Sayfa 256/799 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356756 ... SonSon
Arama sonucu : 6392 madde; 2,041 - 2,048 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Arsa satışı ile ilgili içerden bir haber mı var acaba

Para iyi bir uşak,kötü bir efendidir.

2. 8,30 TL. den hepsini boşaltıp , başka bir hisseye geçtim. Uygun şartlar oluşursa , belki yine gelirim. ...Yatırımcı arkadaşlarıma , bol kazançlar dilerim.

3.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    8,30 TL. den hepsini boşaltıp , başka bir hisseye geçtim. Uygun şartlar oluşursa , belki yine gelirim. ...Yatırımcı arkadaşlarıma , bol kazançlar dilerim.
    Kimene senin aldigindan sattigindan niye
    Yaziyorsun buraya

4. Kerasus takas alabilirmiyim teşekkürler iyi akşamlar iyi günler

5.  Alıntı Originally Posted by Halo Yazıyı Oku
    Kimene senin aldigindan sattigindan niye
    Yaziyorsun buraya
    Bizler bu topiğin müdavimleriyiz ve hep burada hisseyle ilgili paylaşımlarda bulunuruz. Bu forum daha önce moderatör gözetimindeydi ve yazdığımız bir yazı , ancak 2-3 gün sonra görülebiliyordu. Hissenin eskilerinden biri olarak modöratörlü bölümden kurtulabilmemiz için başta Medwing bey olmak üzere forum yöneticilerine pek çok başvurularım oldu ve sonunda modaratörlü bölümden kurtulduk. Sizi de burada yeni görüyorum. Sizin yaptığınıza dağdan gelip bağdakini kovmak derler. Hiç kimse burada yazılanlara bir sınırlama getiremez.... Tabii modöratör hariç. Herkez , forum kuralları dahilinde istediğini özgürce yazar , yazmalıdır da....

6. Kardeş bize ne senin alıp satmandan varsa bir bilgin forumda paylaş bu sayfanın müdavimi olman istediğini yazabileceğin anlamına gelmez

7.  Alıntı Originally Posted by TEDİRGİN Yazıyı Oku
    Kardeş bize ne senin alıp satmandan varsa bir bilgin forumda paylaş bu sayfanın müdavimi olman istediğini yazabileceğin anlamına gelmez
    Eski yazıları okumadan zart diye olaya giriyorsunuz. Eskiden yazılanları okursanız pekçok bilgi paylaşımımın da olduğunu göreceksiniz. Bu forumun eskilerinden biri olarak şunu söyleyebilrim ki , bu forumda şimdiye kadar sizin kadar saldırgan birileri olmadı. Forumun havasını bozmaya kimsenin hakkı yoktur. Tekrar ediyorum , forum kuralları çerçevesinde herkes özgürce paylaşım yapabilir...... Forum kurallarını okumanızı öneririm.

8. Yav he he yav he he

Sayfa 256/799 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356756 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •