Sayfa 93/221 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon
Arama sonucu : 1766 madde; 737 - 744 arası.

Konu: NIBAS - Niğbaş Niğde Beton

1.  Alıntı Originally Posted by Nurundan85 Yazıyı Oku
    Dikkatli olun tehlikeli hisse dedik rizann oldugu yerde sknti vardr
    Kesinlikle haklısınız. Ancak bu rızanın kağıtları 2-3 kat gittikten sonra çok tehlikeli. Öncesinde pek bi tatlı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Nurundan85 Yazıyı Oku
    Dikkatli olun tehlikeli hisse dedik rizann oldugu yerde sknti vardr
    Arkadaş sen onu 1.58 lerdeyken 1.49 gelecek diye söylüyordun galiba hisse 1.84 leri gördü ondan sonra Dün de 1.60 altına gelse de sattıklarımı alsam diyordun. 1.43 geldi aldın mı merak ediyorum kendi dediğini bile yapabildin mi acaba?
    Son düzenleme : emek; 10-04-2018 saat: 14:20.

3.  Alıntı Originally Posted by Nurundan85 Yazıyı Oku
    Ne oldu rızann hiissesi boyledr dedim cemasa bakn ornek alin dinlemednz taban 0.90 kurustan gelms fiyati yuksek uzak durun demstm
    Çok tutarsızsın kusura bakma ama 0.90 kuruşlardan bugün bahsediyorsun dünde 1.60 altına gelse de sattıklarımı alabilsem diyordun.

4.  Alıntı Originally Posted by Nurundan85 Yazıyı Oku
    1.60 altna gelsede sattklarmi alsam
    Sattıklarını 1.43 ten aldın mı? Hisse 1.80 lerdeyken yukardaki yorumu yapıyorsun.Bugün endeksin etkisiyle aşağı yapınca 0.90 kuruş muhabbeti yapıyorsun.Senin burada hangi yorumlarına itibar edilmeli şimdi dün akşamkine mi? Bugün sabahkine mi?

5.  Alıntı Originally Posted by emek Yazıyı Oku
    Sattıklarını 1.43 ten aldın mı? Hisse 1.80 lerdeyken yukardaki yorumu yapıyorsun.Bugün endeksin etkisiyle aşağı yapınca 0.90 kuruş muhabbeti yapıyorsun.Senin burada hangi yorumlarına itibar edilmeli şimdi dün akşamkine mi? Bugün sabahkine mi?
    1.43 tabandan 3200lot alip 1.52 1.58 arasi sattm

6.  Alıntı Originally Posted by Nurundan85 Yazıyı Oku
    1.43 tabandan 3200lot alip 1.52 1.58 arasi sattm
    Peki kusura bakma sen söylüyorsun diye soruyorum. 0.90 kuruştan gelen bir kağıt olduğunu söyleyerek millete akıl verirken taban olan ve 0.90 kuruşa göre yüzde 60 tan fazla primli sahibi senin ifadene göre çok tehlikeli bir kağıdı niye aldın? Millete 0.90 uyarısı yapıyorsun taban yemiş bir hisseyi en önce sen alıyorsun bu ne kadar tutarlı bir hareket sence?Kaldı ki uyarıyı seans başında yapıyorsun ama 1 saat sonra kendi uyarının aksine davranıyorsun. Benim amacım seni eleştirmek değil tekniksiz temelsia burada bir kişiyi etkilersen yazıktır günahtır. Bir de on tane yorum yapacaksın daha önce hep tersi olacak bugün az aşağı gelince ben demiştim.Artık ben demiştimcilerden gına geldi. Evet sen demiştin ama 1.57 lerden beri 1.49 demiştin olmadı. 1.65 lerden yine aşağı dedin 1.84 oldu. Bugün tavandan 0.90 hatırlatması yaptın 1.60 oldu. Bence artık sırf Rıza gerekçesi ile birşey deme.Rızayı burada hisse alan yüz kişiden enaz 97 biliyordur. Bİr de madem spek kağıtlarına bu kadar mesafelisin Rıza nerde M.t Nerde sen ordasın be kardeşim.

7. Derinlik atabilecek varmi

SM-J701F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bu hafta inş.la 2 yi göreceğiz. Kısa vadede güzel olacak bence.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 93/221 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •