Sayfa 802/836 İlkİlk ... 302702752792800801802803804812 ... SonSon
Arama sonucu : 6684 madde; 6,409 - 6,416 arası.

Konu: NTHOL - Net Holding

1. BT bizi kandırnak için mi şirketin %30 hissesini satın aldı, herşey bizim üstümüze mi oynanıyor?

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Beklemesini bilenin her şey ayağına gelir." - Balzac

2. Bu forumda gecmis sayfalarda bile okudum bahsedilmis ozellikle londra borsasina acilma olayi. Geriye 10 20 sayfa gidersen goreceksin. 25 tl deger bile bicilmis piund olarak verilmis deger. Belki hepsi ayni yerden cikiyordur. Bende twitter uzerinden ve bilirsiniz ozel whatssupp gruplari telegram.gruplari var oralarda bahsedilirken gordum. Yani dedikodunun belgesi olsa neye yarar dedikodu spekulasyon ne bileyim olta atmak. Birisinin hayal gucu.

3. Bir kaç devlet hastanesinde koronalı var karantinaya alındı ama nete düşmedi. Yakında düşer sanırım

4. Fi tarihinde paralarına el konmus simdi serbestmiş vs hikayedir ben ihtimal vermem ama kottan cıkıp baska yerde spesifik olmak gerekirse de GB da arz ihtimali dönem dönem benim de acaba dedigim senaryolardan...

Bir master plan olmalı baska türlü kimse bu kadar uzun süre bu kadar ucuz işlem görmesine göz yummaz şirketinin...

Hele de resmi olarak dolasımın %68'i gayrıresmi muhtemelen %80-85'i ni toplamışsa...

Bildigimiz seyler ama yazarken yine hayret ettim bak )

300M lottan bahsediyoruz yahu inanılmaz bir para baglanmıs şaka degil ama zinhar müsaade etmiyorlar harakete Meksika açmazı gibi senaryo arkadas...

5. Bu kadar gizli bilgileri öğrenebiliyorsunuz madem Netholding ne olacak şu an bu daha önemli

6. Bu Virüs sıcakta yaşamıyorsa Kıbrıs iyi bir tercih olabilir yaz için.

7. Biz tatarlarda bir söz vardır Aşıqqan eşşek cuvurğanda at keşer.

Yani Acıkan eşşek koşunca atı bile geçer.Bizide eşşek yerine koyuyorsa bu clementin topunun uzanlar gibi kaçması lazım bu ülkeden

8.  Alıntı Originally Posted by tatar1907 Yazıyı Oku
    Biz tatarlarda bir söz vardır Aşıqqan eşşek cuvurğanda at keşer.

Yani Acıkan eşşek koşunca atı bile geçer.Bizide eşşek yerine koyuyorsa bu clementin topunun uzanlar gibi kaçması lazım bu ülkeden
    Şirketin TR de faaliyeti neredeyse 0 teknik olarak zorluklarını vs bilmemekle beraber ben olsam Besim bey'in yerinde gercekten Bist'den cıkarırdım Nthol'u...

Sayfa 802/836 İlkİlk ... 302702752792800801802803804812 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •