Sayfa 195/221 İlkİlk ... 95145185193194195196197205 ... SonSon
Arama sonucu : 1766 madde; 1,553 - 1,560 arası.

Konu: NIBAS - Niğbaş Niğde Beton

1.  Alıntı Originally Posted by Gonyali Yazıyı Oku
    Bu hisseyi 20 den 40 dan yada burlardan alanlar beklentiniz nedir?
    Nibas 0.60.0.70 lerde gezerken 1 Lira olurmu diye tartisiliyordu.
    Bu topige de 6 aydir ugrayan yoktu bi canlı lik basliyor hayirdir bilmedigimiz seylermi var?
    Hisse pazarlamami?
    Ytd merak tan yazdim
    Yok
    bana nasip varmış girdim
    Bu arada 6.50 den aldığım safkr ı
    12.70 verdim 9.40 dan yerine koymadım nıbas aldım
    Herkese hayırlı kazançlar

2. Gonyali said:
    18-09-2019 09:55
    Bugün bu saatte bu kadar lotu aliyorsa Bunun devam Gelecekti ve taban serisi Burda bitmis olabilir 9.,10 aradi umarim yataya sarar ve buralari taban yapar
    Nibas Benim Hayal bahceme acilan pencere....
    Hayal dunyama acilan kapi....
    Ytd
    Ve bugün hepsini verdim.
    Sukurler olsun.

18.09.2019 icbc 4000 lot alan kısmında bendim broker bana dedi ki neden aldın ne bekliyorsun dedi ben çok yükselecek ama sabır zorlar ki öncesinde 0.73 ten de 14000 adet öylesine almıştım bekleyemedim hiçbir zaman ben günlükçüyüm 2019 Eylül ile Kasım 2020 arasında 540000 tl kazandım küçük miktarlar ile ama sadece 0.73 maliyet ile nibasta beklesem 1250000 para kazanacaktim borsada ucuz fiyata alıp belli hedef ile beklemeye geçeceksin yok duman ederler ben hep günlük kazandım bazen kaybettim hissenette Tatar ramazan ben ve bir kaç kişidir trade ile kazanan çoğu eminim beklemeyi seçiyor
     Alıntı Originally Posted by Gonyali Yazıyı Oku
    Gonyali said:
    18-09-2019 09:55
    Bugün bu saatte bu kadar lotu aliyorsa Bunun devam Gelecekti ve taban serisi Burda bitmis olabilir 9.,10 aradi umarim yataya sarar ve buralari taban yapar
    Nibas Benim Hayal bahceme acilan pencere....
    Hayal dunyama acilan kapi....
    Ytd
    Ve bugün hepsini verdim.
    Sukurler olsun.
    Borsada fiyat yoktur,trend vardır.
    Trend varsa fiyat önemsizdir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

4.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    18.09.2019 icbc 4000 lot alan kısmında bendim broker bana dedi ki neden aldın ne bekliyorsun dedi ben çok yükselecek ama sabır zorlar ki öncesinde 0.73 ten de 14000 adet öylesine almıştım bekleyemedim hiçbir zaman ben günlükçüyüm 2019 Eylül ile Kasım 2020 arasında 540000 tl kazandım küçük miktarlar ile ama sadece 0.73 maliyet ile nibasta beklesem 1250000 para kazanacaktim borsada ucuz fiyata alıp belli hedef ile beklemeye geçeceksin yok duman ederler ben hep günlük kazandım bazen kaybettim hissenette Tatar ramazan ben ve bir kaç kişidir trade ile kazanan çoğu eminim beklemeyi seçiyor

Borsada fiyat yoktur,trend vardır.
    Trend varsa fiyat önemsizdir.
    En iyiside o eski dost.bende gunlukteyim.kar alir cikarim.beklemekle piyango arasinda bif fark yok.ha suda var ucuz hissede yok.hepsi bir balon.endesk az salsa hepsi devre kesiyor.niye balon oldugu icin.sahsen su aralar pek bise almiyorim.satmiyorum.niye riskli goruyorum

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Hikayem
    Bundan on yil onceydi borsaya yeni girmis bir sirketti 2.30 dan aldim ilk bir kac gun sonra verdide verdi aylar yillar derken 0.55 lere kadar geldi dort bes yil once 0.62 ve 0.64 ten biraz aldım gunluk borsayi biraktim cunki gunlukte zarar yapmasamda ciddi bir karda yapamadim elimde nibas goltas doktas 3 tl bera 1 tl den cimbeton karton akfgy maktk gibi hisselerle cali dibinde beklemeye basladim nibasta iki yil once burda biri nibasin alt sirketi ver arsasi uzerine birseyler yazdi gogle mapstan baktim yazilan dogru ama kime ait oldugu belli degildi. Zamanla borsaya acik kisim dustu ve alicilar isiklar holding ve cemasti bunlar bana cesaret verdi ve hisseyi bugune kadar tasidim. yurtdışında yasiyorum buarada tabi borsayi birakinca tel hatlari kapandi iki gundur aracı kuruma ulasmaya calisiyorum bir bant koymuslar insani sinir ediyor tel da yarim saat bekliyorum gorevliye ulasamiyorum.
    Sonunda bugun ulaştım nasibim varmis ve bu kadarmis dedim hepsini verdim .
    0.70 lerden alip bugune kadar kac kisi kaldi onuda bilmiyorum cok oldugunuda sanmiyorum ben yuz kati üzeri kazandim insallah sizlerde kazanirsiniz ama boyle guzel bir hisse yakalanirmi sabredilirmi bilmiyorum.
    Ben de oyle cok buyuk milyonlar falanda kazanmadim benim capima gore iyi kazanc ve yeni sermaye.
    Nibas nere gider ne olur derseniz ben buralardan almam almazdimda herseyin bir ederi var olmasi gerekenden cok yukarda diye dusunuyorum .
    Son on yil bu sayfayi takip ettim yazilanlari okudum yazana cizene tesekkur ediyorum.bazen umutlarin azaldiginda yazilan pozitif birkac cumle insanda yeni umutlarin yesermesine sebeb oluyor.
    Tabi burdan spegede tesekkur ediyorum .
    Okuyan herkese bol kazanç lar diliyorum.

Ağır tedbir kararı gelmiş.Birzamanlar 0.60 kuruştan aldık, Niğdede küçücük beton direk fabrikasını görünce satmaya karar verdik. 0.62 kuruşa satana kadar göbeğimiz çatladı. Adamlar 100 liraya götürdü. Bu nasıl şeytani borsa yaw.
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 195/221 İlkİlk ... 95145185193194195196197205 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •