Sayfa 188/221 İlkİlk ... 88138178186187188189190198 ... SonSon
Arama sonucu : 1766 madde; 1,497 - 1,504 arası.

Konu: NIBAS - Niğbaş Niğde Beton

Hocam harbiden her gün azar azar satsaydınız şimdi düşüyor şu halde almanın tutmanın amacı kayboluyor ama bu kadar GAP bıraktı gidip almaz mı?
     Alıntı Originally Posted by Gonyali Yazıyı Oku
    Hisse e talep yok burlardan almak ta pek akillica degil yillar dir 50 60 kurusta baskilanan hisse bu kadar kisa surede bu kadar yukselirse olacagi buydu
    Hayirlisi diyelim
    Ben 62 ve 64 kurustan almistim agirlikli
    Vermedim duruyor hesabi bile acmadim bu yukselis esnasi da
    Ne den derseniz 5 10 kademeye verdigim hisseler 5 10 Kat Gitti yillarca ky yaptigim(miz) zararda beklemek zarari kurtar ver hisse 3 5 e katlar vermedim yada veremedim hayirlisi vah bile demedim
    Bildigim bir Sey var 5 liradan versem bile Karli cikmis olacagim zaten 1 tl nin altina maliyetli kimse in kaldigina inanmiyorum Borsayi bilenlerinde bulastigina inanmiyorum Kendi leri caldi Kendi leri oynadi millet seyretti
    Soylede bir hayat tercubem var
    Diger insanlar dan farkli dusunmek insani bir adim one tasir
    Eger hisse sahipleri Benim dusunduklerimi dusunuyorsa gun gelir nibas 50 TL de olur.
    Neyse nasipte ne varsa o olur eldeki bir kus daldaki iki kustan iyidir.
    Ben farkli acilardan bakiyom Yatirim tavsiyesi olarak algilamayin Ben aceminin de acemisiyim dipten aldigimi tepeden veremedim
    *Çok iyi bir firmanın hisse senedini iyi fiyata almak, iyi bir firmanın hisse senedini ucuza almaktan çok daha iyidir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Taban olmayacak bugün lakin 55K tabanda

*Çok iyi bir firmanın hisse senedini iyi fiyata almak, iyi bir firmanın hisse senedini ucuza almaktan çok daha iyidir.
    Son düzenleme : mavideniz000; 18-09-2019 saat: 10:47.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Ama 9.37 oldu
     Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Taban olmayacak bugün lakin 55K tabanda

4. Bugün bu saatte bu kadar lotu aliyorsa Bunun devam Gelecekti ve taban serisi Burda bitmis olabilir 9.,10 aradi umarim yataya sarar ve buralari taban yapar
    Nibas Benim Hayal bahceme acilan pencere....
    Hayal dunyama acilan kapi....
    Ytd

https://www.resimag.com/p1/cc018d7f170.jpeg

Bakalım ne olacak

Son düzenleme : mavideniz000; 18-09-2019 saat: 12:17.

7. 69000 var tabanda şu an itibari ile

Ben sabah umutluydum ama tabanda 91834 sanırım taban olmayacak izlenimi verip mal satacaklar yasak getirilen hesaplardaki lotlara yasak geldiyse zaten sıkıntı onlar açısından da zor

Sayfa 188/221 İlkİlk ... 88138178186187188189190198 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •