Sayfa 52/221 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 1766 madde; 409 - 416 arası.

Konu: NIBAS - Niğbaş Niğde Beton

1. NIBAS - Niğbaş Niğde Beton

Alıntı Originally Posted by elite1 Yazıyı Oku
    Deniz yatırım imdatlarına yetişti ve 1 den girdiği yüklü emir ile açıklarını kapamasına imkan verdi. Oyun içinde oyun var

Yatırım tavsiyesi değildir!
    O vermeden, Sen ver eline!
    İmdatlarına falan yetiştiği yok. Deniz ‘de işin içinde belli ki. Sabah Afyon gazı ile çekip operasyonu tamamladılar. Korkup verenlere patladı olay. Deniz tahta benim diyor. İstediğimi yaparım. A1 ‘in elinde 130bün daha var. Şimdi onu da alır. Sen sağ ben selamet.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Pay Alım Satım Bildirimi:
    Özet Bilgi
    Pay Satım Bildirimi
    İlgili Şirketler
    [NIBAS]

Açıklamalar
    Niğbaş Niğde Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş. payları ile ilgili olarak 1,00 - 1,04 TL fiyat aralığında 2.699.000 adet satış ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte Niğbaş Niğde Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş. sermayesindeki paylarımız 10.10.2017 tarihi itibariyle % 26,51 olmuştur. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda verilmektedir.

Saygılarımızla,
    ÇEMAŞ DÖKÜM SANAYİ A.
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3.  Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Pay Alım Satım Bildirimi:
    Özet Bilgi
    Pay Satım Bildirimi
    İlgili Şirketler
    [NIBAS]

Açıklamalar
    Niğbaş Niğde Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş. payları ile ilgili olarak 1,00 - 1,04 TL fiyat aralığında 2.699.000 adet satış ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte Niğbaş Niğde Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş. sermayesindeki paylarımız 10.10.2017 tarihi itibariyle % 26,51 olmuştur. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda verilmektedir.

Saygılarımızla,
    ÇEMAŞ DÖKÜM SANAYİ A.
    Aslında 1,10-1,15 aralığından satan Invest ve A1’e sattılar malı. Adamların açığını kapatırken ucuza satmış gibi göründüler.

4.  Alıntı Originally Posted by Kkk1976 Yazıyı Oku
    Aslında 1,10-1,15 aralığından satan Invest ve A1’e sattılar malı. Adamların açığını kapatırken ucuza satmış gibi göründüler.

Satmış ama sanki başka bi yerden almış. Daha önce her yıl bir defa bu şekilde satış yapmış nerdeyse. Ertesi gün ve sonrası pek etkisi olmamış. Bakalım yarın ne olacak. Çok ilginç bir kağıt. Deniz ve İş karşılıklı yapıyor sanki. Bu kadar hacme küçük yatırımcı ile ulaşması zor.

5. Cemas buralardan satiyorsa bu riza yine millete bindirmek icin plan yapiyor olmasin bayadirda 1 in ustunde tutuyorlar cemas satisa devam ederse bu riza dan hersey beklenir ytdddddd madem riza 1 den hisse satcaktin niye halka acarken 1 in uzerinde kaktirdin millete spk uyusun adam icerden ogreniyor butun kararlar kendinde bedelli bedelsiz herseye kendisi karar veriyor sonra kendi sirketi cemas halka arz fiatinin altinda hisse satiyor boyle duzenmi olur bu borsa nezaman isini layiki ile yapan patronlara kalcak biz gorurmuyuz acaba ytddddddddddd

6. Yatığa son anlarda bi kademe daha vurdular..!!!

Bi kademede karanlık odada geçirirler artık..!!!
    Satın bakalım dalavereci ..,,.,,.......,,,..........
    Paylaşımlarım kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ veya yönlendirme değildir.

7. Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

8. Borsada büyük çıkışlardan önce ya şirkette grev olur ya toplu işçi çıkarma olur makina satışı olur toplu hisse satışı olur oran şöyle oldu olur..bir bakmışsın senaryo tavan tavan çakar.Yatırimci ters köse..Ama tersinde tersi olabilir.YTD

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 52/221 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •