Sayfa 576/579 İlkİlk ... 76476526566574575576577578 ... SonSon
Arama sonucu : 4626 madde; 4,601 - 4,608 arası.

Konu: NTHOL - Net Holding

1. biz 200 milyon lot tahtadan toplandı demedik milli piyango sürecini biliyorsan pine gruba yapılan satışları da biliyorsunuz bu ara nettur tarafından gelen netholding hisseleri de buna dahil gerçek anlamda tahtadan 200 milyon lot toplama şeklinde olsa nthol şu 5 liranın üstünde olurdu.

2.  Alıntı Originally Posted by ayı boğan Yazıyı Oku
    biz 200 milyon lot tahtadan toplandı demedik milli piyango sürecini biliyorsan pine gruba yapılan satışları da biliyorsunuz bu ara nettur tarafından gelen netholding hisseleri de buna dahil gerçek anlamda tahtadan 200 milyon lot toplama şeklinde olsa nthol şu 5 liranın üstünde olurdu.
    Bak yine yanlış anladılar sizi.
    Toplama-çıkarma yazarsanız böyle olur.

Tahtayı saldım çayıra mevlam kayıra.

Toplayan da yok. Mal boşaltan da yok.

Ş...refsiz bir Orçun var. Başka da bi halt yok.

Hadi hayırlı traşlar

3.  Alıntı Originally Posted by Jakob!Jersen Yazıyı Oku
    Bak yine yanlış anladılar sizi.
    Toplama-çıkarma yazarsanız böyle olur.

Tahtayı saldım çayıra mevlam kayıra.

Toplayan da yok. Mal boşaltan da yok.

Ş...refsiz bir Orçun var. Başka da bi halt yok.

Hadi hayırlı traşlar

sayı artıyor, ne iş, birileri kanın kokusunu mu aldı dersinn

4. Ben seni çok iyi anladım da senin sorman düşünmen gereken acaba sen beni ne kadar anladın.

Bende burada NTHOL 4 lerde NTTUR 1,2 lerde iken ; NTTUR larınızı satın NTHOL alın diyenlere şiddetle karşı çıkan biriyim.Toplansın toplanmasın oradan buradan değil isterse uzaydan gelsin 200 mln lot gibi bir malın nereden gelirse gelsin esas sahibi bu hissede bellidir.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5. Şirket Adı nthol
    BESİM TİBUK 176.231.213 31.25
    Diğer 201.250.216,01 35.69
    NET HOLDİNG ANONİM ŞİRKETİ 186.394.508 33.06
    patronun kim olduğunu malın kimde olduğunu bilmek için alim olmaya gerek yok ama besimin nasıl ticaret yaptığını bilmek için biraz kafa yormak ve tecrübeye sahip olmak gerek 3-4 yıl önce bıyıklı veya bıyıksız yabancı pine grup ya da her neyse adam 1-2 dolar arası 200 milyona yakın senedi resmi kapa duyurarak sattı mı sattı bu piyasa dışı bir satıştı adam 4 yıl içinde sattığını yarı fiyatına geri aldı ticaretini yaptı geri alıma toplama da diye bilirsin zaman kaybıda olan biz küçük yatırımcıya oldu

6. 1.70 üstüne atma zamanı mı speğimm ytd

7. merit uçuyor, nethol sürünüyor

8.  Alıntı Originally Posted by gundayad Yazıyı Oku
    merit uçuyor, nethol sürünüyor
    acele etme bro sırayla

Sayfa 576/579 İlkİlk ... 76476526566574575576577578 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •