Sayfa 210/799 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310710 ... SonSon
Arama sonucu : 6392 madde; 1,673 - 1,680 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Bugün biraz çalkalayınca çok dökülen oldu anlaşılan. Tahta rahatlamıştır şimdi daha iyi zıplamalar yapabilir. Bungee jumping tutkunlarınıda arada yine bekleriz.🧿🕺🚀

bungee jumping !?

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Bugün biraz çalkalayınca çok dökülen oldu anlaşılan. Tahta rahatlamıştır şimdi daha iyi zıplamalar yapabilir. Bungee jumping tutkunlarınıda arada yine bekleriz.

3.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Bugün biraz çalkalayınca çok dökülen oldu anlaşılan. Tahta rahatlamıştır şimdi daha iyi zıplamalar yapabilir. Bungee jumping tutkunlarınıda arada yine bekleriz.🧿🕺🚀
    Öğleden sonra kaçın kurtarın kendinizi, çalkalayacak dökecek dediydim.:kahkah:
    Çok yaman bir tahtacı bu yahu, cepçi olsa bu kadar çabuk çarpmaz valla, sonuçta pasta var, neden paylaşsın demi.:)
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

7.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    bungee jumping !?
    Selam sn. Hayek, o kelimeyi gün içi hisseye girip küçük bir yukarı aşağı hareket ile hissede heyecan yaşayan eli tuşta bekleyenler için kullandım.:yes:

Bu şirkette yatırımcı olamayan günlük alsat ile heyecan yaşayanlara şunu belirtmek isterim. Bu şirket hali hazırda 6 f/k dan işlem görüyor. Satılık arsasını bir kenara koyalım, olması gereken değerler burası zaten şirketin.

Borçsuz bir şirkete yaklaşık 50 milyon lira para girecek yani sermayesinin tam 5 katı para girecek. Bu parayı faize koysa ana faaliyetlerine yakın finansal gelir elde edecek bir şirketten bahsediyoruz.

Bu arsa satış beklentisi bu hissenin mevcut fiyatını çok yukarlarda taşıyacaktır diye düşünüyorum. 5 sene önce 12.50 görmüş bu hisse bu beklenti yine oraları fazlasıyla hakkediyor.

https://www.sahibinden.design/ilan/e...59237859/detay

8.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Öğleden sonra kaçın kurtarın kendinizi, çalkalayacak dökecek dediydim.:kahkah:
    Çok yaman bir tahtacı bu yahu, cepçi olsa bu kadar çabuk çarpmaz valla, sonuçta pasta var, neden paylaşsın demi.:)
    Bu işin doğası budur dostum, pasta iştah kabartıcı ve güzelse eğer en büyük dilimi her insan kendisi tek başına yemek ister.

Bu tahtada iksiri sen buldun dostum ekran bakmamakla.:yes:

Sayfa 210/799 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310710 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •