Sayfa 103/221 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon
Arama sonucu : 1766 madde; 817 - 824 arası.

Konu: NIBAS - Niğbaş Niğde Beton

1.  Alıntı Originally Posted by emek Yazıyı Oku
    Sayın hocam ekşi kapatması gerekiyor dediniz ama artı kapatacak gibi yeni öngörünüz ne olacak acaba sizden bugün etkilenen olduysa bakakaldılar onlara bir sözünüz olacak mıdır?

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Acikcasi erken secim surpriz oldu isin ilginc tarafi boyle bir karar piyasalari dusürmesi gerekr endeks %3 arti kapatti eger endeks eksi olsaydi bugünü en az %2.5 eksi kapatrdi nibas tek yanilgi endeks endeksten dolayi valla basim dondü nibasa bakmaktan gun ici

2.  Alıntı Originally Posted by Nurundan85 Yazıyı Oku
    Acikcasi erken secim surpriz oldu isin ilginc tarafi boyle bir karar piyasalari dusürmesi gerekr endeks %3 arti kapatti eger endeks eksi olsaydi bugünü en az %2.5 eksi kapatrdi nibas tek yanilgi endeks endeksten dolayi valla basim dondü nibasa bakmaktan gun ici
    Demek oluyor ki burası borsa net ifadeler kullanmamak insanları etkilemek lazım mış diyebilir miyiz yani buna kısacası.

3.  Alıntı Originally Posted by emek Yazıyı Oku
    Demek oluyor ki burası borsa net ifadeler kullanmamak insanları etkilemek lazım mış diyebilir miyiz yani buna kısacası.

Valla o konuda haklisin EMEK kardes ama bu nibas benm psikolojimi bozdu düscek sanyorz ckyor tamm gdyor diyorm 5 gunde %25 düsüyor kafamm patladi en iyisi hic bakmamak borsaya

4.  Alıntı Originally Posted by ikd1903 Yazıyı Oku
    günlük pasta atabilecek var mı?
    ?

Biraz izledim fakat volatilite çok yüksek, bir miktar kar satışları olabilir fakat fiyat daha da yükseltilecek gibi bir izlenimi var. Beyaz Filoya dönmesinden ya da işlem yasağı gelmesinden korkuyorum. Risk alan kazansın, almayan da zarar etmesin umarım, borsa bu fazla lotla oynanmaması gereken bir hisse olduğunu düşünüyorum.
    Forum mesajlarım ve fikirlerim kesinlikle yatırım tavsiyesi niteliğinde değerlendirilemez.

6. Genel kuruldan birşey çıkmadı, ben bu yükseliş aceba genel kuruldan çıkacak haberle ilgili mi diye düşünüyordum, değilmiş, bu yükselişin tamamen spekülatif olduğunu, kısmen az da olsa yıllardır ucuz kalmasının da bir etkisi olduğunu düşünüyorum, şimdi bundan sonrası için biraz korkmaya başladım, tutmaya devam ediyorum, 2300, 2500 arası ilk başından beri satış hedefim var, sonrası çıksa bile beni ilgilendirmez, bugünden itibaren korkmaya başladım.

7. Yarın için 2200 satış verdim satarsa ne ala, yarın 2200 görür mü zannetmem yön aşağı bile olabilir, sağlıcakla kalın, ucuz peynir fare kapanında olur, çok güzel söz.

8. 1980 sattım geri gelirse alacam, giderse arkasından bakacam, bol kazançlar herkese.

Sayfa 103/221 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •