Sayfa 218/221 İlkİlk ... 118168208216217218219220 ... SonSon
Arama sonucu : 1766 madde; 1,737 - 1,744 arası.

Konu: NIBAS - Niğbaş Niğde Beton

1. Çok serseri bir hisse. Para kazanmak şansa bağlı. Üzerse çok üzer, kazandırırsa çok kazanadırır. Sırf meraktan tutuyorum...
    Dil aslandır, yatar eşikte...

2.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    elde yok avuçta yok parti 10.72 ve üzeri sende çıkacak g... yok..
    ABİ NE OLDU SENIN HISSE,,fezayı delebilir mi?
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Çimentoları bir nebze anladım da, nibaş ı anlayamadım. Bunun işi direk üretmek. Doğru ya yıkılan direkleri üretecek diye tavan tavan gidiyor anlaşılan...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4. NIBAS deprem bölgesine en yakın çimento şirketi. Bilançolarına yansıyacaktır.
    ...SASA CEMAS ORGE AKSEN PNSUT TCELL ASUZU DOHOL CONSE VAKBN ODAS...

5.  Alıntı Originally Posted by borsaci.broker Yazıyı Oku
    NIBAS deprem bölgesine en yakın çimento şirketi. Bilançolarına yansıyacaktır.
    nibaş çimento şirketi değil..

6.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    nibaş çimento şirketi değil..
    NİBAS çimento hisseleri içindedir. Kısaca; hazır beton ve prefabrike betonarme yapı elemanları, enerji nakil hatları, şehir şebekeleri ve aydınlatma amaçlı beton direk ve traversler, beton bordür, parke taşları. çit betonları üretir. Deprem bölgesinde bu ürünlere çok ihtiyaç olacak.
    ...SASA CEMAS ORGE AKSEN PNSUT TCELL ASUZU DOHOL CONSE VAKBN ODAS...

7. Hisseyi hiç etmişler. Yazan çizen kalmamış. Sindirmisler ky yi koduklarim. Sokakta bulsan bu fiyata satmazsin . Yakında ürettiği beton direkler bi tarafına girer o.zaman aklı başına gelir

8. Şimdi baktimda, amcam büyük operasyon çekmiş yaklaşık 3 yıl önce. Hisseyi deniz seviyesinden evresinde tepesine çıkarıp çakmış. 3 senedir sığdırıyor. Ama enflasyonda kene gibi kanını emiyor farkında değil ayi

Sayfa 218/221 İlkİlk ... 118168208216217218219220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •