Sayfa 206/221 İlkİlk ... 106156196204205206207208216 ... SonSon
Arama sonucu : 1766 madde; 1,641 - 1,648 arası.

Konu: NIBAS - Niğbaş Niğde Beton

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,325
     Alıntı Originally Posted by Madenci Davut Yazıyı Oku
    7.50 de satanın hali de bir başka.....Emanukesinin bebesi....Al sana EMZİK BEBEEEE....!!!!
    Dalgayı bırak,Rıza ile uğraşılmaz,bugün sonuncusunu postaladım 12.40 al hayrını gör,ben katlama peşinde değil çok lotlan trade peşindeyim,bu zamana kadarda kayıpsız az karlan haneme kar yazdırdım...Ha geriye az lot bırakmıştım o lot belkide senin hayatında görmediğin rakamlardır,yani 1-2 daireyi feda ederim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,325
     Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Tataaaaaarrr...
    Keller ve ihtiyarlar ile uğraşmaaa..!!
    Öperler senide.;-)))))
    Dostum senden ne haber,6-7 kağıdım tavan gitti,onlardan kurtuldum,kent bidiğin gibi %50 boşattım,yarısı dursun,borsadaki kağtlarımın 1/3 bölümünü çıktım ortam kötü olduğundan,ne olacağı belli yola girdi borsa 2000 üstünde,üstelik yabancıda çıkış yapmış,kim alıp satıyor borsada muamma,düzeltmeye giderse çok kötü...ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Tataaaaaarrr...
    Keller ve ihtiyarlar ile uğraşmaaa..!!
    Öperler senide.;-)))))
    Nibas 90 yolculuğunda vole vuramamıştım.Bu defa inşallah vole vurmayı düşünüyorum....!!!

4.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Dalgayı bırak,Rıza ile uğraşılmaz,bugün sonuncusunu postaladım 12.40 al hayrını gör,ben katlama peşinde değil çok lotlan trade peşindeyim,bu zamana kadarda kayıpsız az karlan haneme kar yazdırdım...Ha geriye az lot bırakmıştım o lot belkide senin hayatında görmediğin rakamlardır,yani 1-2 daireyi feda ederim
    2 daire parası bastım nibas a 10.34 ten.Bakalım kademeli satışlar yapacağım bundan .Ama daha ilk satışımı yapmadım.Bereketini gör

5. Nibaş IN ESKİ tahtacısı Mecnur Çolak vefat etmiş.ALLAH RAHMET EYLESİN.Yeni tahtacı maşallah iyi tavan çektiriyor

6. fabrikayı kapatmıs yerıne avm ısyerı vs vs yapacakmış organıze sanayısındekı fabrıkada yapı kımyasalları bolumunde ozel beton uretecekmıs . hadı bakalım rıza.
    Son düzenleme : palmet; 13-12-2021 saat: 11:51.
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

7. Ya taraf olursun ya da bertaraf......!!!!

Tavanda 13.83 te bekleyen alıcı sayısı 190 bin lot ....!!!!

Yarından itibaren KADEMELİ SATIŞLARA başlıyorum .....!!!!

Öpüyorum....!!!!

8. Ulan bizim işimiz borsa......Siz mi öğreteceksiniz borsayı bana.....!!!

Ulan sasadan da,hektaş tan da kablodan da ,tspordan da ,dobur dan da ALTIN FONU ,DOLAR FONUNDAN da borsada nerede RALLİ VARSA %70 inde oluruz.....!!!!

Ammaaaaa sloganımız değişmez.....Hisseye AŞIK OLMAYACAKSIN ....GÜZEL KARLARI GÖRÜNCE VURUP KAÇACAKSIN .....Biz buluruz başka hisse....!!!!

Öpüyorum....!!!

Sayfa 206/221 İlkİlk ... 106156196204205206207208216 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •