Sayfa 184/221 İlkİlk ... 84134174182183184185186194 ... SonSon
Arama sonucu : 1761 madde; 1,465 - 1,472 arası.

Konu: NIBAS - Niğbaş Niğde Beton

SPK Bülteni :
    Kurulumuzun 14.03.2019 tarih ve 17/378 sayılı kararı uyarınca 23.11.2018-18.01.2019 tarihleri arasında yaptıkları pay
    alımları sonucunda Kurulumuzun II-26.1 sayılı Pay Alım Teklifi Tebliği (Tebliğ) çerçevesinde Niğbaş Niğde Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin (Şirket) yönetim kontrolüne sahip hale geldiği tespit edilen Işıklar Holding A.Ş. ve Işıklar Pazarlama A.Ş'nin, Tebliğ uyarınca doğan Şirket'in diğer pay sahiplerine yönelik pay alım teklifinde bulunma yükümlülüklerine Tebliğ'in 18/1-(b) maddesi kapsamında muafiyet verilmesi taleplerinin olumlu karşılanmamasına, Işıklar Holding A.Ş.'nin Kurul kararından itibaren altı iş günü içerisinde pay alım teklifi yükümlülüğünü yerine getirmek veya yeni bir muafiyet talebinde bulunmak üzere Kurulumuza başvurması gerektiğine karar verilmiştir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

***NIBAS*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( Özel Durum Açıklaması (Genel)

***NIBAS*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

Yapılan açıklama düzeltme mi? Hayır
    İlgili Şirketler NIBAS

Açıklamalar Niğbaş Niğde Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile ilgili olarak Işıklar Holding A.Ş. tarafından Kuruluşumuza gönderilen açıklama ekte yer almaktadır.
    Bildirimlerin MKK tarafından KAP'a aktarılarak kamuya duyurulmuş olması, içeriğinin MKK tarafından incelendiği, teyit ya da tekeffül edildiği anlamına gelmez.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/758249

BIST

(26/04/2019 - 14:55:18)

NIBAS Solo 2019/3 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): -984978

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. alsan alamazsın, 300 , 500 lotlarla yükselen hisse , kolumu kaptırmam

7. azak kardeş.haklısın.zaten bu seviyelerden parmağını kaptırdınmı en az on sene kolunu bacağını çıkartmakla uğraşıp kanser olursun.Umarım bu seviyelerden alacak kek bulamaz.Gerçek yeri 0.5 eder veya amca oğlu IEYHO gibi 0,5 altı eder.yatırım tavsiyesi değildir.

8. Grup firmasının hesapsız alımı nedeniyle ortaklık payının % 50 yi geçmesi sonucu zorunlu pay alım teklifi olarak 6.70 belirlenmiş. Muafiyet talep etmişler SPK şamarı çarpmış suratına patronun.

Şu kriz ortamında pd/dd 7,75 olan zarar eden uyduruk bir şirkette piyango vurmuş millete. Hala ne yapacağını bilmeyen ne olur acaba diye düşünen biri varsa hiç düşünmesin onlara bir abi tavsiyesi " elindekini patronun kucağına yıksın parasını alsın arkasına bile bakmasın bir daha." Hiçbirşey bilmiyorsan aç bir grafiğine bak bu hissenin birde diğer sağlam şirketlerin grafiğine bak. Piyasa değeri bu fiyatlardan 400 milyon özsermaye 50 milyon. Patron çağrıya neden olan bu mallığı yapanı kesin kovmuştur.

Sayfa 184/221 İlkİlk ... 84134174182183184185186194 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •