Sayfa 151/221 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201 ... SonSon
Arama sonucu : 1766 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: NIBAS - Niğbaş Niğde Beton

1. Ben yazdıktan sonra, tarihlerle ilgili açıklama, kapa düştü, düşeceğinden çok eminseniz, fiyat yazın da yatırımımızı ona göre yapalım, bu kada spekülatif bir hisseye bulaşan, en az % 20 gibi kaybı göze alır, 1995 den bu yana borsadayım, saygılarımla, bol kazançlar dilerim, son beş ay gibi, nibaşı en az 30 kez aldım sattım ayıp olur diye, kazancımı yazmıyorum, saygılarımla, benim gibi küçük yatırımcı arkadaşlarıma.

2. Yukarıdaki yorumum özellikle CİNALİ arkadaşımadır, bol kazançlar.

Alıntı Originally Posted by emek Yazıyı Oku
    Onaylandığı zaman bir tarih verilir. Sizin o tarihte hisse sayısı oranında hesabınızda paranız olursa katılmış olursunuz. Para olmazsa katılmazsınız. Hissenin o zaman ki fiyatı ne ise istediğiniz zamanda hisselerinizi satarsınız.Yani onaylanmadan çıkmak zorunda değilsiniz.

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sayfanda otlan. Marka sayfasına gelip sataşıp durma. Derdin ne senin be adam

4.  Alıntı Originally Posted by Arc en ciel Yazıyı Oku
    Sayfanda otlan. Marka sayfasına gelip sataşıp durma. Derdin ne senin be adam
    Çok büyük bir iş başarmış sın aferin sana.

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. 1.tl altı bölünmelere katılmak isteseniz bile katılamazsınız. sistem kabul etmez. yanılmıyorsam fiyat 0.97 tl bölündü tüm rüçanlar şirkete ait ister satar isterse sermayeye katar rüçanları 1.tl altı yaparlarsa tektu gibi bedelliye ancak öyle katılırsınız

6. Yeniden eski zirveye bedelli de bitti ...ytd

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. arkadaşlar invest 2 günde 3 milyon mal aldı ama takas ta görünmüyor sebebini bilen varmı.

8. Benim senaryom şu, Ayın 31 inden sonra, yeniler çıkıncaya kadar, elimizdeki rüçhan fiyatları müthiş artar, arttıkça bedelli daha ucuz ve cazip hale gelir, bedelliye hücum olur, yeniler piyasaya çıktıktan sonra, çok geniş bantta hareketler (yukarı ve aşağı) olur, diye tahmin ediyorum, bana inanmayın bilsem ben zen olurdum.

Sayfa 151/221 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •