Sayfa 608/735 İlkİlk ... 108508558598606607608609610618658708 ... SonSon
Arama sonucu : 5874 madde; 4,857 - 4,864 arası.

Konu: NTHOL - Net Holding

1. Kibarlığa hiç gerek yok !
    Adam bozuntusu yıllardır yatırımcıya tecavüz ediyor. Sizde Stockholm sendromu başlamış.

Yakında ölür. Pamuğu ben tıkarım !
    Hak ediyor...

Defile pozlarına başlatacaklar yine beni

2.  Alıntı Originally Posted by ispartakus Yazıyı Oku
    sn eoztemir sakın yanlış anlamayın...

sizin yazdıklarınızı beğeniyorum.

sizle alıp veremediğim bir şey yok..

üç aşağı bes yukarı aynı durumdayız..

sadece kibarlığınızı takdir ediyorum...

ytd..ytd...
    Dostum problem yok fakat sanmıyorum ki bu hisseden benim kadar dayak yiyen olsun aramızda...

Dayaktan kastım aslen manevi, ben bu hisse sayesinde panik atak oldum 1 de hafif kalp krizi gecirdim, manyak oldum manyak...

Pollyanna diyebilirsin fakat BT u degil kendimi sucluyorum...

3.  Alıntı Originally Posted by Jakob!Jersen Yazıyı Oku
    Kibarlığa hiç gerek yok !
    Adam bozuntusu yıllardır yatırımcıya tecavüz ediyor. Sizde Stockholm sendromu başlamış.

Yakında ölür. Pamuğu ben tıkarım !
    Hak ediyor...

Defile pozlarına başlatacaklar yine beni
    Yok bende sendrom falan,

Durumumuzun sorumlusu biziz BT degil...

Kimse kafamıza silah dayamadı...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    1,650
    daha ne kadar alır bu kumarbaz patron
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazıdıklarım ön görülerim arkadaş sohbeti varsayımları gibi farztmek gerekir almak satmak size aittir çünki para sizindir ..

5. "Biz sorumluyuz"u kismen hak vererek bir kenara koyarsak,...

Esit sartlarda olsaydik dogruydu. Sirket bunlarin, hisse bunlarin, Plan bunlarin, bizlerin gizli plandan haberimiz yok, oyle ki tahmin bile edemiyoruz... Bu sartlarda kendi hissesinde oynayanlara karsi hic sansimiz yok. Kendi hissesini manupule etmek bunlarda, en az 8-10 araci kurumdan calismak, al-sat yapmak bunlarda,. kirk turlu dumen cevirip yasal susu vermek bunlarda, imkb ve spk kurallari icinde sanki hic bir sey yapmiyormus gibi gorunup manipiuasyonun kralini yapmak bunlarda... Borsada islem goren kendi sirketine aiyt hisse senetlerini nakit yaratma ve para kazanma araci olarak kullanmak, hissesine yatirim yapani cezalandirmak ve ky yi soymak bunlarda.... Hirsizin hic mi sucu yok?...

Bu sirketten bahsetmiyorum sadece,.. Borsada islem goren butun patron sirketleri ayni durumda degilmi?... Boyle bir imkan varken, ve herkes kullaniyorken bunu yapmayan kerizdir... Kaldi ki,.. bist 50 ve 30 daki sirketler bile buyuk fonlarin oyuncagi olmus durumda degilmi?.. ikisi ucu bir araya gelip bizim bankalari da taseron kullanarak en baba hissede bile rahat rahat manipulasyon yapmiyorlarmi?...

Dolayisiyla, en az 10-20 sene burada bilfiil kavrulmamis, pismemis olan, algilara gore, tuyo lara gore yatirim yapan kucuk yatirimcinin hic bir sansinin olmadigi, hatta kendisine "Trader" diyen bazi kesimin bile cogu zaman teknik avcilari tarafindan tufaya dusuruldugu bir piyasada yatirim yapmaya calisiyoruz... Evet Hirsizin sucu var elbette ama buna izin veren sistemdir esas suclu.. Daha dogrusu calismayan, ulkenin butun kurumlari gibi sayginligini yitirmis, yozlasmis finansal sistemin.

Bu sartlarda aramizda illa bu borsada yatirim yapmak isteyen kucuk yatirimcilar icin tek sans orta-uzun vadeli (3-6 ay , 4-5 sene) yatirim ve sabirdir... Alim karari icin once hacme, sonra guvenilir ve denenmis en az 3 indikatore bakin ve kirilim uzerinde en az 2 gun kapanis yapmis olsun. Satis hedefinizi de belirleyin, oraya gelince algilara kapilmayin, mutlaka satin.
    Ayrica temel olarak 3 onemli kurala uyun.
    1- Dunya ekonomisini, piyasalarin bilesenlerini ve mutlaka teknik ve temel analiz ogrenmeye calisin. Bir fikriniz ve stratejiniz olsun.
    2- Stop candir.. mutlaka "stop" lu yatirim yapin,.. (paranizi koruyan en onemli yontemdir)
    3- Mutlaka yari nakit kalin (dususlerde maliyet dusurme veya donuslerde ucuz hisse almabilmek icin)

Bunlari bilerek birini bile yapmazsak evet tamamiyle suclu ve sorumlu biz oluruz, basa gelen cekilir...

Kendi dusuncelerimin paylasimidir ve herhangi bir finansal ensrtruman icin yatirim tavsiyesi degildir...
    Akıl, akıl olduğundandır ki işlerin sonunu görür; sonu görmeyen akıl, nefis kesilir.

6.  Alıntı Originally Posted by Architect Yazıyı Oku
    "Biz sorumluyuz"u kismen hak vererek bir kenara koyarsak,...

Esit sartlarda olsaydik dogruydu. Sirket bunlarin, hisse bunlarin, Plan bunlarin, bizlerin gizli plandan haberimiz yok, oyle ki tahmin bile edemiyoruz... Bu sartlarda kendi hissesinde oynayanlara karsi hic sansimiz yok. Kendi hissesini manupule etmek bunlarda, en az 8-10 araci kurumdan calismak, al-sat yapmak bunlarda,. kirk turlu dumen cevirip yasal susu vermek bunlarda, imkb ve spk kurallari icinde sanki hic bir sey yapmiyormus gibi gorunup manipiuasyonun kralini yapmak bunlarda... Borsada islem goren kendi sirketine aiyt hisse senetlerini nakit yaratma ve para kazanma araci olarak kullanmak, hissesine yatirim yapani cezalandirmak ve ky yi soymak bunlarda.... Hirsizin hic mi sucu yok?...

Bu sirketten bahsetmiyorum sadece,.. Borsada islem goren butun patron sirketleri ayni durumda degilmi?... Boyle bir imkan varken, ve herkes kullaniyorken bunu yapmayan kerizdir... Kaldi ki,.. bist 50 ve 30 daki sirketler bile buyuk fonlarin oyuncagi olmus durumda degilmi?.. ikisi ucu bir araya gelip bizim bankalari da taseron kullanarak en baba hissede bile rahat rahat manipulasyon yapmiyorlarmi?...

Dolayisiyla, en az 10-20 sene burada bilfiil kavrulmamis, pismemis olan, algilara gore, tuyo lara gore yatirim yapan kucuk yatirimcinin hic bir sansinin olmadigi, hatta kendisine "Trader" diyen bazi kesimin bile cogu zaman teknik avcilari tarafindan tufaya dusuruldugu bir piyasada yatirim yapmaya calisiyoruz... Evet Hirsizin sucu var elbette ama buna izin veren sistemdir esas suclu.. Daha dogrusu calismayan, ulkenin butun kurumlari gibi sayginligini yitirmis, yozlasmis finansal sistemin.

Bu sartlarda aramizda illa bu borsada yatirim yapmak isteyen kucuk yatirimcilar icin tek sans orta-uzun vadeli (3-6 ay , 4-5 sene) yatirim ve sabirdir... Alim karari icin once hacme, sonra guvenilir ve denenmis en az 3 indikatore bakin ve kirilim uzerinde en az 2 gun kapanis yapmis olsun. Satis hedefinizi de belirleyin, oraya gelince algilara kapilmayin, mutlaka satin.
    1- Dunya ekonomisini, piyasalarin bilesenlerini ve mutlaka teknik ve temel analiz ogrenmeye calisin. Bir fikriniz ve stratejiniz olsun.
    2- Stop candir.. mutlaka "stop" lu yatirim yapin,.. (paranizi koruyan en onemli yontemdir)
    3- Mutlaka yari nakit kalin (dususlerde maliyet dusurme veya donuslerde ucuz hisse almabilmek icin)

Bunlari bilerek birini bile yapmazsak evet tamamiyle suclu ve sorumlu biz oluruz, basa gelen cekilir...

Kendi dusuncelerimin paylasimidir ve herhangi bir finansal ensrtruman icin yatirim tavsiyesi degildir...

yazcak bir şey kalmamış..

nokta..

7.  Alıntı Originally Posted by Architect Yazıyı Oku
    "Biz sorumluyuz"u kismen hak vererek bir kenara koyarsak,...

Aynen nokta,
    İpin ucu bunlarda.
    O kadar ki en üst düzeyde bir yönetici kalkıp bir firmadan para alıyor,biliyor yönü yukarı aşağı aynı firmaya kazandırıp parayı iade ediyor,cukkayı da alıyor.
    Hadi besim bey kendine dümenin de.
    Bunu bilmiyor mu, belki de bilmiyor,bu kadar beklemiyordur.
    Şahsi hesaplardan baksalar görürler belki ama belki bilip göz yumuyorlar.Kim bilir…
    Ortayı geçtik hadi Uzun vade yatırım cı kalanların bile hakkını gasbederek nereye varacak lar bakalım.
    Yazıklar olsun …

8. Patronun niyeti iyi maşallah.

Sayfa 608/735 İlkİlk ... 108508558598606607608609610618658708 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •