Sayfa 89/221 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon
Arama sonucu : 1766 madde; 705 - 712 arası.

Konu: NIBAS - Niğbaş Niğde Beton

1.  Alıntı Originally Posted by Nurundan85 Yazıyı Oku
    Ama ayni seyler olacak diye bir kaide yok sonucta basnda riza var sadece adam olücü bunu biloyosnz cemasta oynanan oyunlara bi bakn
    Bak 1.49 gidiyor.Hergün sallamayla veya zır tahminlerle net rakamlar verme istersen birdaha.

2.  Alıntı Originally Posted by Nurundan85 Yazıyı Oku
    Ama ayni seyler olacak diye bir kaide yok sonucta basnda riza var sadece adam olücü bunu biloyosnz cemasta oynanan oyunlara bi bakn
    Evet Çemaşta oynanan oyunlara bakıyorum hisse 4 kat gitmiş, acaba buda gider mi diye düşünmekten kendimi alamıyorum.Kendi düşüncem tabiki

3.  Alıntı Originally Posted by Nurundan85 Yazıyı Oku
    Simdi 1.62 1.63 sats yapyorm 1.58 1.57 alis yazyorm 2 gundur boyle 4 veya 5 kadene kar al sat en guzeli nasl olsa 1.64 ustune ckmaz bende boyle kazanyom
    Bugün 1.57-58 alış yaptın mı merak ettim?

4.  Alıntı Originally Posted by emek Yazıyı Oku
    Bugün 1.57-58 alış yaptın mı merak ettim?
    Almadm cuma son is gunu diye nakite gecmistm.dün bide bu sabah 1.55 alti alis girdm yarnda 1.50 altndan alabilirm dusuncesyle alamadm ben anlamyorm.nasl boyle fiyat farklari oluyor vallahi teknik yok bu hissede dahada yazmam haklsn kardes sapka ckartrm önunde

5.  Alıntı Originally Posted by Nurundan85 Yazıyı Oku
    Almadm cuma son is gunu diye nakite gecmistm.dün bide bu sabah 1.55 alti alis girdm yarnda 1.50 altndan alabilirm dusuncesyle alamadm ben anlamyorm.nasl boyle fiyat farklari oluyor vallahi teknik yok bu hissede dahada yazmam haklsn kardes sapka ckartrm önunde
    Ardaşım burada sen haklısın ben haklıyım muhabbeti değil konu her kim ki buradan etkilenmiyorum derse bana göre yalan söylüyor veya kendini kandırıyor. Az çok etkileniyordur.Etkilenmiyorum diyen insanın burda işide olmaz. Ben şunu vurgulamak istiyorum burada yorum yapan arkadaşların enaz yüzde 90 nı bu hissenin spek hissesi olduğunu bildiğine inanıyorum.Onun için yok şu rakamı geçmez diyerek insanları etkilememek lazım.Kim derdi ki Çemaş veya Ozgyo buralara gelir ama geldi. Buda gelebilir veya geldiği yere de gidebilir.Artık Çemaşı ve Ozgyo yu yüzde 200-300-400 prim yaptıktan sonrada alan varsa ağlamayada pek hakkı yok Ama sahibi pek yaman deyip hissede teknik aramak kendi içinde tezat oluşturmaktadır.

6.  Alıntı Originally Posted by emek Yazıyı Oku
    Ardaşım burada sen haklısın ben haklıyım muhabbeti değil konu her kim ki buradan etkilenmiyorum derse bana göre yalan söylüyor veya kendini kandırıyor. Az çok etkileniyordur.Etkilenmiyorum diyen insanın burda işide olmaz. Ben şunu vurgulamak istiyorum burada yorum yapan arkadaşların enaz yüzde 90 nı bu hissenin spek hissesi olduğunu bildiğine inanıyorum.Onun için yok şu rakamı geçmez diyerek insanları etkilememek lazım.Kim derdi ki Çemaş veya Ozgyo buralara gelir ama geldi. Buda gelebilir veya geldiği yere de gidebilir.Artık Çemaşı ve Ozgyo yu yüzde 200-300-400 prim yaptıktan sonrada alan varsa ağlamayada pek hakkı yok Ama sahibi pek yaman deyip hissede teknik aramak kendi içinde tezat oluşturmaktadır.
    Haklısıniz ústad daha yorum yapmam zaten beklicem

7. Beyaz filo Sasa grafikleri gibi pek cok ornek oldugu gibi 20 yildir kapali tahtalarda var borsamizda..Çikarkende inerkende bence enleri varsayin

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. paranızı yerde bulmadıysanız, uzak durun.... altın vuraşa hazırlıyor.... ederi 0,15 kurus... ....ytd

Sayfa 89/221 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •