Sayfa 739/800 İlkİlk ... 239639689729737738739740741749789 ... SonSon
Arama sonucu : 6399 madde; 5,905 - 5,912 arası.

Konu: NTHOL - Net Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Architect Yazıyı Oku
    Ha millet niye almiyor, kimse neden yazmiyor?..
    repütasyon, güven ve saygınlığın oluşturduğu bilinilirlik demektir...
    Yok iste,.. yillardir yok... Bunu bir kere kaybetinmi bi daha zor dikis tutar,...
    Cok isleri var cookk...
    Millet konuşmaya, yazmaya başladığında buralarda olmayacak.

2.  Alıntı Originally Posted by gucluu Yazıyı Oku
    Sn. Architect, ben de yorumlarınız için teşekkür ederim.

Bilgi paylaşımı her daim iyidir.

Ben 1992 den beri teknik analiz ile ilgileniyorum. O yıllarda internet olmadığı ve programlar pahalı olduğu için kendi teknik analiz programımı yazdım o yıllarda. Bu süreçte de yerli yabancı bir sürü teknik analiz kitabını okudum.

Şahsen bu alanda biraz eski de olsa Technical Analysis Of Stock Trends (Edwards, Magee) kitabını tavsiye ederim, okumadıysanız.
    Tebrik ederim sn, gucluu..
    Bol kazanclar dilerim...
    Akıl, akıl olduğundandır ki işlerin sonunu görür; sonu görmeyen akıl, nefis kesilir.

3. Tavan giden hissede bu kadar yorum yok😂 En sağlam indikatörüm hala al vermedi beklemeye devam sadist patron mazoşist ky çık bu denklemin içinden çıkabilirsen😂
    Elbet bugün olmasada birgün patronun elinden o kırbacı alacağım.😂😂 ki

4.  Alıntı Originally Posted by emir77 Yazıyı Oku
    Tavan giden hissede bu kadar yorum yok�� En sağlam indikatörüm hala al vermedi beklemeye devam sadist patron mazoşist ky çık bu denklemin içinden çıkabilirsen��
    Elbet bugün olmasada birgün patronun elinden o kırbacı alacağım.���� ki
    Bilakis senelerdir aynı 5-6 kişi yazar cizer son zamanlarda kepezmesut eklendi hadi de yazan cizen 7-8 kişi var epi topu bu...

Burası gidecek de salak sacma nazlanıyor...

5. Son 5 Dakika işlem yapılan , karanlık oda seansında, 2,63 TL. limitli , yüklü bir alış girdim. ....2, 62 TL. den istediklerimin tümünü verdiler. Uzuncu değilim. Kar ı görünce veya başka bir hisse beni cezbederse , hemen çıkarım.
    Hissedeki , tüm değerli yatırımcılara , bol kazançlar dilerim.
    ,

6.  Alıntı Originally Posted by eoztemir Yazıyı Oku
    Bilakis senelerdir aynı 5-6 kişi yazar cizer son zamanlarda kepezmesut eklendi hadi de yazan cizen 7-8 kişi var epi topu bu...

Burası gidecek de salak sacma nazlanıyor...
    Yazan 7-8 kişi takip eden çok ayrıca kastım yorum sayısının fazlalığı .
    Neyse buda geçer eğer Ağa'nın namindan korkmasa millet kelepir diye dalacak apartta bekleyen çok.

7. Şu dakikalar ,geri vitese taktı... 2,59 TL. leri de gösterdiler.. İnsin bakalım ,nereye kadar inebilir ki.. Borsada ucuz senet kalmadı. Bunu satıp da ne alacağım...Defter değeri 6,90 TL. ... En azından defter değerine gelse , 2,5 katı olur. Yani , 100.000 TL. lik hisse alanın parası , 270.000 TL. olur. ...

Sayfa 739/800 İlkİlk ... 239639689729737738739740741749789 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •