Sayfa 185/220 İlkİlk ... 85135175183184185186187195 ... SonSon
Arama sonucu : 1760 madde; 1,473 - 1,480 arası.

Konu: NIBAS - Niğbaş Niğde Beton

1.  Alıntı Originally Posted by 1BRAH1M Yazıyı Oku
    Grup firmasının hesapsız alımı nedeniyle ortaklık payının % 50 yi geçmesi sonucu zorunlu pay alım teklifi olarak 6.70 belirlenmiş. Muafiyet talep etmişler SPK şamarı çarpmış suratına patronun.

Şu kriz ortamında pd/dd 7,75 olan zarar eden uyduruk bir şirkette piyango vurmuş millete. Hala ne yapacağını bilmeyen ne olur acaba diye düşünen biri varsa hiç düşünmesin onlara bir abi tavsiyesi " elindekini patronun kucağına yıksın parasını alsın arkasına bile bakmasın bir daha." Hiçbirşey bilmiyorsan aç bir grafiğine bak bu hissenin birde diğer sağlam şirketlerin grafiğine bak. Piyasa değeri bu fiyatlardan 400 milyon özsermaye 50 milyon. Patron çağrıya neden olan bu mallığı yapanı kesin kovmuştur.
    Tamam gardas yikalim patronun kucaginada kac kiside hisse kaldi
    Ve
    Merak ediyorum bu adamlar mal mida buraya kadar getirdiler hisseyi bunlar türkiyenin en iyi borsa oyuncularindandir vardir bi bildikleri elbet vardir bi planlari bekleyip görecez

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,126
    0.60'dan 8 üstü...zamanında 0.50-70 oyalanırken 1 olsun diye yırtınırdık,korkudan fazlada almıyorduk USAS gibi olur diye,bundaki oyuncular kim acaba,bizim gibiler olacağını sanmam,zaten olsalardı malı üstlerine yıkarlardı,sanırım kendi,kendilerine pas atan bir gurup var bunun içinde,CEMAS ise hala sürünüyor 0.68-70 arasında,ona bile fazla yüklenemiyoruz,çünkü Rıza-Uğur ikilisi çarptımı çok kötü çarpar güvensiz olduklarından.

3. refaba souna kadar haklısın.eksiğin yok hatta fazlası var.

4. Cemas’ın hisse adedi 5 367 461 tanedir. Aşağıdaki de KAP’a gönderdiği bildirimdir.

24.05.2019 tarihinde yaptığımız özel durum açıklamasında belirtilen SPK yazısına istinaden yönetim Kurulumuz tarafından bugün aşağıdaki karar alınmıştır:
    Borsada işlem gören Niğbaş Niğde Beton San. Ve Tic. A.Ş. (Niğbaş) paylarına ilişkin olarak pay başına 6,70 TL'den Işıklar Holding A.Ş. tarafından başlatılan 20.05.2019-31.05.2019 tarihleri arasındaki zorunlu pay alım teklifi sürecinde, sürecin başından itibaren Borsa'da oluşan fiyatların zorunlu pay alım fiyatının üzerinde seyrettiği görülmektedir. Borsa'daki fiyatların takip edilmesine, Borsa'daki fiyatların zorunlu pay alım fiyatının altına gelmesi halinde Şirketimizin aktifinde bulunan Niğbaş paylarına ilişkin pay alım teklifine kısmen veya tamamen katılma konusunda Genel Müdüre yetki verilmesine, bağımsız üyeler dâhil, katılanların oy birliğiyle karar verilmiştir.

Söz konusu SPK yazısına istinaden bağlı ortaklığımız Özışık İnşaat ve Enerji A.Ş. yönetim kurulu tarafından bugün aşağıdaki karar alınmıştır:

Borsada işlem gören Niğbaş Niğde Beton San. Ve Tic. A.Ş. (Niğbaş) paylarına ilişkin olarak pay başına 6,70 TL'den Işıklar Holding A.Ş. tarafından başlatılan 20.05.2019-31.05.2019 tarihleri arasındaki zorunlu pay alım teklifi sürecinde, sürecin başından itibaren Borsa'da oluşan fiyatların zorunlu pay alım fiyatının üzerinde seyrettiği görülmektedir. Borsa'daki fiyatların takip edilmesine, Borsa'daki fiyatların zorunlu pay alım fiyatının altına gelmesi halinde Şirketimizin aktifinde bulunan Niğbaş paylarına ilişkin pay alım teklifine kısmen veya tamamen katılma konusunda Genel Müdüre yetki verilmesine katılanların oy birliğiyle karar verilmiştir.
    Saygılarımızla,
    Çemaş Döküm Sanayi A.Ş.

Sabahtan akşama kadar hangi fiyatlar arasında dolaşmış ne kadar işlem olmuş?

Çağrıya katılanlar acaba kim?

Küçük düşünen yatırımcı bunları iyi incelemeniz gerekmektedir!!!

Beyaz in kademeleri gibi 1 TL den 20 ye gelince alınır mı demiştim ama 200 TL de oldu
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

8 temmuz 2019
    saat 16,03

NIBAS Solo 2019/6 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): -1634434

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,126
    İçi boş hisse 12 üstünde,sanırım kimsede yok gibi,bir ara 10 sınırında almıştım yasak bittiğinde,anında okuttum 20 puan farkla,pek bulaşılacak hisse değil...ytd.

Sayfa 185/220 İlkİlk ... 85135175183184185186187195 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •