Sayfa 229/798 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279329729 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 1,825 - 1,832 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Umudunu kaybetme dostum,bakarsın yediyi de geçer borsada bir saniye bile önemlidir,her kesin yeni yılını sağlık ve huzur içinde geçirmesini dilerim.
    Eyvallah dostum, sizlere de şimdiden iyi seneler dilerim, sene başında zaten bir sıkıntı olmazsa gider diye düşünüyorum.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. Arsa ile gilgili bir gelişme olsaydı alır götürürlerdi, endeks zaten ralli.
    2020 Şubat Mart bilanço beklentisiyle iyi yerlere gider diye umut ediyorum, o zamana kadar dursun bakalım, düşerse artırırım şahsen.

3. aynen, yıllık bilanço iyi gelecek diye tahmin ediyorum bende, şirket 4.ceyrekte satışları artırıyor 4.ceyrek için ilave olarak tpao satışlarını da açıkladı 4 Milyon civarı, satış laronin %70 civarı y.disi ayrıca ve son çeyrekte euro da iyi yükseldi, ayrica arsayi satamasada yeni imar planına göre degerleme yaptiracaktir, sırf bilanço içinde beklenir olursa satıyorum derse işte o ayrı, bende olurda düşerse ilave alırım

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bunların savuracak malları yok, tahtadaki kademelerden beli oluyor zaten, yoksa kuyruklarını tutan çok olur.:)

5.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Arsa ile gilgili bir gelişme olsaydı alır götürürlerdi, endeks zaten ralli.
    2020 Şubat Mart bilanço beklentisiyle iyi yerlere gider diye umut ediyorum, o zamana kadar dursun bakalım, düşerse artırırım şahsen.
    Arsa ile ilgili potansiyel bir alici ile gorusmelere basladik, yada x emlak firmasiyla olasi alicilar icin gizlilik sozlesmesi imzaladik filan gibi haber dussede uzerindeki olu topragini bir nebze olsa atsa.

Yoksa bu endekste acayip can sıkıcı hareketler bunlar :he:

6.  Alıntı Originally Posted by OFU Yazıyı Oku
    Arsa ile ilgili potansiyel bir alici ile gorusmelere basladik, yada x emlak firmasiyla olasi alicilar icin gizlilik sozlesmesi imzaladik filan gibi haber dussede uzerindeki olu topragini bir nebze olsa atsa.

Yoksa bu endekste acayip can sıkıcı hareketler bunlar :he:

Valla çok haklısınız, biraz ayıp etmeye başladılar, hadi 7'leri unuttuk da 6.50 üstü bile kapatamadı.
    Normalde arsa beklentisi olmadan bile oralarda olması lazımdı, belki yarına bir jest yapar tahtacı efendi, yılbaşı harçlığı bile vermedi, çok ayıp etti.

Sayfa 229/798 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279329729 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •