Sayfa 7/221 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon
Arama sonucu : 1766 madde; 49 - 56 arası.

Konu: NIBAS - Niğbaş Niğde Beton

1. Rıza baba kapa mapa bakmaz sazı eline aldımı uçucurur gider..Cemaşta ben bizzat yaşadım.Aslında nibaş içlerindeki en ucuz ve operasyon görmemiş hisse.İnşaat sektörü aldı başını gitti ve Nibaş henüz çıkışını yapmadı. Kimse neyin ne zaman nasıl olacağını bilemez Rıza baba hariç.

2.  Alıntı Originally Posted by Seyitmehmet006 Yazıyı Oku
    Ben şahsen inanmıyorum... başka bi forumda izlenme sayısını artırıp ky çekmeye çalışıyorlar... bu yollar bayatladı.... yorumlarda da kap da olmayan hayali şeylerden bahsediyorlar... yinede sizler bilirsiniz arkadaşlar... ytd...
    Bu tezinize katılıyorum. Özellikle o form sitesinde birileri bir hissede pozisyon aldıysa o sitedeki izleyici sayısında patlama olmuş gibi gösterip önce milletin dikkatini hisseye çekiyorlar. Ardından hissede sert hareketlerle hisseye ilgi gösterenlere malı yıkıp ertesi gün bir bakıyorsunuz sayfada kimse kalmamış.

3. Neden yükseldi .?

Sent from my M1453 using hisse.net mobile app

4. Mal bırak madı emice rahat 1 tl gotürür çok sağlam duruyor derınliğınde

5. Bi derinlik alabilir miyiz

Sent from my M1453 using hisse.net mobile app

6. 89 da 160 bın var diğer kademeler boş 20 bin 60 bin felan ama dolu dolu çikiyor dıger çikişlara benzemıyor

7. Devreyi kestiler 84 de ne çok bilen var şu forumda.

8. Kardeşlerim bunibaşı 4 senedir yakından takip ederim... malum patronu nu herkes bilir karakterini... vs.... çıkmaz uçmaz diye bi şey yok ama çooook dikkatli olmak lazım.... yönlendirmem yanlış olmasın... gaza gelmeyin girmesini bildiğiniz gibi kaçmasınıda bilin... Allah'a emanet olun... saygılar ( ytd)

Sayfa 7/221 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •