Sayfa 102/221 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon
Arama sonucu : 1766 madde; 809 - 816 arası.

Konu: NIBAS - Niğbaş Niğde Beton

1. Ama şuda kesin borsada hangi hisseyi aliyorsak alalm o an bizim kac lot aldgmizi bu speklatorler göryor o yuzden hic biseyn garantsi yok tabi

2. Dedigim gibi zirveyi yapti yine geri gdyor nereye kadar düsus yapar bilinmez rıza bu

3.  Alıntı Originally Posted by Nurundan85 Yazıyı Oku
    Dedigim gibi zirveyi yapti yine geri gdyor nereye kadar düsus yapar bilinmez rıza bu
    Ucuz peynir fare kapaninda olur.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Buyuk ihtimal zaten bugun eksi kapatmasi gerekyodu öylede olacak gibi endeks te dususte dunku sert cikisn ardndan bugun 2.08 zirvesnden sonra benim.tahminim bugun yarn geri cekilir 1.70 lere kadarda sarkma olur ama bir kac gune tekrar hareket yapar ama biraz kar satisi olacak biraz daha dusmesini bekleyn

5. Bırak arkadaşım insanları yönlendirmeyi vebal alıyorsun bak Boşu boşuna .....
     Alıntı Originally Posted by Nurundan85 Yazıyı Oku
    Buyuk ihtimal zaten bugun eksi kapatmasi gerekyodu öylede olacak gibi endeks te dususte dunku sert cikisn ardndan bugun 2.08 zirvesnden sonra benim.tahminim bugun yarn geri cekilir 1.70 lere kadarda sarkma olur ama bir kac gune tekrar hareket yapar ama biraz kar satisi olacak biraz daha dusmesini bekleyn

6.  Alıntı Originally Posted by Nurundan85 Yazıyı Oku
    Buyuk ihtimal zaten bugun eksi kapatmasi gerekyodu öylede olacak gibi endeks te dususte dunku sert cikisn ardndan bugun 2.08 zirvesnden sonra benim.tahminim bugun yarn geri cekilir 1.70 lere kadarda sarkma olur ama bir kac gune tekrar hareket yapar ama biraz kar satisi olacak biraz daha dusmesini bekleyn
    Tamam sayın hocam aynen öyle yaparız.

7.  Alıntı Originally Posted by Nurundan85 Yazıyı Oku
    Sayın hocam ekşi kapatması gerekiyor dediniz ama artı kapatacak gibi yeni öngörünüz ne olacak acaba sizden bugün etkilenen olduysa bakakaldılar onlara bir sözünüz olacak mıdır?

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. günlük pasta atabilecek var mı?

Sayfa 102/221 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •