Sayfa 19/221 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon
Arama sonucu : 1766 madde; 145 - 152 arası.

Konu: NIBAS - Niğbaş Niğde Beton

NİBAŞ köyünden kız alamazmışsın.. 88 üzerinde söke söke alırım.. 87 altında kavalımı çalar giderim
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

2.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    NİBAŞ köyünden kız alamazmışsın.. 88 üzerinde söke söke alırım.. 87 altında kavalımı çalar giderim
    sende mi satıp çıktın dostum. desene bir ben kaldım....

Alıntı Originally Posted by mng_erc Yazıyı Oku
    sende mi satıp çıktın dostum. desene bir ben kaldım....
    kaval ağızda, çala oynaya,köyde dolaşıyoruz..
    kız haber göndermiş.. 88 üzeri kapanırsa çeşmeye gel demiş...
    çeşmeye gidiyorum..
    Son düzenleme : esozcan; 02-06-2017 saat: 18:43.
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

4.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    kaval ağızda, çala oynaya,köyde dolaşıyoruz..
    kız haber göndermiş.. 88 üzeri kapanırsa çeşmeye gel demiş...
    çeşmeye gidiyorum..
    Kızı tuttuğun gibi kolundan köyden kaçır ve şehre götür. Kız yıllar boyunca köyde 1 TL altında süründü durdu. Şehre götür de 1 TL üzeri yaşat. Kızın babası Rıza adamı verem eder. Yok başlık parası yok şu yok bu. Al kızı götür şehre Rıza ben yıllardır kızım nibaş ın değerini bilemedim diye dizini dövsün dursun.

Alıntı Originally Posted by mng_erc Yazıyı Oku
    Kızı tuttuğun gibi kolundan köyden kaçır ve şehre götür.
    önümüzdeki hafta onu yapacağım.. kızı kaçırırken,çınarlar altındaki çeşmedeki mobese kayıtlarını daha sonra buradan yayınlayacağım.. mıhtara da söyleyi verdim.. artık 86 altı olmasın diye.. kaveci Recepte arkamdan konuşup durur.. ''abi böyle teknik yorum mu olur''

6. Bugün de dolap beygirine bağladı..!!!!
    0,86-0,93 iyi makas iyi marj...
    Paylaşımlarım kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ veya yönlendirme değildir.

7. okyanusta yönünü kaybeden gemiler gibi dalgalar arasında savrulup duruyor. hala rotasını oturtamadı.

8. Işıklar grubunun amiral gemisi CEMAŞ harekete başladı gibi görünüyor. diğer grup şirketleri IEYH 0.38 i, USAS ise 0.39 u sertçe kırarak yukarı doğru yoğun işlem hacmiyle harekete geçer ise NİBAŞ ta 1 TL üzerine atarak grup hisseleri ile yeni zirvelere yolculuk yapabilir. Yeter ki Rıza Bey istesin bu hissenin önünü kimse alamaz

Sayfa 19/221 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •