Sayfa 135/799 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235635 ... SonSon
Arama sonucu : 6392 madde; 1,073 - 1,080 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Cihancicek Yazıyı Oku
    Kasadaki parayla alakali bir yatirim plani aciklandi mi arkadaslar?
    konuyla ilgili bir açıklama duymadım, ancak burada bir ortak tarafından nakdin borç karşılığı faizle değerlendirildiği yazılmıştı hatırladığım kadarıyla.. yanlış da hatırlıyor olabilirim.

2. Ek 23184grafik eğitimi kapsamındadır, yatırım tavsiyesi değildir..günaydın sayın ortaklar, yine zurnanın cort dediği, kritik bir noktadayız. geldi, yükselen trend kanal çizgisine dayandı.. endeksin 100K'ları test ettiği bu olumlu havada kanal içine girerse yaşadık, bir süre yükselen kırmızı çizgiyi destek yapar diye değerlendiririm.. kanala atamaz ve geri çekilirse hiç iyi olmaz.. olumlu şeyler; endeks, hissenin ky'ler ve kuşlu site gruplarınca fark edilmesi, şirketin olumlu bilançoları/karı, güzel grafik.. olumsuz şeyler; göreceli güç endeksi (RSI) şişti, hissenin ky'lerce fark edilmesi:oleyo:.. yatırım tavsiyesi değildir, bu acemi görüşlere bakıp yatırımınızı yönlendirmeyin zira zarar kol gibi.

3.  Alıntı Originally Posted by yavuzas Yazıyı Oku
    konuyla ilgili bir açıklama duymadım, ancak burada bir ortak tarafından nakdin borç karşılığı faizle değerlendirildiği yazılmıştı hatırladığım kadarıyla.. yanlış da hatırlıyor olabilirim.
    Faiz karşılığı Holdinge veriliyor.

4. hayırlı kazançlar olsun sayın ortaklar. malı 4.44'ten verip bir süre geri gelmesini bekledim (endeksin güzelleştiği bir ortamda bist30'da takıldım biraz), 4 mart'taki hareketinden farklı davranıyor, maalesef geri gelmiyor, ama 4.51'i de aşamadı gerçeği ortada.. ne yapacağını kestirmek biraz güç.. kimi uçacak kaçacak diyor, kimi 4.51'i hacimli geçemezse dördün altına sarkmasını normal karşılıyor.. genelde ortada buluştukları konu hissenin orta/uzun vadede güzel yerlere geleceği malumunuz.. şu halde ben de yeniden bu fiyatlardan alıp unutmayı düşünüyorum, hayırlısı olsun bakalım.. yatırım tavsiyesi değildir, acemi görüşlerdir bunlar.

5. borsanın en önemli kuralını ihlal edip "hisseye aşık olmak" sendromuna mı kapılıyorum nedir, dönüp dolaşıp buraya çöküyorum:oleyo:

6. Ek 23237grafik eğitimi kapsamındadır, yatırım tavsiyesi içermez.. endeks bozmazsa eğer, mavi çizgiden döner diye değerlendiriyorum.mavi çizgiden dönerse eğer flama direği kadar gider, rsiNin hala yüksek olduğu dikkate alınarak endeks de bozarsa eğer o flama direği bi yerimize de girebilir ama:oleyo:yatırım tavsiyesi değildir, acemi görüşlerdir bunlar.

7. Arkadaşlar acsel in bu hareketi teknik düzeltmemi? Zayıf bir işlem hacmi ile aşağılara geliyor hisse.

8.  Alıntı Originally Posted by yavuzas Yazıyı Oku
    Ek 23237grafik eğitimi kapsamındadır, yatırım tavsiyesi içermez.. endeks bozmazsa eğer, mavi çizgiden döner diye değerlendiriyorum.mavi çizgiden dönerse eğer flama direği kadar gider, rsiNin hala yüksek olduğu dikkate alınarak endeks de bozarsa eğer o flama direği bi yerimize de girebilir ama:oleyo:yatırım tavsiyesi değildir, acemi görüşlerdir bunlar.
    Burdan yukarı dönerse TEKNİK OLARAK 4.92'ye kadar kısa vade hedefi olabilir.

https://tr.investing.com/equities/ac...as-candlestick

ytd değildir

Sayfa 135/799 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235635 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •