Sayfa 15/798 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 113 - 120 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Kismetse bu cuma genel kurulumuz var hayirlisi

SM-N9005 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,045
     Alıntı Originally Posted by lorib47 Yazıyı Oku
    Halen baski var kagitta kismetse 12 mayista genel kurul toplantimizin sonucunu bekleyecegiz hayirlisi

SM-N9005 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hareketli seanslar başlamak üzere işlem hacmi rekorları bekliyorum

3. Borsayı biliyorum diye geciniyorum. Ama sattıgım kagıtlar hem cıkıyor:) bunuda satar gibimi yapsam:) borsada mantık kalmamış!

4. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim

Özet Bilgi 2016 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantı Sonucu
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi ? Evet
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ? Hayır

Genel Kurul Çağrısı

Genel Kurul Tipi Olağan Genel Kurul
    Hesap Dönemi Başlangıç Tarihi 01.01.2016
    Hesap Dönemi Bitiş Tarihi 31.12.2016
    Karar Tarihi 17.04.2017
    Genel Kurul Tarihi 12.05.2017
    Genel Kurul Saati 11:00
    GK'na Katılım İçin Pay Sahibi Olunması Gereken Son Tarih 11.05.2017
    Ülke Türkiye
    Şehir DENİZLİ
    İlçe DENİZLİ MERKEZ
    Adres Şiir Butik Otel, Zeytinköy Mahallesi, Acıpayam Bulvarı No:25, Merkez/Denizli

Gündem Maddeleri

1 - Açılış ve Toplantı Başkanlığı'nın oluşturulması.
    2 - Şirket Yönetim Kurulu'nca hazırlanan 2016 Yılı Faaliyet Raporunun okunması, müzakeresi ve onaylanması.
    3 - 2016 Yılı hesap dönemine ilişkin Bağımsız Denetim Rapor Özeti'nin okunması, müzakeresi ve onaylanması.
    4 - 2016 Yılı hesap dönemine ilişkin Finansal Tabloların okunması, müzakeresi ve onaylanması.
    5 - Yönetim Kurulu üyelerinin 2016 yılı faaliyetlerinden dolayı ayrı ayrı ibra edilmesi.
    6 - Şirket'in kar dağıtım politikası çerçevesinde hazırlanan, kar dağıtımı konusundaki Yönetim Kurulu teklifinin görüşülerek karara bağlanması.
    7 - Kurumsal Yönetim İlkeleri gereğince Yönetim Kurulu Üyeleri ve Üst Düzey Yöneticiler için "Ücret Politikası" ve politika kapsamında yapılan ödemeler hakkında Pay Sahiplerine bilgi verilmesi ve onaylanması.
    8 - Bağımsız Yönetim Kurulu Üyelerinin aylık ücretlerinin belirlenmesi.
    9 - Türk Ticaret Kanunu ve Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemeleri uyarınca Bağımsız Denetim Şirketi'nin seçimi.
    10 - Şirketin 2016 yılı içerisinde yaptığı bağışları hakkında Pay Sahiplerine bilgi verilmesi ve 2017 yılında yapılacak bağışlar için üst sınır belirlenmesi.
    11 - Yönetim kontrolünü elinde bulunduran pay sahiplerine, Yönetim Kurulu Üyelerine, idari sorumluluğu bulunan kişiler ve bunların eş ve ikinci dereceye kadar kan ve sıhri yakınlarına; Türk Ticaret Kanunu'nun 395. ve 396. maddeleri çerçevesinde izin verilmesi ve Sermaye Piyasası Kurulu'nun 1.3.6. nolu Kurumsal Yönetim İlkesi gereği 2016 yılı içeresinde gerçekleştirilen işlemler hakkında pay sahiplerine bilgi verilmesi.
    12 - Şirket Yönetim Kurulu'nun 22.07.2016 ve 27.07.2016 tarihli kararları doğrultusunda yapılan pay geri alım işlemlerine ilişkin pay sahiplerine bilgi verilmesi ve onaylanması.
    13 - Yönetim Kurulu'nun Şirket Esas Sözleşmesi'nin "Sermaye" başlıklı 6. Maddesinin değişikliği hakkındaki önerisinin, müzakeresi ve onaylanması.
    Gündemde Yer Alan Hak Kullanım Süreçleri

Kar Payı Dağıtım
    Kayıtlı Sermaye Tavanı

Genel Kurul Çağrı Dökümanları

EK: 1 Acıselsan 2016 Olağan Genel Kurul Çağrısı.pdf - İlan Metni
    EK: 2 Acıselsan 2016 Olağan Genel Kurul Vekaletname.pdf - Diğer Genel Kurul Çağrı Dokümanı
    EK: 3 Acıselsan esas sözleşme 6. madde tadil tasarısı.pdf - Esas Sözleşme Tadil Metni

Genel Kurul Sonuçları

Genel Kurul Yapıldı mı? Evet
    Genel Kurul Sonuçları Şirketimizin 12.05.2017 günü saat 11:00'de yapılan 2016 yılı Olağan Genel Kurul toplantısında özetle;
    - Şirket Yönetim Kurulu'nca hazırlanan 2016 Yılı Faaliyet Raporunun onaylanmasına,
    - 2016 Yılı hesap dönemine ilişkin Bağımsız Denetim Raporunun onaylanmasına,
    - 2016 Yılı hesap dönemine ilişkin Finansal Tabloların onaylanmasına,
    - Yönetim Kurulu üyelerinin Şirket'in 2016 yılı faaliyetlerinden dolayı ayrı ayrı ibra edilmesine,
    - Kâr dağıtımı konusundaki Yönetim Kurulu'nun önerisinin aynen onaylanmasına,
    - Yönetim Kurulu üyelerinin aylık ücretlerinin belirlenmesine,
    - DRT Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş'nin (Member of Deloitte Touche Tohmatsu) Bağımsız Denetleme Kuruluşu olarak seçilmesine,
    - Yönetim Kurulu Üyelerine Türk Ticaret Kanunu'nun 395. ve 396. maddeleri çerçevesinde izin verilmesine,
    - Şirket Esas Sözleşmesi'nin "Sermaye" başlıklı 6. maddesinin tadiline,
    karar verilmiştir.
    Alınan kararların tam metnini içeren genel kurul toplantı tutanağı ekte sunulmaktadır.

Hak Kullanım Süreçleri İle İlgili Alınan Kararlar

Kar Payı Dağıtım Görüşüldü
    Kayıtlı Sermaye Tavanı Kabul edildi

Genel Kurul Sonuç Dökümanları

EK: 1 Acıselsan Tutanak.pdf - Tutanak
    EK: 2 Acıselsan Hazirun.pdf - Hazır Bulunanlar Listesi
    EK: 3 Acıselsan Esas Sözleşme 6. madde Tadil Tasarısı.pdf - Diğer Genel Kurul Sonuç Dokümanı

Ek Açıklamalar

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulunun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

5. takibe aldığım bir hisse oldu... hayırlısı... bol kazançlar hissedekilere.

6. Tahta sakin hedefim 10aya kadar düşmedigine göre kazandırır.

Kar payı dağıtacağıni açıklayan şirketler, ödeme tarihi ve miktarları ( son güncellenmiş hali )

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8.  Alıntı Originally Posted by mete_han Yazıyı Oku
    Tahta sakin hedefim 10aya kadar düşmedigine göre kazandırır.
    Ayni fikirdeyim Çalı ardindan gizlice izliyorum. Sırf arsa haberi değil karı ni artırmış. Fakat arsa imar iznini alirsa üretimi büyüyecek. 9 Haziran Denizli Büyükşehir toplantısı gundemde Acsel varmı bilmiyorum araştıracağım. Ata nin takasta 1 numara ya geçmesi patron alışı . Haftalikta citi de topluyor

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 15/798 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •