Sayfa 236/798 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336736 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 1,881 - 1,888 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by KERASUS PASCHA Yazıyı Oku
    sahipsizmi ? ))))
    şimdi icbc işlem artırıyor.
    görcez sahiplimi sahipsizmi.
    zamanı geldiğinde kimse durduramaz.
    bastıkça malını kaptırıyor

ytd.
    Mutlaka vardır sahibi de ama böyle havalarda sadece izlemede olabilir.
    Nasıl olsa bilançoya kadra veya arsa satışana kadar eşlik edeceğiz kendisine, istediği taklayı atsın o zaman.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3.  Alıntı Originally Posted by KERASUS PASCHA Yazıyı Oku

Sahibi varmış...
    Normalde 6 üstüne atması lazım bu tabloya göre ama yine diretiyor, az bir kaptırmış da olabilir.
    Takas için teşekkürler.

4. Garanti'nin takasında bulunan 3 milyon hisse patrona ait kaydileştirilmiş hisseler, onlar blok zaten, kımıldamıyor.

Dolayısıyla takas takibini iş yatırım'dan başlatmak lazım, onun elinde de 1 milyon lota yakın var, yani dolaşımdaki payın %20'si bile değil..

Bu durum hisselerin çok dağınık olduğunu gösteriyor, biri tarafından toplanıp bir araya gelmeleri lazım yoksa günlükçülerin oyun alanı olmaktan çıkamaz..

Yabancıların yaptığı işlemlere bakıyorum, gerçek yabancıdan çok bıyıklı yabancı izlenimi veriyorlar, citi takasını önemsemekten o nedenle vazgeçtim..

Yatırım finansman dün aldıklarını bugun satıyor, teb de bugun aldıklarını yarın satar, bu böyle sürer gider..bazen yukarı bazen aşağı..

Tek önemsenmesi gereken şey bilanço..çünkü her ne kadar hisse günlükçülerin takıldığı kulüp olsa da bilançoyu fiyatlamayı biliyor..iyi bilanço kağıdı bir üste taşıyabilir..
    "The Allied cause had floated to victory upon a wave of oil"

5.  Alıntı Originally Posted by Udo Yazıyı Oku
    Garanti'nin takasında bulunan 3 milyon hisse patrona ait kaydileştirilmiş hisseler, onlar blok zaten, kımıldamıyor.

Dolayısıyla takas takibini iş yatırım'dan başlatmak lazım, onun elinde de 1 milyon lota yakın var, yani dolaşımdaki payın %20'si bile değil..

Bu durum hisselerin çok dağınık olduğunu gösteriyor, biri tarafından toplanıp bir araya gelmeleri lazım yoksa günlükçülerin oyun alanı olmaktan çıkamaz..

Yabancıların yaptığı işlemlere bakıyorum, gerçek yabancıdan çok bıyıklı yabancı izlenimi veriyorlar, citi takasını önemsemekten o nedenle vazgeçtim..

Yatırım finansman dün aldıklarını bugun satıyor, teb de bugun aldıklarını yarın satar, bu böyle sürer gider..bazen yukarı bazen aşağı..

Tek önemsenmesi gereken şey bilanço..çünkü her ne kadar hisse günlükçülerin takıldığı kulüp olsa da bilançoyu fiyatlamayı biliyor..iyi bilanço kağıdı bir üste taşıyabilir..
    Hatta bırakın günlükçüleri bu sığ tahtada açığa satış bile yapıyorlar, pess yani.
    Ben de bilançoyu bekliyorum, öncesinde arsa satışı da olursa süper olur.

6.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Sahibi varmış...
    Normalde 6 üstüne atması lazım bu tabloya göre ama yine diretiyor, az bir kaptırmış da olabilir.
    Takas için teşekkürler.
    Evet , speğin az bir miktarda mal kaptırma durumu var. Çünkü dün ve bugün , 5,90 TL. ortalamayla , kendime göre ,yüklü miktarda alımlar yaptım........ Dolayısıyla yeniden aranızdayım.

Başta , Kerasus Pascha olmak üzere , hissedeki tüm arkadaşlara , merhabalar ve bol kazançlar dilerim.

7. 39 Milyon özsermayesi var. Bunun içinde 17 Milyon olan arsa değerlemesini düşersek geriye 22 Milyon kalır. Bunun üzerine , 150.000 metrekarenin 500 TL. ile çarpılmasından oluşacak 75 Milyon , arsa değerlemesini eklediğimizde , 22+75 den 97 Milyon olur....Son 3 aylık dönemde de 3 Milyon kazandıysa , bunu da eklediğimizde , özsermaye , 12 Aylık bilançoda 100 Milyon a yaklaşır.
    Yatırım amaçlı gayrımenkulunun yeniden değerlemesi , kar olarak yansıtılacaksa , 12 Aylık bilançoda , kabaca, 60 Milyon civarı kar açıklayabileceğini , amatörce bir yöntemle hesapladım.

Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    39 Milyon özsermayesi var. Bunun içinde 17 Milyon olan arsa değerlemesini düşersek geriye 22 Milyon kalır. Bunun üzerine , 150.000 metrekarenin 500 TL. ile çarpılmasından oluşacak 75 Milyon , arsa değerlemesini eklediğimizde , 22+75 den 97 Milyon olur....Son 3 aylık dönemde de 3 Milyon kazandıysa , bunu da eklediğimizde , özsermaye , 12 Aylık bilançoda 100 Milyon a yaklaşır.
    Yatırım amaçlı gayrımenkulunun yeniden değerlemesi , kar olarak yansıtılacaksa , 12 Aylık bilançoda , kabaca, 60 Milyon civarı kar açıklayabileceğini , amatörce bir yöntemle hesapladım.
    Sn.akil
    Gayrimenkul değerlemesi kar artışı yapmaz sadece Özkaynak artışı sağlar
    Gayrimenkul deger artışından nakit veya bedelsiz temettude verilmez.
    Bilginize
    Sagliklar

Sayfa 236/798 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336736 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •