Sayfa 168/799 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268668 ... SonSon
Arama sonucu : 6392 madde; 1,337 - 1,344 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Arsa konusunda şirketten bir perspektif gelmedikçe yapılacak yorumlar havada kalır. Herkesin bildiği şey şu anda mevcur selüloz fabrika tesisi devletten ihaleyle ve/veya alınmıştı. Arsanın tamamının sanayii arsasıana dönüşmesi gelecekte tesisi büyütme amacına yönelik olabilir satma vs. şirket bu konuda bişey demedikçe gereksiz bir muhabbet olur ve yatırımcıyı yanıltır. Kaldıki o o bölgede sanayi arsası olmak bulunmaz bursa kumaşı değil.. isterseniz orada sizde arsa alabilir sanayi arsasına dönüşümünü talep edebilirsiniz.

Şu andaki asıl mevzumuz kar rakamının esas faaliyetten olup olmaması ,ciro ve kar büyümedikçe 1 defaya mahsus arsa değerlemesi veya harici bilanço artışları bizi yeniden yıllık birkaç milyonluk bilançolara götürürkü bu da yerinde saymak ve hayalkırıklığı demektir. petrolle ilgili selülüz,sondaj ihaleleri yılıkta ne sıklıkta olacak ve diğer standart üretimler ne durumda bu önemli.
    2019 yılını esas alırsak yaklaşık 3 TL seviyesinden başlayan yükseliş 5TL seviyesiini görmüştü ,eğer bu fiyatlamada mevcud gelişmeler içindeyse buralarda aşağı yukarı dengeleneceğiz demektir. 3.5-4.5 fiyat aralığını koruyabilirsek 2020 bilançoyla birlikte yönümüzü bulabiliriz demek istiyorum. Hayal ve aldatma içermeyen somut gelişmeleri izlemekte fayda var..

ytd değildir

2.  Alıntı Originally Posted by KERASUS PASCHA Yazıyı Oku
    mesaj kutunuzu okuyun
    Okudum , haklısınız. Hayırlısı olsun.

Hisseye ait bir bilgi katkısı olmayan
    Temeline ait bir bilgisi olmayan
    Gelmiş burda ahkam kesiyor evet birçok hissede olduğu gibi burdada boş yazan var ama adama sormazlarmi senin dagarciginda ne var ne katkin var
    Sağlıkla kalin

4. O yazdıklarınla beni kastediyorsan yazık sana çok yazık, bunca badirelerden geçerken neydeydin sen, iyi gün dostları ,kötü gün çığırtkanları, geçmişe bak !! windowsup nasıl biri görürsün...

ytd değildir

Alıntı Originally Posted by WindowsUp Yazıyı Oku
    O yazdıklarınla beni kastediyorsan yazık sana çok yazık, bunca badirelerden geçerken neydeydin sen, iyi gün dostları ,kötü gün çığırtkanları, geçmişe bak !! windowsup nasıl biri görürsün...

ytd değildir
    Sizi kasdetmedim neden alindinizki.
    Son birkaç günde gelip bir katkısı olmayıp birde boş yazılıyor diyen arkadaşa yazılan bir yazıydı.
    Sağlıkla kalın

6.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Sizi kasdetmedim neden alindinizki.
    Son birkaç günde gelip bir katkısı olmayıp birde boş yazılıyor diyen arkadaşa yazılan bir yazıydı.
    Sağlıkla kalın
    no proplem. sağlıcakla kalın..

ytd değildir

7. 3 ceyrek genelde zayif gelmistir. Önemli olan 12 aylik Bilanco benim beklentim 10-12 milyon civari Buda hisse basi 1 TL demektir. 1TL kar ederse ederi 10-15 civari olmasi lazim.

8.  Alıntı Originally Posted by Aslan Yazıyı Oku
    3 ceyrek genelde zayif gelmistir. Önemli olan 12 aylik Bilanco benim beklentim 10-12 milyon civari Buda hisse basi 1 TL demektir. 1TL kar ederse ederi 10-15 civari olmasi lazim.
    Kusura bakma , güzel kardeşim , ama, senin yazdıklarından hiç birşey anlamadım. Özellikle, son iki cümle.
    Son düzenleme : By Akıl; 30-10-2019 saat: 19:46.

Sayfa 168/799 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268668 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •