hissenin mal varlıklarını faaliyet raporuna girip inceler. Sonra alır eline viskisini.
    Bekler. Günü gelene kadar bekler. Şahsen ben öyle yapıyorum elimde 25 yıllık Chivas'ımla.
    Hadi hayırlı cumalar hepinize.

5. forum da hareket....

kaatta bereket olur inşallah...

ytd...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,003
    Akbank gene satıcı emeklilik fonu satıcam satıcam satıcam der.

7.  Alıntı Originally Posted by carkos Yazıyı Oku
    Akbank gene satıcı emeklilik fonu satıcam satıcam satıcam der.
    Ak ve emeklilik fonu satıyorsa Osmanlı çocuğuyuz biz diyor birileri. Aldıkça alıyor O. Çocukları
    Türlüsünü mü yoksa turşusunu mu yapacaklar ?
    Ben bilmem ağam bilir diyenler
    🤫

8. aga el attı bu işe gayrı toparlanır, eskimediğini gösterecek bizim kurt..

Sayfa 565/576 İlkİlk ... 65465515555563564565566567575 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •