Sayfa 117/798 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217617 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 929 - 936 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by hayta58 Yazıyı Oku
    bu haberin yarına bir etkisi olurmu acaba arkadaşlar...
    Yanılıyor olabilirim ama bana göre kısa vadede beklenti gerçekleşti etkisiyle bir miktar düzeltme yapabilir. Y.T.D.

2.  Alıntı Originally Posted by hayta58 Yazıyı Oku
    bu haberin yarına bir etkisi olurmu acaba arkadaşlar...
    ben şahsen, bazı sayın ortakların "sanayi arsa değerlemesinin hiç bir önemi yok, ona hiç odaklanmayın, asıl ilgilenilmesi gereken konu şirketin başarılı faaliyetleri, karı ve ihracatı" minvalindeki yorumlarına tamamen katılmıyorum. ne olursa olsun 1. olumlu haberin olumlu etkisi olur, 2. sanayi arsasına dönüşmüş 128 küsür dönüm, hap şeklinde bir alandan bahsediyoruz, kirala kar et, kallavi bir alıcı bul kar et, her halükarda kar et..
    sayın hayta58, hiç bir işe yaramasa, sırf askıdan ineceği gün olan 22 temmuzdan bir işlem günü öncesi neden tavan yapsın??? yatırım tavsiyesi içermez, acemi görüşlerimdir bunlar.
    not: sayın by akıl'ı ben de merak ettim doğrusu, sayfaya katkısı inkar edilemezdi, kağıt hakkında her zaman pozitif, ümitli olan bir arkadaşımızdı. umarım bu son yükselişten önce satıp ayrılmamıştır aramızdan..

3. yarın öbürgün isterse arsa etkisini fiyatına yansıtsın isterse hiç önemi yokmuş gibi yapsın farketmez ben filmin sonunu merak ediyorum bekleyeceğim...

4. 153 bin metrekare 1.000 tl den olsa 153 milyon eder. 500 tl den olsa 76.5 milyon eder. fena para değil hani...

5. yatırımcılar eninde sonunda bu değerin farkına varacaklardır. önemli olan geç kalmamak...

6.  Alıntı Originally Posted by yavuzas Yazıyı Oku
    ben şahsen, bazı sayın ortakların "sanayi arsa değerlemesinin hiç bir önemi yok, ona hiç odaklanmayın, asıl ilgilenilmesi gereken konu şirketin başarılı faaliyetleri, karı ve ihracatı" minvalindeki yorumlarına tamamen katılmıyorum. ne olursa olsun 1. olumlu haberin olumlu etkisi olur, 2. sanayi arsasına dönüşmüş 128 küsür dönüm, hap şeklinde bir alandan bahsediyoruz, kirala kar et, kallavi bir alıcı bul kar et, her halükarda kar et..
    sayın hayta58, hiç bir işe yaramasa, sırf askıdan ineceği gün olan 22 temmuzdan bir işlem günü öncesi neden tavan yapsın??? yatırım tavsiyesi içermez, acemi görüşlerimdir bunlar.
    not: sayın by akıl'ı ben de merak ettim doğrusu, sayfaya katkısı inkar edilemezdi, kağıt hakkında her zaman pozitif, ümitli olan bir arkadaşımızdı. umarım bu son yükselişten önce satıp ayrılmamıştır aramızdan..
    Maalesef , fiyat 3,35 TL. iken , tekrar geri dönmek üzere, hisseden ayrılmıştim. Tekrar dönecektim ama nasip olmadı. Hisse yükseldiği için şimdi de girmeye cesaret edemiyorum.Başka bir hisseye geçmiştim . Sizi etkilememek için ,bundan bahsetmedim.

7.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Maalesef , fiyat 3,35 TL. iken , tekrar geri dönmek üzere, hisseden ayrılmıştim. Tekrar dönecektim ama nasip olmadı. Hisse yükseldiği için şimdi de girmeye cesaret edemiyorum.Başka bir hisseye geçmiştim . Sizi etkilememek için ,bundan bahsetmedim.
    hayırlısı olsun byakıl fırsatını bulursanız yine bekleriz...

8. 170 dönüm kesinti sonrası 100 dönüme düşer diyordum ama 128 dönüme düşmüş baya iyi bir oran bence...

Sayfa 117/798 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217617 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •