Sayfa 254/798 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354754 ... SonSon
Arama sonucu : 6378 madde; 2,025 - 2,032 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by udem Yazıyı Oku
    Kar tahmininiz nedir Horasan bey.

Para iyi bir uşak,kötü bir efendidir.
    Prensip olarak şuradan aldım buradan sattım ve bilançoda şu kadar gelecek gibi rakamsal telaffuzlar tarzım değil ,hoş da değil kime ne kimin nereden alıp nereden sattığı kimi ilgilendirir sadece görmemişlerin egosu gibi gelir bana .
    bilanço rakam telaffuz etmemekle beraber geçmiş yıllar ve dönemlerin üzerinde bir kar beklentim var.

[url=https://hizliresim.com/5NP7ZA][/

cuma yabancı alışı palavra.city 3 aylıkta iyi

ytd

7.66---7.20 iyimarj

ytd

4. Kerasus seans sonu takas lütfen

7.  Alıntı Originally Posted by KERASUS PASCHA Yazıyı Oku
    Citibank yabancı nın 880.000 Adet , İşyatırım ın 960.000 hissesi var...Bu gidişle , Acsel hissesi saklama hesabında , Citibank yabancı , İşyatırımı geçerek 1. liğe yükselecek..... Yabancı , hissedeki potansiyeli görmüş , hızla toplamaya başlamış. Tüm bu gelişmeler, hissemizin yukarı potansiyelinin çok fazla olduğunu düşündürüyor...........Bu gün, 2000 puan düşen borsada, direnerek düşmemesi de , hissenin güçlü duruşunu gösteriyor.

8.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Prensip olarak şuradan aldım buradan sattım ve bilançoda şu kadar gelecek gibi rakamsal telaffuzlar tarzım değil ,hoş da değil kime ne kimin nereden alıp nereden sattığı kimi ilgilendirir sadece görmemişlerin egosu gibi gelir bana .
    bilanço rakam telaffuz etmemekle beraber geçmiş yıllar ve dönemlerin üzerinde bir kar beklentim var.
    Tamam temel-teknik anlamda net bir şeyler ifade edemiyor olabilirsiniz. Bilanço okuma, veri takibi, piyasa ve sektörel dinamikleri de bilmek zorunda değilsiniz. Bu sebeple de öncekilere göre daha iyi olacak diye yuvarlak bir laf da edebilirsiniz. Hisse kaç liradan kaç liraya gelmiş, kapasite artırıldığı ve daha arttırılacağı kapa düşmüş artık. 12 yaşındaki çocuğa da KAP haberlerini , 6 aylık fiyat ivmesini göstersek, O da daha iyi olacak der.
    Yani özetle hiçbir şey demediğiniz gibi (ki demek zorunda değilsiniz). Fiyat veren, alım satım rakamını paylaşanları üstünüze vazifeymiş gibi görmemişlikle filan suçlamışsınız. Bu ne hadsizlik ?
    Herkes hür iradesiyle forum platformunda beklentilerini, bilgisini,öngörüsünü, hedef fiyatını, maliyetini vb. paylaşabilir.
    Ben paylaşıyorum mesela ?

Sayfa 254/798 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354754 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •