Sayfa 90/221 İlkİlk ... 40808889909192100140190 ... SonSon
Arama sonucu : 1766 madde; 713 - 720 arası.

Konu: NIBAS - Niğbaş Niğde Beton

1. İniş çıkışlar mutlaka olacak, altın vuruşa daha erken diye düşünüyorum, yazdıklarım tavsiye değildir.

2. Rıza Cemaş da da aynı hareketi yaptı borsa ve diğer hisse senetleri düşerken Cemaş hep yeşildi %5/10 du.. şimdi aynısını Nigbaşa yapıyor Niğbaş haftaya 2 üstüne atar da acaba en fazla nereye kadar çıkabilir.. Keşke 5 10 seviyelerini görebilsek kademeler çok boş olur mu olur😁

3.  Alıntı Originally Posted by Ufuk35 Yazıyı Oku
    tebrikler! 23 bin tl satış karı yazdınız.
    zamanlama da manidar...
    rica ederim...
    yalnız ironiye bakar mısın.63 ten ver 91-92 den al
    yatırım tavsiyesi değildir
    63 ten şirkete güzel karla postaladığım nibaslarımı 91,92 den aldığım gün yazdım.umarım faydalanan olmuştur.
    zamanlamanın manidar olduğunu da yazdım.çunkü kabak gibi sırıtıyordu operasyonun başlayacağı.ve şirket start vermeden önce bu malları birilerine bu fiyattan devretti.spk. istese kanıtlar bu tip işlemleri ama grubun yaptığının yanında bu işlem devede kulakta tüy bile değil.
    erken vedalaştım sanırım nibaştan .alan da kazansın.
    yatırım tavsiyesi değildir

4. Bende 3 yıl önce 0.50 lerde başladığım Nibaş maceramı bugün en son 1.76 dan vedalaşarak şimdilik noktaladım. Miktar olarak azdı, ancak oran olarak fena kar bırakmadı. Bu kağıtta aşağı, yukarı her şey olabilir. Bu tip kağıtlarda KY dikkatli olmalı. Özellikle fazla primli kağıtlardan uzak durmalı.(Cemaş gibi, Flap gibi). YTD

5. Afyonda bi durursun uzun yolda kaymakli ekmek tatlini yersin tandirin üstüne sonra devam nereye gidersen...tabii radara takilmadan

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Sayın drstrade hedef fiyatnızı söyleyebilir misiniz

7. Hedef sadece bir kişiye gözükür.Bilemeyiz

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. 1.60 altna gelsede sattklarmi alsam

Sayfa 90/221 İlkİlk ... 40808889909192100140190 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •