Sayfa 160/798 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260660 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 1,273 - 1,280 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. doğum sancısı çekiyor sanki, bebek viyaklarsa şenlenir burası satışlar 4.88'de bekliyor ne den acaba...

ytd değildir

2.  Alıntı Originally Posted by WindowsUp Yazıyı Oku
    ACSEL Teknik Analizi
    5 Dakika15 Dakika30 DakikaSaatlik5 SaatlikGünlükHaftalıkAylık
    Özet:
    GÜÇLÜ AL
    Hareketli Ortalama:ALAl (11)Sat (1)
    Teknik İndikatörleri:GÜÇLÜ ALAl (10)Sat (0)

teknik gücü güzel, 4.69 denemesi beklenebilir mi acaba??? bir el atın dostlar..

ytd değildir
    Harekatın başladığı , risklerin ve belirsizliklerin had safhaya ulaştığı bir günde , korkmadan , ülkeme ve hisseye güvenerek 4,30 TL. den heybeyi fulledim. Atacak tek bir kurşunum kalmadı. Aklı sıra ,kara bulutların dağıldığı , umutların yeşerdiği bu günlerde , benden hisseleri geri almak istiyor. Daha çok beklersin spek. Yürekli olsaydın da , o karanlık günlerde satış yaparak hisseyi 5 TL. den aşağı sarkıtmasaydın........ Böylece , beni 4,30 TL. den hisse sahibi yaptın , şimdi de satayım diye bekliyorsun. Daha çok beklersin.
    Son düzenleme : By Akıl; 24-10-2019 saat: 17:37.

3.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Harekatın başladığı , risklerin ve belirsizliklerin had safhaya ulaştığı bir günde , korkmadan , ülkeme ve hisseye güvenerek 4,30 TL. den heybeyi fulledim. Atacak tek bir kurşunum kalmadı. Aklı sıra ,kara bulutların dağıldığı , umutların yeşerdiği bu günlerde , benden hisseleri geri almak istiyor. Daha çok beklersin spek. Yürekli olsaydın da , o karanlık günlerde ,hisseyi 5 TL. den aşağı sarkıtmasaydın.
    o günler geçti, bilanço veya ihale haberi düştüğünde göreceğiz boylarını...

ytd değildir

4. Bugün uzun yeşil bir muma odaklanmıştım,ümidimi kaybetmiş değilim. daha yarım saat varr..

ytd değildir

5.  Alıntı Originally Posted by WindowsUp Yazıyı Oku
    o günler geçti, bilanço veya ihale haberi düştüğünde göreceğiz boylarını...

ytd değildir
    Haklısın. Güzel bir haber heran gelebilir. O günleri sabırla bekliyorum. O günler çok da uzakta değil.

6. iyi hareket bizi unuttu galiba...

ytd değildir

7. dün bekliyordum bugün yaptı buna da şükür...

ytd değildir

8. şişttt,,sussttt afferin sana tahtacı hep hain değilsin yaa biraz da bizi düşün...

ytd değildir

Sayfa 160/798 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260660 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •