Sayfa 12/798 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 89 - 96 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    17Nisan da arazi onayı olur inşallah

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hadi bakalim az kaldi 17 sine hayirlisi

SM-N9005 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Arkadaşlar ayın 17 sindeki meclis toplantsının gündeminde ACSEL'in arazisi ile ilgili bir konu yok. Lütfen biraz araştırın. Aşağıda gündem konularını yazıyorum, isteyen büyükşehirin sitesinden de bakabilir

Nisan Ayı Meclis Gündemi
    Büyükşehir Belediye Meclisimizin Nisan ayı toplantısı 17 Nisan 2017 Pazartesi günü saat 16.00’da Belediye Meclis Salonunda yapılacaktır. Kamuoyuna duyurulur.
    13.04.2017
    1-12/11/2016 tarih ve 29886 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanarak 12/12/2016 tarihinde yürürlüğe giren Şehitlik Yönetmeliği’nin 7 nci maddesinin üçüncü fıkrasına istinaden Büyükşehir Belediyemiz sınırları içerisinde bulunan mezarlıklarımızda belirtilen “Şehitlik Alanlarıâ€nın, Denizli Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığına tahsis edilmesi hususuna ilişkin Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığının yazısı.
    *
    2-Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığınca fenni kontrollüğü yapılacak olan 1. Bölge Muhtelif Park Yapım ve Onarım İşine ait ihalenin; 2017 yılı için % 70 - 2018 yılı için % 30 ödenek dilimleri kapsamında yapılması hususuna ilişkin Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığının yazısı.
    *
    3-4646 sayılı Doğal Gaz Piyasası Kanunu’nun 4 üncü maddesinin dördüncü fıkrasının (g) bendi ve Doğal Gaz Piyasası Dağıtım ve Müşteri Hizmetleri Yönetmeliği’nin 70 inci maddesi uyarınca; Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından verilen dağıtım lisansı kapsamında Denizli İl sınırları içerisinde faaliyet gösteren Enerya Denizli Gaz Dağıtım A.Ş.’nin dağıtım bölgesine Tavas, Serinhisar, Acıpayam ve Sarayköy Belediyelerinin dahil edilmesi halinde taahhüt edilecek hususlarda karar alınmasına ilişkin Fen İşleri Dairesi Başkanlığının yazısı.
    *
    4-5393 sayılı Belediye Kanunu'nun 75 inci maddesi uyarınca, Hava Kuvvetleri Komutanlığı ile Denizli Büyükşehir Belediyesi arasında, 213 Numaralı Taşınabilir Hava Radar Kıta Komutanlığına ait yollar ile ilgili; bakım, onarım, banket ve şev ıslahı, sanat yapılarının bakımı, kar direklerinin tamiri ve karla mücadele çalışmalarının yapılması, bu çalışmaların bedellerinin belirlenmesi ve bu konular ile ilgili protokol yapmak üzere Büyükşehir Belediye Başkanı Osman ZOLAN'a yetki verilmesi hususuna ilişkin Fen İşleri Dairesi Başkanlığının yazısı.
    *
    5-Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğünün, İller Bankası A.Ş.’den kullanacağı “Denizli ili Pamukkale ilçesi, Bağbaşı* Mahallesi 46, 68, 70, 71, 72,73, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 1523, 1833, 1834 ve 2021 no.lu parsellerin kamulaştırılması işi†için 11.500.000,00 TL krediye garanti verilmesi konusuna ilişkin DESKİ Genel Müdürlüğünün yazısı.
    *
    6-Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğünün içmesuyu, kanalizasyon, atıksu arıtma tesisi ve yağmursuyu inşaat işlerinde kullanılmak üzere İller Bankası A.Ş.’nin 28/05/2015 tarih ve 14/439 sayılı Yönetim Kurulu kararı ile tahsis edilen kredi için verilen Büyükşehir Belediye Meclisimizin 18/05/2015 tarih ve 510 sayılı garantörlük kararında yer alan ekli listenin iptal edilerek söz konusu 200.000.000,00 TL’lik garantörlük kararının muhtelif içmesuyu, kanalizasyon, yağmursuyu, içmesuyu deposu ve atıksu arıtma tesisi yapım işlerinde kullanılmak üzere revize edilmesi hususuna ilişkin DESKİ Genel Müdürlüğünün yazısı.
    *
    7-Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğünün, İller Bankası A.Ş.’den kullanacağı “Yenilenebilir Enerji Kaynaklarından Hidroelektrik Santrali ve Güneş Enerji Santrali Yapım işi†için 25.602.029,00 TL krediye garanti verilmesi hususuna ilişkin DESKİ Genel Müdürlüğünün yazısı.
    *
    8-Acıpayam Belediye Başkanlığının talebi üzerine, tapunun Denizli ili, Acıpayam ilçesi, Aşağı Mahallesi, 31.25.A pafta, 761 ada, 1 no.lu parsel ile ilgili hazırlanan, 1/5000 ölçekli nazım ve 1/1000 ölçekli uygulama imar planı değişikliğinin onanması hususuna ilişkin İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığının yazısı.
    *
    9-Kaya Emlak Tarım Gıda İnşaat Kömür Canlı Hayvan Nakliye ve Lokanta San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin,* Denizli ili, Buldan ilçesi, Bozalan Mahallesi, tapunun L21C-12c no.lu paftası, 617 no.lu parsel ile ilgili 1/5000 ölçekli nazım imar planı değişikliği ve 1/1000 ölçekli uygulama imar planı değişikliği talebine ilişkin İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığının yazısı.
    *
    10-Denizli Büyükşehir Belediye Meclisinin 16/11/2015 tarih ve 1220 sayılı kararıyla onaylanan Denizli ili, Pamukkale ilçesi, Dokuzkavaklar Mahallesi, 5001 ada 15 no.lu parselin bulunduğu alanla ilgili 1/5000 ölçekli nazım imar planı değişikliğinde Denizli İdare Mahkemesi’nin Esas No: 2016/392, Karar No: 2017/462 sayılı kararı doğrultusunda karar alınması hususuna ilişkin İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığının yazısı.
    *
    11-Bozkurt Belediyesinin talebi üzerine, tapunun Denizli ili, Bozkurt ilçesi, Baklankuyucak Mahallesi, Armutluöz mevkii, 110 ada 429-430 no.lu parseller ile ilgili hazırlanan, 1/5000 ölçekli ilave nazım imar planının onanması talebine ilişkin İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığının yazısı.
    *
    12-Acıpayam Belediye Meclisinin 10/04/2017 tarih ve 69 sayılı kararı ile kabul edilen; Denizli ili, Acıpayam ilçesi, Yeşilyuva Mahallesi, Yeşilyuva Uygulama İmar Planı Plan Notlarının 3.2.6.2 no.lu plan notu ile ilgili Çevre ve Şehircilik Bakanlığının UİP-7138,4 Plan İşlem Numaralı 1/1000 ölçekli uygulama imar planı değişikliğinin onanması talebine ilişkin İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığının yazısı.
    *
    13-Pamukkale Belediye Meclisinin 03/03/2017 tarih ve 109 sayılı kararı ile kabul edilen; Denizli ili Pamukkale ilçesi, Asmalıevler Mahallesi sınırları içersinde tapunun Kınıklı köyü, Gökçen Yeri mevkii, M22D03A1B pafta, 3875 ada, 4 no.lu parsel ile ilgili hazırlanan Çevre ve Şehircilik Bakanlığının UİP-759,408 Plan İşlem Numaralı 1/1000 ölçekli uygulama imar planı değişikliğinin onanması talebine ilişkin İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığının yazısı.
    *
    14-Acıpayam Belediye Başkanlığının talebi üzerine, tapunun Denizli ili, Acıpayam ilçesi, Yazır Mahallesi, 5-18 pafta, 4710 ve 3129 no.lu parseller ile ilgili hazırlanan, 1/5000 ölçekli nazım imar planı değişikliğinin onanması hususuna ilişkin İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığının yazısı.
    *
    15-Serinhisar Belediye Meclisinin 09/03/2017 tarih ve 39 sayılı kararı ile kabul edilen; tapunun Denizli ili Serinhisar ilçesi, Kocapınar Mahallesi, M22C13A2 pafta, 139 ada, 23 no.lu parsel ile ilgili hazırlanan, Çevre ve Şehircilik Bakanlığının UİP-25029 Plan İşlem Numaralı 1/1000 ölçekli uygulama imar planının onanması talebine ilişkin İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığının yazısı.
    *
    16-Acıpayam Belediye Meclisinin 10/04/2017 tarih ve 70 sayılı kararı ile kabul edilen; tapunun Denizli ili, Acıpayam ilçesi, Yeşilyuva Mahallesi, M22C19C1A pafta, 648 ada 2 no.lu parsel ile ilgili hazırlanan, Çevre ve Şehircilik Bakanlığının UİP-7138,5 Plan İşlem Numaralı 1/1000 ölçekli uygulama imar planı değişikliğinin onanması talebine ilişkin İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığının yazısı.
    *
    17-Emin ÖZENER’in; tapunun Denizli ili, Tavas ilçesi, Samanlık Mahallesi, Avdan mevkii, 443 ada ile ilgili hazırlattığı 1/5000 ölçekli nazım imar planı değişikliği talebine ilişkin İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığının yazısı.
    *
    18-Pamukkale Belediye Başkanlığının talebi üzerine; Pamukkale ilçesi, Pınarkent Mahallesi, M22A20D, M22A20C, M22A25A ve M22A25B numaralı paftalarda, mevcut yerleşim yerinin içerisinde, 18. madde uygulaması görmemiş alan ile 18. madde uygulaması iptal olmuş alanlar ve çevreleri ile ilgili hazırlanan 1/5000 ölçekli nazım imar planı revizyonunun incelendiğine dair 1 No.lu İmar ve Bayındırlık Komisyonu raporu.
    *
    19-Büyükşehir Belediye Meclisinin 17/01/2017 tarih 94 sayılı kararı ile kabul edilen, Pamukkale ilçesi, Cankurtaran Mahallesi, Köyiçi mevkii ve çevresinde hazırlanan, Çevre ve Şehircilik Bakanlığının NİP-1013,87 Plan İşlem Numarasıyla kayıtlı 1/5000 ölçekli nazım imar planı değişikliğine askı süreci içerisinde yapılan itirazların değerlendirilmesi hususuna ilişkin Büyükşehir Belediye Başkanı Osman ZOLAN’ın yazılı önergesinin incelendiğine dair 1 No.lu İmar ve Bayındırlık Komisyonu raporu.
    *
    20-Tavas Belediye Meclisinin 01/02/2017 tarih ve 45 sayılı kararı ile kabul edilen; Tavas ilçesi, Tekke Mahallesi, 231 no.lu parsel ve çevresiyle ilgili Çevre ve Şehircilik Bakanlığının*UİP-24289,1 Plan İşlem Numaralı 1/1000 ölçekli uygulama imar planı değişikliğinin onanması talebinin incelendiğine dair 2 No.lu İmar ve Bayındırlık Komisyonu raporu.
    *
    21-Bozkurt Belediye Başkanlığının, Denizli ili, Bozkurt ilçesinde Trafo Alanları ile ilgili 01/02/2017 tarih ve 13 sayılı meclis kararıyla kabul edilen; Çevre ve Şehircilik Bakanlığının*UİP-1185,11 plan işlem numaralı 1/1000 ölçekli uygulama imar planı değişikliğinin onanması talebinin incelendiğine dair 2 No.lu İmar ve Bayındırlık Komisyonu raporu.*
    *
    22-Pamukkale Belediye Başkanlığının, Denizli ili, Pamukkale ilçesi, Korucuk Mahallesi ile ilgili 06/03/2017 tarih ve 114 sayılı meclis kararı ile kabul edilen, Çevre ve Şehircilik Bakanlığının UİP-17875,3 plan işlem numaralı 1/1000 ölçekli uygulama imar planı değişikliğinin onanması talebinin incelendiğine dair 2 No.lu İmar ve Bayındırlık Komisyonu raporu.
    *
    23-Belediye Encümenine üye seçimi.
    *
    24-İhtisas Komisyonlarının oluşturulması.
    ·******** Kurulacak İhtisas Komisyonlarının belirlenmesi.
    ·******** Komisyonlara üye sayısının belirlenmesi.
    ·******** Komisyonların çalışma sürelerinin belirlenmesi.
    ·******** Oluşturulan İhtisas Komisyonlarına üye seçimi.
    *
    25-Denetim Komisyonu raporunun Meclisin bilgisine sunulması.
    *
    26-2016 yılı Faaliyet Raporu’nun görüşülmesi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    21,996
    Kartonun yaptığını yapar mı acaba?

4. 17 si bitiyo 18 ine giriyoruz

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. ORJINAL LINK: HTTPS://WWW.KAP.ORG.TR/Bildirim/601436

DOSYALAR: HTTPS://WWW.KAP.ORG.TR/EK-INDIR/4028...5B7C4A0D8752BD

HTTPS://WWW.KAP.ORG.TR/EK-INDIR/4028...5B7C4A0D9A52BE

HTTPS://WWW.KAP.ORG.TR/EK-INDIR/4028...5B7C4A0DA652BF

GENEL KURUL ISLEMLERINE ILISKIN BILDIRIM

OZET BILGI 2016 YILI OLAGAN GENEL KURUL TOPLANTI CAGRISI

YAPILAN ACIKLAMA GUNCELLEME MI ? HAYIR

YAPILAN ACIKLAMA DUZELTME MI ? HAYIR

YAPILAN ACIKLAMA ERTELENMIS BIR ACIKLAMA MI ? HAYIR

GENEL KURUL CAGRISI

GENEL KURUL TIPI OLAGAN GENEL KURUL

HESAP DONEMI BASLANGIC TARIHI 01.01.2016

HESAP DONEMI BITIS TARIHI 31.12.2016

KARAR TARIHI 17.04.2017

GENEL KURUL TARIHI 12.05.2017

GENEL KURUL SAATI 11:00

GK``NA KATILIM ICIN PAY SAHIBI OLUNMASI GEREKEN SON TARIH 11.05.2017

ULKE TURKIYE

SEHIR DENIZLI

ILCE DENIZLI MERKEZ

ADRES SIIR BUTIK OTEL, ZEYTINKOY MAHALLESI, ACIPAYAM BULVARI NO:25, MERKEZ/DENIZLI

GUNDEM MADDELERI

1 - ACILIS VE TOPLANTI BASKANLIGI``NIN OLUSTURULMASI.

2 - SIRKET YONETIM KURULU``NCA HAZIRLANAN 2016 YILI FAALIYET RAPORUNUN OKUNMASI, MUZAKERESI VE ONAYLANMASI.

3 - 2016 YILI HESAP DONEMINE ILISKIN BAGIMSIZ DENETIM RAPOR OZETI``NIN OKUNMASI, MUZAKERESI VE ONAYLANMASI.

4 - 2016 YILI HESAP DONEMINE ILISKIN FINANSAL TABLOLARIN OKUNMASI, MUZAKERESI VE ONAYLANMASI.

5 - YONETIM KURULU UYELERININ 2016 YILI FAALIYETLERINDEN DOLAYI AYRI AYRI IBRA EDILMESI.

6 - SIRKET``IN KAR DAGITIM POLITIKASI CERCEVESINDE HAZIRLANAN, KAR DAGITIMI KONUSUNDAKI YONETIM KURULU TEKLIFININ GORUSULEREK KARARA BAGLANMASI.

7 - KURUMSAL YONETIM ILKELERI GEREGINCE YONETIM KURULU UYELERI VE UST DUZEY YONETICILER ICIN `UCRET POLITIKASI` VE POLITIKA KAPSAMINDA YAPILAN ODEMELER HAKKINDA PAY SAHIPLERINE BILGI VERILMESI VE ONAYLANMASI.

8 - BAGIMSIZ YONETIM KURULU UYELERININ AYLIK UCRETLERININ BELIRLENMESI.

9 - TURK TICARET KANUNU VE SERMAYE PIYASASI KURULU DUZENLEMELERI UYARINCA BAGIMSIZ DENETIM SIRKETI``NIN SECIMI.

10 - SIRKETIN 2016 YILI ICERISINDE YAPTIGI BAGISLARI HAKKINDA PAY SAHIPLERINE BILGI VERILMESI VE 2017 YILINDA YAPILACAK BAGISLAR ICIN UST SINIR BELIRLENMESI.

11 - YONETIM KONTROLUNU ELINDE BULUNDURAN PAY SAHIPLERINE, YONETIM KURULU UYELERINE, IDARI SORUMLULUGU BULUNAN KISILER VE BUNLARIN ES VE IKINCI DERECEYE KADAR KAN VE SIHRI YAKINLARINA; TURK TICARET KANUNU``NUN 395. VE 396. MADDELERI CERCEVESINDE IZIN VERILMESI VE SERMAYE PIYASASI KURULU``NUN 1.3.6. NOLU KURUMSAL YONETIM ILKESI GEREGI 2016 YILI ICERESINDE GERCEKLESTIRILEN ISLEMLER HAKKINDA PAY SAHIPLERINE BILGI VERILMESI.

12 - SIRKET YONETIM KURULU``NUN 22.07.2016 VE 27.07.2016 TARIHLI KARARLARI DOGRULTUSUNDA YAPILAN PAY GERI ALIM ISLEMLERINE ILISKIN PAY SAHIPLERINE BILGI VERILMESI VE ONAYLANMASI.

13 - YONETIM KURULU``NUN SIRKET ESAS SOZLESMESI``NIN `SERMAYE` BASLIKLI 6. MADDESININ DEGISIKLIGI HAKKINDAKI ONERISININ, MUZAKERESI VE ONAYLANMASI.

GUNDEMDE YER ALAN HAK KULLANIM SURECLERI

KAR PAYI DAGITIM

KAYITLI SERMAYE TAVANI

GENEL KURUL CAGRI DOKUMANLARI

EK: 1 ACISELSAN 2016 OLAGAN GENEL KURUL CAGRISI.PDF - ILAN METNI

EK: 2 ACISELSAN 2016 OLAGAN GENEL KURUL VEKALETNAME.PDF - DIGER GENEL KURUL CAGRI DOKUMANI

EK: 3 ACISELSAN ESAS SOZLESME 6. MADDE TADIL TASARISI.PDF - ESAS SOZLESME TADIL METNI

EK ACIKLAMALAR

SIRKETIMIZIN 2016 YILI OLAGAN GENEL KURUL TOPLANTISI; 12 MAYIS 2017 CUMA GUNU, SAAT 11.00`` DE SIIR BUTIK OTEL, ZEYTINKOY MAHALLESI, ACIPAYAM BULVARI NO:25, MERKEZ/DENIZLI ADRESINDE YAPILACAKTIR.

SIRKETIMIZ OLAGAN GENEL KURUL TOPLANTISINA, PAY SAHIPLERI FIZIKI ORTAMDA VEYA ELEKTRONIK ORTAMDA BIZZAT KENDILERI KATILABILDIKLERI GIBI TEMSILCILERI VASITASIYLA DA KATILABILMEKTEDIRLER.

PAY SAHIPLERIMIZIN OLAGAN GENEL KURUL TOPLANTISI``NA KATILMAK ISTEMELERI DURUMUNDA, TURK TICARET KANUNU VE SERMAYE PIYASASI KANUNU HUKUMLERI DAHILINDE, PAYLARINI HERHANGI BIR KURULUS NEZDINDE DEPO ETTIRME ZORUNLULUKLARI BULUNMAMAKTADIR. OLAGAN GENEL KURUL TOPLANTISI``NA KATILMAK ISTEYEN PAY SAHIPLERIMIZIN, MERKEZI KAYIT KURULUSU (MKK)``NIN KAMUYA ILAN ETTIGI PROSEDURLERI YERINE GETIRMESI GEREKMEKTEDIR. GENEL KURUL TOPLANTISI``NA `MKK````DAN SAGLANAN ‘``PAY SAHIPLERI LISTESI```` DIKKATE ALINARAK OLUSTURULAN HAZIR BULANANLAR LISTESINDE ADI YER ALAN PAY SAHIPLERI KATILABILIR. OLAGAN GENEL KURUL TOPLANTISI``NA KATILMAK ICIN FIZIKEN TOPLANTI SALONUNA GELEN KISILERIN PAY SAHIBI VEYA TEMSILCISI OLUP OLMADIGININ KONTROLU ANILAN LISTE UZERINDEN YAPILACAKTIR.

TOPLANTIYA BIZZAT ISTIRAK EDEMEYECEK PAY SAHIPLERI, TEMSILCILERINI; EGKS``NI KULLANARAK YETKILENDIREBILECEGI GIBI, SERMAYE PIYASASI KURULU``NUN II-30.1 SAYLI VEKALETEN OY KULLANILMASI VE CAGRI YOLUYLA VEKALET TOPLANMASI TEBLIG HUKUMLERI CERCEVESINDE EKTE ORNEGI BULUNAN VEKALETNAME FORUMUNU DOLDURUP IMZALARINI NOTERE ONAYLATARAK, VEYA NOTERCE ONAYLI IMZA SIRKULERINI KENDI IMZALARINI TASIYAN VEKALETNAME FORMUNA EKLEYEREK DE TOPLANTIDA KENDILERINI TEMSIL ETTIREBILIRLER.

GENEL KURULA ELEKTRONIK ORTAMDA KATILIM, PAY SAHIPLERININ VEYA TEMSILCILERININ GUVENLI ELEKTRONIK IMZALARI ILE MUMKUNDUR. BU NEDENLE EGKS``DE ISLEM YAPACAK PAY SAHIPLERININ ONCELIKLE MERKEZI KAYIT KURULUSU A.S

E-MKK BILGI PORTALINA KAYDOLARAK ILETISIM BILGILERINI KAYDETMELERININ YANINDA AYRICA GUVENLI ELEKTRONIK IMZAYA DA SAHIP OLMALARI GEREKMEKTEDIR. E-MKK BILGI PORTALINA KAYDOLMAYAN VE GUVENLI ELEKTRONIK IMZALARI BULUNMAYAN PAY SAHIPLERI VEYA TEMSILCILERININ ELEKTRONIK ORTAMDA GENEL KURULA KATILMALARI MUMKUN DEGILDIR.

KAYDEN IZLENEN PAYLARI TEVDI EDECEK OLAN PAY SAHIPLERININ `ANONIM SIRKETLERIN GENEL KURUL TOPLANTILARININ USUL VE ESASLARI ILE BU TOPLANTILARDA BULUNACAK GUMRUK VE TICARET BAKANLIGI TEMSILCILERI HAKKINDA YONETMELIK` HUKUMLERI DOGRULTUSUNDA, ORNEKLERI YONETMELIK EKINDE YER ALAN `TEVDI OLUNAN PAYLARA ILISKIN TEMSIL BELGESI` VE `TALIMAT BILDIRIM FORMU` DUZENLEMELERI GEREKMEKTEDIR.

GENEL KURUL``DAN 21 GUN ONCESINDEN ITIBAREN: 2016 YILINA AIT YONETIM KURULU FAALIYET RAPORU ILE BIRLIKTE KURUMSAL YONETIM ILKELERI UYUM RAPORU, BAGIMSIZ DENETLEME KURULUSU RAPORU, KONSOLIDE FINANSAL TABLOLAR, GUNDEME ILISKIN ACIKLAMALAR ILE YONETIM KURULU``NUN KAR DAGITIM ONERISI; ACISELSAN CADDESI NO:25 ACIPAYAM / DENIZLI ADRESINDEKI SIRKET MERKEZINDE, WWW.KAP.GOV.TR , MKK E-GENEL KURUL SISTEMI``NDE VE WWW.ACISELSAN.COM.TR SIRKET INTERNET SITESINDE ORTAKLARIMIZIN INCELENMESINE SUNULMAKTADIR.

6362 SAYILI SERMAYE PIYASASI KANUNU``NUN 29. MADDESI GEREGINCE GENEL KURUL TOPLANTISI``NA DAVET ICIN ORTAKLARIMIZA AYRICA TAAHHUTLU MEKTUP GONDERILMEYECEKTIR.

SAYIN PAY SAHIPLERININ BILGILERINE ARZ OLUNUR.

SAYGILARIMIZLA,

ACISELSAN ACIPAYAM SELULOZ SANAYI VE TICARET ANONIM SIRKETI

YONETIM KURULU YUKARIDAKI ACIKLAMALARIMIZIN, SERMAYE PIYASASI KURULU‘NUN YURURLUKTEKI OZEL DURUMLAR TEBLIGINDE YER ALAN ESASLARA UYGUN OLDUGUNU, BU KONUDA/KONULARDA TARAFIMIZA ULASAN BILGILERI TAM OLARAK YANSITTIGINI, BILGILERIN DEFTER, KAYIT VE BELGELERIMIZE UYGUN OLDUGUNU, KONUYLA ILGILI BILGILERI TAM VE DOGRU OLARAK ELDE ETMEK ICIN GEREKLI TUM CABALARI GOSTERDIGIMIZI VE YAPILAN BU ACIKLAMALARDAN SORUMLU OLDUGUMUZU BEYAN EDERIZ.|

6.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Kartonun yaptığını yapar mı acaba?
    kartonun yaptıgı derken bunun bı gıderı vardı oda arsaydı onuda becerememişler zaten

7. Kartal avını öldürmeden önce göğün en tepesine çıkartıp aşağı bırakırmış

Sayfa 12/798 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •