Sayfa 155/798 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255655 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 1,233 - 1,240 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. acıpayam da sanayi arsalarının metrekare fiyatlarına bilinen bazı ev arsa satış ilanı verilen internet sitesinden baktım.acıpayam da sanayi arsa metrekate fiyatı ortalama 1.000-1.500 tl aralığında değişkenlik gösteriyor.ve satılık sanayi arsası da yok denecek kadar az.acselde yeni imar sonucunda 128.000 metrekare boş sanayi arsası oluştu.değerleme de ne çıkar bilemiyorum ancak azıcık matematiği olan herkes asgari bir rakam tahmini yapabilir.bunun şirkete katkısı ne olur, ne kadar olur onu da önümüzdeki dönemde görürüz hayırlısıyla.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

2. https://www.sahibinden.com/ilan/emla...04030983/detay

örneğin acıpayamda ki yukarıdaki linkte ilanı verilmiş olan sanayi arsasının metrekare fiyatı yaklaşık 950 tl.yani sanayi arsa fiyatları hiç de azımsanmayacak şekilde pahalı ve kıymetli.acsel'i bu veriler doğrultusunda değerlendirmenin daha doğru olacağını düşünüyorum.herkese iyi bir hafta sonu diliyorum.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

3. önümüzdeki bilanço verilerini bi görelim.sonrasında acsel forumunun kalabalık ve canlı bir hüviyete kavuşması da beklentilerim arasında.şimdilik sakin şehir misali aşırı derecede sessiz.

4. https://www.sahibinden.com/ilan/emla...31421600/detay

bu da acıpayamda ki diğer bir arsa ilanı.metrekaresi 1.532 tl.

5.  Alıntı Originally Posted by hayki Yazıyı Oku
    https://www.sahibinden.com/ilan/emla...31421600/detay

bu da acıpayamda ki diğer bir arsa ilanı.metrekaresi 1.532 tl.
    bizim arsa yukarı mahallede

6. metrekaresi 1000 tl 1500 tl yi bitarafa bırakın 250 tl olsa 37 milyon eder ki o da sermayesinin üç katı demektir.

7. ben denizli ve acıpayam'ı iyi bilirim.o bölgede metrekaresi 250 tl ye sanayi arsası bulmak imkansız.çünkü binlerce yerli ve yabancı firmanın üretim üssü bu bölge.aynı zamanda tarım üretimi de yoğun bir bölge.yani tarlayı arsa yapmak öyle kolay değil.sayın hayta58 size katılıyorum metrekaresi 250 tl bile olsa değerli bir yer olurdu.ancak inanın ortada çok daha fazlası var.bu hisse yıllardır bu haberi bekliyordu.kâr dersek sermayesinin yarısından fazla 19/6 aylık kâr yazmış.halen nasıl oluyorda hisse fiyatı tek hanelerde fk ve pd yerlerde sürünüyor anlamak mümkün değil.ancak son dönemde çok ciddi yabancı ilgisi var.az kaldı biraz daha yüklenirlerse ellerindeki bikaç milyon tl ile baskı kurup ucuza hisse topladığını zanneden uyanıklara tokatı ha bastı ha basacaklar.uyanıkların küçük yatırımcıya kan kusturduğu günlerin sonlarına yaklaştığımızı düşünüyor ve hisse de önümüzdeki hafta hareketli ve pozitif günlerin başlayacağını umuyorum.bu hisseyi bu fiyatlarda oyalayan uyanık tayfası kendine başka bir kapı bulmak zorunda kalacaktır.burada artık onlara ekmek yok.bunu cuma günü net olarak gördüm.korku paçalarını sarmış.

8.  Alıntı Originally Posted by hayki Yazıyı Oku
    ben denizli ve acıpayam'ı iyi bilirim.o bölgede metrekaresi 250 tl ye sanayi arsası bulmak imkansız.çünkü binlerce yerli ve yabancı firmanın üretim üssü bu bölge.aynı zamanda tarım üretimi de yoğun bir bölge.yani tarlayı arsa yapmak öyle kolay değil.sayın hayta58 size katılıyorum metrekaresi 250 tl bile olsa değerli bir yer olurdu.ancak inanın ortada çok daha fazlası var.bu hisse yıllardır bu haberi bekliyordu.kâr dersek sermayesinin yarısından fazla 19/6 aylık kâr yazmış.halen nasıl oluyorda hisse fiyatı tek hanelerde fk ve pd yerlerde sürünüyor anlamak mümkün değil.ancak son dönemde çok ciddi yabancı ilgisi var.az kaldı biraz daha yüklenirlerse ellerindeki bikaç milyon tl ile baskı kurup ucuza hisse topladığını zanneden uyanıklara tokatı ha bastı ha basacaklar.uyanıkların küçük yatırımcıya kan kusturduğu günlerin sonlarına yaklaştığımızı düşünüyor ve hisse de önümüzdeki hafta hareketli ve pozitif günlerin başlayacağını umuyorum.bu hisseyi bu fiyatlarda oyalayan uyanık tayfası kendine başka bir kapı bulmak zorunda kalacaktır.burada artık onlara ekmek yok.bunu cuma günü net olarak gördüm.korku paçalarını sarmış.
    Elinizde, son dönemdeki yabancı ilgisinin boyutlarını gösteren , somut bir veri varsa , paylaşırsanız sevinirim.

Sayfa 155/798 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255655 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •