Sayfa 217/221 İlkİlk ... 117167207215216217218219 ... SonSon
Arama sonucu : 1766 madde; 1,729 - 1,736 arası.

Konu: NIBAS - Niğbaş Niğde Beton

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

nasılsa burada kimseler yok ve yüzüne ben dahil kimse bakmıyor... mesaj yazmıyacağım dedim ama duramıyorum..

9.66 görünce tırstın mı... dön deri tuvaletleri temizle..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Senin elin 9.02 9.07 aralığına çarpar....malsız ve çulsuzum haberin ola

1 lot malım yok Caroline ayağa kalktı.. senle dalga geçmek büyuk keyif..

5. abi merhaba, guzel analızler..tebrıkler
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

elde yok avuçta yok parti 10.72 ve üzeri sende çıkacak g... yok..

7. Bugün buna bulaştım az bir miktar. Maksat heyecan olsun...
    Dil aslandır, yatar eşikte...

8. Bu hisse neden çıktı, daha çıkar mı ya da düşer mi bilmiyorum ama tutacağım. Seans içinde seyretmesi heyecanlı oluyor...
    Dil aslandır, yatar eşikte...

Sayfa 217/221 İlkİlk ... 117167207215216217218219 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •