Sayfa 204/221 İlkİlk ... 104154194202203204205206214 ... SonSon
Arama sonucu : 1766 madde; 1,625 - 1,632 arası.

Konu: NIBAS - Niğbaş Niğde Beton

1.  Alıntı Originally Posted by neon06 Yazıyı Oku
    Ulann ne doymaz aç gözlü .bnesiniz birazda yatırımcılarınızı düşünün,düşmez kalkmaz bir Allah hesap günü gelecek elbet...
    O paraları yemek nasip olmasın zehir olsun inşallah...Ağlayanın malı gülene hayır getirmez!!!
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,256
    Bu ölü numarasımı yapıyor acep,Kel Rızadan herşey beklenir,95 tl olan hisseyi 6 cıvarına indir,oradan yatırım değişimi haberi pompala 7.70 göster şimdide 7 sınırında

3. Bu tür grupların bütün grup şirketletini birleştirip tek şirket haline getirilmeli. Aynı nitelikte çok sayıda şirketle borsada gereksiz kalabalık yapıyorlar. Niteliksiz uzun borsa tarihleri ortada grup şirketlerinin hepsinin… borsada aynı niyelikte çok sayıda şirketle alinin kulahı veliye, velinin külahı selamiye, selaminin külahı tekrar aliye oyunları hep!

4. yarın satış için uygun bence . cuma sert düşüş bekliyorum ytd

5. Daha nitelikli bir borsa için, bu tür grupların bütün grup şirketletini birleştirip tek şirket haline getirilmeli gerek… Aynı patronların yönetimindeki aynı veya benzer nitelikte çok sayıda şirkeler borsada gereksiz kalabalık veya kirlilik yapıyorlar. Niteliksiz uzun borsa tarihleri ortada bu grup şirketlerinin hepsinin…
    Borsada aynı niyelikte çok sayıda şirketle var olma; sadece alinin kulahı veliye, velinin külahı selamiye, selaminin külahı tekrar aliye oyunları için hep!

Bırakın bu şirketlerin birlrştirilmesini, aynı nitelşkte yeni iştirak şirketlerinin borsaya kote edilmesine izin veriliyor. Oysa bu iştirak şirketleri zaten ana ortak bünyesinde dolaylı borsada sayılırlar zaten. Boş kalabalık üretmenin ne gereği var. Ayrıca uzun yıllar ana ortaklığa hiç bir şey katamamış niteliksiz iştirak şirketlerinin de borsaya kote edilmesine izin verilmesi ne berbat bir borsa yönetimi. Her alandaki gibi borsa yönetimide de”atı alan üsküdarı gecer anlayışı” egemen. Bir ülkenin ekonomi finans kurumlarının bu kadar niteliksizleşmesine veya yozlaşmasına ‘yola devam” denmesi utanç verici!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,256
    Çok pis gitmeye başladı tavanlayarak 11.44 hala tavanda,maliyetim 7.20 idi,esasında çok daha aşağılarda sayılır devamlı trade yaptığım için,tradeleri ana lotu bozmadan yaptım ilavelerlen,toplam 50 k lotum vardı,şimdi 500 adet kaldı,çoğunu her tavanda boşaltmıştım,kel rıza bu sefer bizi güldürdü nasıl olduysa,tabiki çoğu kişinin maliyeti çok yüksek 60 cıvarından alanları bilirim,bulaştığım yer 30 oradan devamlı alım satım yaptım 7 altına kadar bu şekil hareketlerlen hiç kayıpsız geldim,çünkü huyunu biliyordum,önce çok döker peşi malum,yani güvensizdir,kalanlara bol kazançlar...ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,256
     Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Daha nitelikli bir borsa için, bu tür grupların bütün grup şirketletini birleştirip tek şirket haline getirilmeli gerek… Aynı patronların yönetimindeki aynı veya benzer nitelikte çok sayıda şirkeler borsada gereksiz kalabalık veya kirlilik yapıyorlar. Niteliksiz uzun borsa tarihleri ortada bu grup şirketlerinin hepsinin…
    Borsada aynı niyelikte çok sayıda şirketle var olma; sadece alinin kulahı veliye, velinin külahı selamiye, selaminin külahı tekrar aliye oyunları için hep!

Bırakın bu şirketlerin birlrştirilmesini, aynı nitelşkte yeni iştirak şirketlerinin borsaya kote edilmesine izin veriliyor. Oysa bu iştirak şirketleri zaten ana ortak bünyesinde dolaylı borsada sayılırlar zaten. Boş kalabalık üretmenin ne gereği var. Ayrıca uzun yıllar ana ortaklığa hiç bir şey katamamış niteliksiz iştirak şirketlerinin de borsaya kote edilmesine izin verilmesi ne berbat bir borsa yönetimi. Her alandaki gibi borsa yönetimide deâ€atı alan üsküdarı gecer anlayışı†egemen. Bir ülkenin ekonomi finans kurumlarının bu kadar niteliksizleşmesine veya yozlaşmasına ‘yola devam†denmesi utanç verici!
    Bunu yapmazlar,çünkü işine gelmediklerini postalamak malına çökmek iyi oluyor usas gibi.

Sayfa 204/221 İlkİlk ... 104154194202203204205206214 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •