Sayfa 596/609 İlkİlk ... 96496546586594595596597598606 ... SonSon
Arama sonucu : 4870 madde; 4,761 - 4,768 arası.

Konu: NTHOL - Net Holding

1. Trend

1996 dan beri günlük log skala grafiği.
    Çok uzun vadeli bir trend içinde gibi duruyor.

Bu trendi takip ediyorum uzun zamandır ve bir sürü hissede acayip karları yapamadım sırf bunun yüzünden.

Ancak ben mevcut fiyatlama, turizm sektörünün durumu, Bodrum arsası, patronun ve şirketin BIST den düzenli alımlarının hakikaten bu hissenin buralardan hızlı bir şekilde bu trendi doğru yorumluyor isem 4TL den geçen trend çizgisine doğru hareket etmesini bekliyorum.

Tabi uzun vadeli bakmak lazım.

İlk önce buralarda tutunup 1.62 ilk aşamada bu yılın düşen kanalını sonra 1.78 lerdeki 2017 den beri düşen kanalın dirençlerini kırması lazım.

2.  Alıntı Originally Posted by gucluu Yazıyı Oku
    1996 dan beri günlük log skala grafiği.
    Çok uzun vadeli bir trend içinde gibi duruyor.

Bu trendi takip ediyorum uzun zamandır ve bir sürü hissede acayip karları yapamadım sırf bunun yüzünden.

Ancak ben mevcut fiyatlama, turizm sektörünün durumu, Bodrum arsası, patronun ve şirketin BIST den düzenli alımlarının hakikaten bu hissenin buralardan hızlı bir şekilde bu trendi doğru yorumluyor isem 4TL den geçen trend çizgisine doğru hareket etmesini bekliyorum.

Tabi uzun vadeli bakmak lazım.

İlk önce buralarda tutunup 1.62 ilk aşamada bu yılın düşen kanalını sonra 1.78 lerdeki 2017 den beri düşen kanalın dirençlerini kırması lazım.

Bu grafik aynı ülke krizlerindeki gibi. 2008 keskindi ve kısaydı. Ama bu kriz 2-3 yıldır devam ediyor. Yani ülke düze çıkarsa bizim kağıt da yükselir.
    Ben böyle yorumlarım grafiğe bakınca.

3. Hoş ne zaman bu şekilde yazsak arkasına düşüyor millet spek diye bizi belliyo ama inlşallah bu sefer öyle olmaz.

4. 57 yi kırdı kuvetlene bilir alışlar..umarım

5. 26.08.2019 tarihinde NET HOLDİNG A.Ş. payları ile ilgili olarak 1,55 - 1,57 TL fiyat aralığından
    700.000 TL toplam nominal tutarlı alış işlemi ve/veya 0 TL toplam nominal tutarlı satış işlemi
    ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte NET HOLDİNG A.Ş. sermayesindeki
    paylarımız 26.08.2019 tarihi itibariyle %33,57 sınırına ulaşmıştır.
    Ne bitmez satıcı sabrın sonunda ya helvayı yeriz ya da helvamızı yerler.

6. Şirketin Besim bey'in alım yapması tabi iyi ama tek alıcıyla mlsf bi yere kadar piyasa/oyuncu/fon vs her ne ise katılım lazım...

Bedava hisse ama mlsf ilgi halen yok çok üzücü...

7.  Alıntı Originally Posted by eoztemir Yazıyı Oku
    Şirketin Besim bey'in alım yapması tabi iyi ama tek alıcıyla mlsf bi yere kadar piyasa/oyuncu/fon vs her ne ise katılım lazım...

Bedava hisse ama mlsf ilgi halen yok çok üzücü...
    Geçen dediğiniz firmayı içerden bilen, top döndüren ,kişinin Orlando olduğunu düşünücemi yineliyorum.

8. 700.000 tl mi lotmu alim yapmis oluyor

Sayfa 596/609 İlkİlk ... 96496546586594595596597598606 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •