Sayfa 189/220 İlkİlk ... 89139179187188189190191199 ... SonSon
Arama sonucu : 1760 madde; 1,505 - 1,512 arası.

Konu: NIBAS - Niğbaş Niğde Beton

***UMPAS* *YUNSA* *PETKM* *NIBAS*** MERKEZİ KAYIT KURULUŞU A.Ş.( Borsada İşlem Gören Tipe Dönüşüm Duyurusu

***UMPAS******YUNSA******PETKM******NIBAS*** MERKEZİ KAYIT KURULUŞU A.Ş.( Borsada İşlem Gören Tipe Dönüşüm Duyurusu )

Özet Bilgi DÖNÜŞÜM
    İlgili Şirketler NIBAS, PETKM, UMPAS, YUNSA

Sermaye Piyasası Kurulu'nun VII-128.1 sayılı "Pay Tebliği"'nin 15'nci maddesi gereğince, pay senetleri Borsada işlem gören ortaklıkların Kurul kaydında olan ancak Borsada işlem görmeyen statüde pay senetlerinin Borsada satışa konu edilebilmesi amacıyla Merkezi Kayıt Kuruluşu'na yapılan başvurulara ait bilgiler aşağıda yer almaktadır.
    Borsa Kodu Sıra No Satışa Konu Pay Ünvanı Grubu Yatırımcının Adı-Soyadı Ünvanı Nominal Tutar (TL)* Tsp İşlemi ** Satış Kısıtı **
    NIBAS 1 NIGBAS NIGDE BETON SANAYI VE TICARET A.S. E ALI ÜTEBAY 164.813,000
    NIBAS 2 NIGBAS NIGDE BETON SANAYI VE TICARET A.S. E MITHAT UÇARKUS 31.659,000
    NIBAS 3 NIGBAS NIGDE BETON SANAYI VE TICARET A.S. E ORHAN CERTEL 105.443,000
    PETKM 4 PETKIM PETROKIMYA HOLDING A.S. E SEVGI BORA 1.584,000
    UMPAS 5 UMPAS HOLDING A.S E MURAT ÖZMEN 2.520,000
    YUNSA 6 YÜNSA YÜNLÜ SANAYI VE TICARET A.S. E ISHAK PAZ 760,000

(*) Nominal Tutar(TL): Bakiye alanlarında binlik ayracı olarak nokta (.), küsürat ayracı olarak ise virgül (,) kullanılmaktadır. (**) İlgili veriler üye bildirimi doğrultusunda yayınlanmaktadır. Borsa tarafından satış işleminin Toptan Alış Satış İşlemi olarak (TAS) yapılacağı duyurulduktan sonra TAS işlem tarihinde paylar borsada işlem gören tipe dönüştürülecek olup, aksi taktirde dönüşüm işlemi mevzuatta öngörülen sürede tamamlanacaktır.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/787841

BIST

(18/09/2019 - 17:10:08)

2.  Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    5 taban daha yaparsa, 0,85 kuruşa gelir... ky (varsa) çıksada öyle düşseydi...Yinede belli olmaz. Cemaş yine tırmanmaya başladı. İeyho öküzü ise durmuş bakıyor...
    8,75'ten 11 tane art arda taban yaparsa, 0.75'e geliyor. Daha düzgün bilgi verelim.

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,699
    Bu hissenin aşırı şişirilmiş balon fiyatına bakınca düşebileceği yeri en fazla 1,50-2,00 TL bölgesi olarak görüyorum. Dolayısıyla ucuz diye buralardaki tabanlarına aldanmamak lazım..

4. Söyle bi bakayım dedim
    0.550 kuruştan
    17 TL gitmiş ne diyeyim
    Burası borsa kim kime
    Kaparsa .
    Varmıdır böyle keriz ler onu
    Bilmiyorum .
    Beyler bir hise yi alacağınız
    Zaman çok incelemeniz
    Lazım.
    Gidiyor diye hemen atlamamak lazım.
    Aman dikat diyorum.
    Bu çakalara Para kaptırmayın
    Gidin paranızı yiyin
    Yatırım tavsiyesi değildir İroni bu yazı Bu benim yorum kimseyi bağlamaz Her kes birey

SM-A750F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by mhalankue Yazıyı Oku
    8,75'ten 11 tane art arda taban yaparsa, 0.75'e geliyor. Daha düzgün bilgi verelim.

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Haklısın. Hesaplarken günlük tabanı %40 almışım... 60 kuruşa kadar 10 taban daha beklemek gerekecek...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Burası halka açık bir forum şunu da iyi biliyorum elinde nibas olmadığı halde gelip buraya kasıtlı yorum yapıp görevini yerine getirmeye çalışan elemanlar görüyorum ayıptır onun bunun parası size neden bu kadar dokundu yok şu kadar taban yapsa şöyle hesapladım böyle hesaplamışım beyaz 1 liradan 60 a gitti sonra aynı cezayı aldı 200 almasını satmasını bilene kâr verdi şimdi bu tahta daha da düşebilir ya da çok gidebilir düşünce haklı olmanız s....km de değil siz bilince size soracak da değilim yahu siz kimsiniz çapınız nedir twitterdaki hoja bozuntuları zaten ayrı bir alem 6.85 stoploss diyor hedef 10.75 senin bildiğin borsayı s...km tek fiyat stoploss mu olur

*Çok iyi bir firmanın hisse senedini iyi fiyata almak, iyi bir firmanın hisse senedini ucuza almaktan çok daha iyidir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Helal sana cuk dıye oturdu

8.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Burası halka açık bir forum şunu da iyi biliyorum elinde nibas olmadığı halde gelip buraya kasıtlı yorum yapıp görevini yerine getirmeye çalışan elemanlar görüyorum ayıptır onun bunun parası size neden bu kadar dokundu yok şu kadar taban yapsa şöyle hesapladım böyle hesaplamışım beyaz 1 liradan 60 a gitti sonra aynı cezayı aldı 200 almasını satmasını bilene kâr verdi şimdi bu tahta daha da düşebilir ya da çok gidebilir düşünce haklı olmanız s....km de değil siz bilince size soracak da değilim yahu siz kimsiniz çapınız nedir twitterdaki hoja bozuntuları zaten ayrı bir alem 6.85 stoploss diyor hedef 10.75 senin bildiğin borsayı s...km tek fiyat stoploss mu olur

*Çok iyi bir firmanın hisse senedini iyi fiyata almak, iyi bir firmanın hisse senedini ucuza almaktan çok daha iyidir.
    Dostum sinirlenme burda cok bos insan var bikiyorsun.bu kagidami girdin sen

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 189/220 İlkİlk ... 89139179187188189190191199 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •