Special Days Image
Sayfa 270/798 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370770 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 2,153 - 2,160 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Merhaba,bir kaç aydır forumu takip ediyorum öncelikle paylaşım yapan arkadaşların eline sağlık.
    ben de bişeyler yazmak istedim.
    özellikle 6.5 üstüne çıktığında Acsel'in uzun bir yolculuğa başladığını düşünerek alım yaptım.
    Faaliyet raporuna bakınca da ne kadar doğru bir karar verdiğimi tekrar anladım. Ciro artıyor buna paralel kar artıyor,şirketin borcu yok burası önemli,ayağını yorganına göre uzatıyor. Geçtiğimiz günlerde açıklanan kapasite artışının tamamlanmasının esas etkisi bence 2020 bilançolarında görülecektir özellikle satışların %75 ve üzeri yurtdışına olması çok güzel ve yurt içi satışlarda da ciddi bir artış olmuş.Arsa satışı olursa eğer hikaye bambaşka bir boyut alır ki arsa için istenilen fiyat şirketin şuandaki değerini ikiye katlayacak..150 dönüm arsa var ve bunun 110 dönümü yanılmıyorsam satılığa çıkarılmıştı.
    Benim hayalim şu; arsa satışı ile gelen para ile kapasite artışı için yatırım yapılsa,borç yükümlülüğü olmadan bu şekilde büyümeye devam ederse önümüzdeki 5 yıl içinde çok farklı yerlere gelebilir.Teknik olarak 6.5 TL altı pek ineceğini sanmıyorum.
    tekrar o seviyelere gelmesini şahsen isterim, hatta daha da aşağılara gelse keşke :)

twitter'cıların satışı konusunda sayın kerasus'u dediklerine katılıyorum...

Vakıfbank son günlerde ne var ne yok topluyor, daha önce sattığının üzerinde olmasına rağmen.biraz geç uyandı sanırım ama henüz hiç geç değil,uzun bir yolun başlangıcındayız..Şuan buralara dutluk bence :)

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, şahsi görüşümdür.

2. Eyy acsel bey ne yapıyorsunuz

Mi MIX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Kardeş şirket Verusaturk yüzde eksi 20 ile zirvede

Para iyi bir uşak,kötü bir efendidir.

4.  Alıntı Originally Posted by udem Yazıyı Oku
    Kardeş şirket Verusaturk yüzde eksi 20 ile zirvede

Para iyi bir uşak,kötü bir efendidir.
    önce tavan sonra taban yapmışlar

5. Aynen ustad yukari cikartip asagi cakmislar. Spek hissesi gibi hareketleri var. Acsel icin iyi izlenim vermiyor. Patronlar ayni sonuc olarak.

6. Polianyonik Selüloz PAC, doğal selülozun kimyasal
    modifikasyonu ile elde edilen, soğuk ve sıcak suda çözünebilen bir selüloz eter türevi
    olup petrol sondajlarında, özellikle de tuz kuyusu ve açık deniz petrol kuyusunda yaygın
    olarak kullanılan sodyum türüdür.

Sunumda bulunan bu cumler aslinda ic piyasa da ki satislarin 1 yilda yuzde 63 e kadar nasil ciktigini anlatiyor.

Benim anladigim akdeniz de ki sondaj gemilerine urun satiliyor. Bunu zaten seni icersinde almis oldugu bir ihale aciklamisti. En son cikan haberlere gore akdeniz icin bir sondaj gemisi daha alindi. Umarim bu alim da ic piyasadaki satislarin yuzdesini arttirir.

Saygilarimla

7. bu gün 5.gün 5 gündür devamlı düşüyoruz bakalım daha kaç gün devam edecek...

Sayfa 270/798 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370770 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •