Sayfa 119/798 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219619 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 945 - 952 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. 3.87 maalesef.. endeksin 1400 puan arttığı bir ortamda, sanayi arsa onayının kap'a düştüğü bir günün ertesinde.. zamanlama manidar klişesini kullanmak istiyorum..ytd

2.  Alıntı Originally Posted by yavuzas Yazıyı Oku
    3.87 maalesef.. endeksin 1400 puan arttığı bir ortamda, sanayi arsa onayının kap'a düştüğü bir günün ertesinde.. zamanlama manidar klişesini kullanmak istiyorum..ytd
    Borsa'da şimdiye kadar öğrendiğim en önemli kurallardan birisi, beklenti alınır gerçek satılır oldu. Bana göre biraz saçma olsa da:) Y.T.D.

3. ben patronun sizleri böyle düşünmeye zorlamak için hisseyi açıkça baskıladığını düşünüyorum bugün yarın ben yerinde olsam vınlarım hazır çoğu insan beklenti bitti düşüyor diye sattı. Sonuçta 150 küsür bin'lik sanayi alanı bilançoya yansıdığında hissenin defter değeri 15 gibi bir rakam bile olabilir. O zaman nasıl tutacak hisseyi buralarda merakla izleyeceğim..

4.  Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    Borsa'da şimdiye kadar öğrendiğim en önemli kurallardan birisi, beklenti alınır gerçek satılır oldu.
    sayın bagbozumu, bu kuralın borsadaki kuralların en önemlilerinden olduğuna katılıyorum, katılmadığım konu ise asıl beklentinin 128 dönüm tarlanın sanayi arsasına dönmesinin onayından çok, bu sanayi arsasının hisseye ne şekilde katkıda bulunacağı.. bu beklenti hala tazeliğini koruyor ve belkide uzun bir süre koruyacak gibi görünüyor. en son genel kurul toplantısına katılan bir forumdaşın "söz konusu arazinin nasıl değerlendirileceği" ile ilgili sorusuna cevaben "henüz bu konuda bir karar verilmedi" cevabı alındığı paylaşılmıştı burada.. yatırım tavsiyesi değildir, acemi görüşlerdir bunlar.

5.  Alıntı Originally Posted by yavuzas Yazıyı Oku
    sayın bagbozumu, bu kuralın borsadaki kuralların en önemlilerinden olduğuna katılıyorum, katılmadığım konu ise asıl beklentinin 128 dönüm tarlanın sanayi arsasına dönmesinin onayından çok, bu sanayi arsasının hisseye ne şekilde katkıda bulunacağı.. bu beklenti hala tazeliğini koruyor ve belkide uzun bir süre koruyacak gibi görünüyor. en son genel kurul toplantısına katılan bir forumdaşın "söz konusu arazinin nasıl değerlendirileceği" ile ilgili sorusuna cevaben "henüz bu konuda bir karar verilmedi" cevabı alındığı paylaşılmıştı burada.. yatırım tavsiyesi değildir, acemi görüşlerdir bunlar.
    Sn. yavuzas, bu kuralı bir önceki yazımdan anlaşılacağı üzere benimsemediğimi, ancak maalesef borsada böyle bir anlayış olduğunu vurgulamak için yazmıştım. Bugünkü hareketlerde bu öngörümü doğrulamış oldu bi nevi. Yoksa belirttiğiniz gibi, bende kısa vadede olmasa bile orta- uzun vadede en azından bilançoya değerleme farkı olarak yansıyabileceğini düşünüyorum. Hayırlısı olur inşallah bekleyip göreceğiz. Y.T.D.

iki geri bir ileri salıncakta sallanıyor)))))

sessizlik iyidir

7. sayın paşam sessiz sessiz oturuyoruz da.. içimiz de biraz buruk.. 2-3 gün önce 4.10'dan satsaydık da 3.76 - 3.80'lerden alsaydık, tavanın üzerine bir de temiz %10 katsaydık, halamızın şeyi olsaydı da amcamız olsaydı:oleyo: insan keşke dememek için zor tutuyor kendini wallahi. neyse hayırlısı olsun diyelim, bugün ppk toplantısı var, 9 ağustos bilanço, umalım hayırlı kazançlar olur. yatırım tavsiyesi değildir, acemi görüşlerdir bunlar.

wıjjjjj:party:

satan satar kalan direnenler bizimdir=))))))

Sayfa 119/798 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219619 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •