Sayfa 426/798 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476526 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 3,401 - 3,408 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. aldığımız hisseyi daha doğrusu yatırım yapacağımız hisseyi önce araştırıp sonra almak lazım

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Elinde olan bekleyebilir, bir şey diyemem...Fakat, Alım için pahalı dostum...
    Çok teşekkürler Sn. izci

3. Sayın izci aman gözünü seveyim lütfen pahalı ucuz diyerek yönlendirme yapmayalım. Son 1 haftada Deniz Yatırım 10,5 civarı maliyet ile 400 bin üzerinde mal aldı. Bu hisseye yatırım yapmak isteyen kendi karar versin. Sana göre pahalı olan bir başkasına göre hala ucuz olabilir. İyi olur Allah tan kötü olur kuldan hesabı. Kesinlikle YTD

4. gün..

5. İşin sırrı yukarıdaki grafik.çizginin üstüne atarsa nere pahalı bere ucuz kimse bilemez.ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,051
     Alıntı Originally Posted by kimyacıbülent Yazıyı Oku
    İşin sırrı yukarıdaki grafik.çizginin üstüne atarsa nere pahalı bere ucuz kimse bilemez.ytd.
    Arazi işinden ses yok mu?
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

7. Sn filozof benim duyduğum sadece bir dedikodu yazısı.gönül istiyorki aslı çıksın😁...11 üstüne atıp bilançoya kadar soğutsa iyi olur hatta bilanço yarın gelse cumaya kadar çizsek daha iyi olur,varsın yukarda soğutsunlar😂gönül neler istiyor.tabiki kimseye yatırım tavsiyesi değildir.kalbimizden geçenlerdir.saygılar.

8. Haber 04 Kasım 2013 - 07:46 da yayınlanmış.
    https://www.borsagundem.com/haber/ac...gitacak/161953

Bu arada hisse çıkmış tabi....,
    sonra vermişler gelene geçene
    temetttü falan da gelmemiş,
    hatta 3 sene sonra %1000 bedelli gelmiş.

https://www.isyatirim.com.tr/tr-tr/a...px?hisse=ACSEL

son 4 yılda her yıl 1 krş artarak temettü veriyorlar 5-6-7 ve son olarak 8 krş temettü.
    yani temettü vermeye niyetli bir yönetim var. :)
    Çok iyi şeffaf bir yönetim maşallah. Ky sever. :)
    Bu arada 2013 de temettüler yolda diyen patron değişmedi.
    bişey daha hisse 2013 deki fiyatına gelmemiş.
    Denilenler ve yapılanlar ortada.
    Biraz kar iki roportaj bir hikaye çanak katlar nolur 20 üstüne atar mı?
    sonra bir gaz ile 30 olur mu , bilemem , hadi oldu diyelim 2013 de alanlar hala zararda olacak.
    Sonra no'lur bilinmez. YTD

Sayfa 426/798 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476526 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •