Sayfa 130/221 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180 ... SonSon
Arama sonucu : 1766 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: NIBAS - Niğbaş Niğde Beton

1. Yine saldı......

2. devre kesmekten spk nın şalterlerini yakacak

3. arkadaşlar,dipte kendi senetlerini aldı zaten,yukarı çekip satıyor dahada aşağı salacaktır ben .90 kuruş olabilir diyorum
    FİKİRLERİM BENİ BAĞLAR Y.T.D

4.  Alıntı Originally Posted by seviciadam Yazıyı Oku
    arkadaşlar,dipte kendi senetlerini aldı zaten,yukarı çekip satıyor dahada aşağı salacaktır ben .90 kuruş olabilir diyorum
    flapı ne yaptınız

5.  Alıntı Originally Posted by seviciadam Yazıyı Oku
    arkadaşlar,dipte kendi senetlerini aldı zaten,yukarı çekip satıyor dahada aşağı salacaktır ben .90 kuruş olabilir diyorum
    Benim elimde henüz tek lot yok ama senin yaptığın yorumu yapmak için spegin brokerı olmak gerek
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

6.  Alıntı Originally Posted by simuar Yazıyı Oku
    flapı ne yaptınız
    haha kısacıyım ben aldım sattım az buçuk kar ettik

7.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    Benim elimde henüz tek lot yok ama senin yaptığın yorumu yapmak için spegin brokerı olmak gerek
    bunu anlamak için broker olmaya gerek yok mantık hepsi bu cuma günü haberi aldılar ve boşalttılar sonrada brüt takas geldi aşağı salacaktır tahmin sadece

8. eski yazılarıma bakarsanız nıbaş 1.07 iken cemaştaki hareketi nibaşta da yapacaklarını söyledim 2.3 lara kadar çıkardılar vurdular aşağı ve brüt takas geldi sattıklarını toplamadan bişey beklemeyin belkide operayon bitti bilemeyiz.

Sayfa 130/221 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •